Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

5S w porównaniu z T4G (mniej więcej iP4, trochę ciemniejszy) gra jaśniej, z większą ilością szczegółów, ma lepszy balans (bardziej w strone neutralnego brzmienia), więcej góry i bardziej kontrolowany bas. Co kto lubi, dla mnie oba urządzenia są super.

 

4ka laguje przy odblokowywaniu ekranu, przy próbie wywołania okna multitaskingu podczas grania w grę, a Shoutboxa na benchmarku nawet nie obsłużysz. Natomiast 5S nie da się zaciąć, serio. Raz zdarzył mi się restart przy graniu w GTA:SA, ale po aktualizacji do najnowszej bety problem zniknął. Włączyłem wszystkie apki, które mam (ponad 50, łącznie z Asphaltem, RR 3 i GTA:SA) z włączonym odświeżaniem w tle i **** blada, bo wszystko hula.

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie można znaleźć telefony z podobnymi lub lepszymi specyfikacjami, a gdy weźmiemy pod uwagę Polską cenę to już niestety zakup staje się znacznie mniej opłącalny, nie mówię już nawet o wersji 16GB.

 

Macie jakieś pytania?

 

 

no to pokaż telefon który ma snapdragona, gorilla glass 3, ekran HD, kitkata,,, w tej cenie.

Ceny nie spadły bo telefon jest świetny, można znaleźć w dobrych pieniądzach ale wiadomo oficjalnie w polszy go nie ma.

Co dla mnie najważniejsze to jakość rozmów, dobrze leży w dłoni, bateria jak mało gadałem wytrzymała 6 dni a karta pamięci mi do niczego nie potrzebna. Z czystym sumieniem mogę polecić - jest to najlepiej sprzedający się telefon motoroli i nic dziwnego że Lenovo odkupiło firmę od google.

wszystko jak na filmie, sorry ... mi za to nie płacą :/

http://youtu.be/VunSqD1MOjE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie może nie ma takiego, który miałby wszystko z tego co wymieniłeś jednocześnie, ale jest wiele, które mają większość, a jednocześnie przy tym nie mają braków, które ma Motka. Kwestia preferencji. Jak widzisz, stwierdziłeś, że np. karta pamięci ci niepotrzebna, dla innych te 5GB to może być za mało. Wybór tak czy siak jest. Przy okazji, o tym, że ceny nie są "na granicy opłacalności" mogą świadczyć czasem wręcz drastyczne przeceny tego telefonu. Dałoby się jeszcze taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Heja. Panowie, mam sprawę - jakiego smartfona polecilibyście tak do 700-800zł? Używany of kors. Zależy mi na dobrej jakości muzyki, dużo pamięci (albo 32gb, albo slot na karty pamięci), no i żeby wytrzymał ten dzień użytkowania (od rana do wieczora). Aktualnie mam iMod'a z FiiO E7 i SE Live With Walkman, ale chcę to wszystko sprzedać, a w zamian kupić smartfona, który dobrze się spisze jako odtwarzacz. Moje słuchawki, to Fidelio M1, a dźwięk, jaki mi odpowiada, to coś w okolicach iMod'a z E7. Myślałem nad iPhone 4S, ale raz że system nie podoba mi się wizualnie, a dwa, że te płatne aplikacje... Drugi, jaki brałem pod uwagę, to SGS3, który wszystko ma fajne, ale znowuż ta zabawkowa obudowa... Jeśli nic innego nie doradzicie, a sam nic nie znajdę to prawdopodobnie wezmę SGS3 - tym bardziej, że na dniach ma dostać KitKat'a. Jeśli by się dało, to byłbym w siódmym niebie, jakby polecany przez Was smartfon miał gniazdo Jack na dole obudowy (nie jest to priorytetem, ale byłoby miło, bo wkładam telefon do kieszeni "do góry nogami"). Pozdrówka i liczę na pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko Ci będzie znaleźć coś z takimi wymaganiami chyba za prędkość działania schodzi na drugi plan.

 

Dziewczyna kupuje Moto G, nie wiem jak to gra ale ogólnie killer w swojej cenie jak patrzyłem.

 

iModa telefonem do 800 złotych raczej nie przebijesz.

 

Co do SGS 3 to powiem to, co wszędzie - kicha. Wykonanie, system to dwie rzeczy które skreślają dla mnie ten telefon.

 

Aplikacje są tak samo płatne na iOS jak i na Androidzie no chyba że chcesz kraść.

 

Ogólnie w tej cenie nie wybrzydzałbym co do dźwięku chyba że rzeczywiście płynność działania telefonu schodzi na drugi plan.

 

Za 800 dorwiesz może używke Nexusa 4 ale ma "tylko" 16gb, jacka u góry i nie każdy lubi.

 

Dla mnie jakość dźwięku jest okej ale ja to głuchy jestem...

 

A karty SD sobie odpuść, albo wbudowane 32 albo wcale...

 

Pisane w biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SGS3 i 4 miałem okazję słuchać na swoich słuchawkach i w SGS3 mi się podobał, a co do systemu, to jak mówiłem - niedługo dostanie kitkat'a, więc powinno nie być źle. Co do aplikacji, to wiadome, że na androida są także płatne, ale na przykładzie aplikacji "jakdojade.pl": Android: za darmo, WP: za darmo, iOS: 3,99$... Poza tym na androida mam kupionego PowerAMP'a i fajnie by było go wykorzystać :) Dlaczego odradzasz używanie kart pamięci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja nie mówię że SGS3 gra źle bo jako player mi się bardzo podoba, ale gdybym chciał nosić dwa klocki w kieszeni to kupiłbym już Wave'a, przynajmniej mniejszy.

 

To że dostanie kitkata (jeżeli tak będzie) nie jest żadnym wyznacznikiem, na tym kitkacie dalej będzie mulący TouchWiz z kolorami z wersji 2.3, z resztą patrząc jakie problemy z systemem były na S4 to wątpię żeby ten był wolny od błędów.

 

Co do kart pamięci - prędzej czy później będzie z tym problem, trust me. Wolniejsze odczyty, jakieś różne czarymary z danymi, zamykanie się aplikacji na karcie i tak dalej.

 

Kiedyś byłem przeciwnikiem tego że Apple zamykał się na karty, teraz uważam to za dobre posunięcie.

 

Ps. Zanim ktoś spyta o co mi chodzi z SGS4 to wpiszcie sobie w google SGS4 Top 10 bugs, samo to że takie rankingi powstają jest wyznacznikiem tego jaką chałę zrobili ^^

 

Pisane w biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie ty miałeś problemy z kartami pamięci ale ja żadnych na galaxy s3. Nic nie znika, nic nie zwalnia przez nią. Nie wiem jak to wygląda z przenoszeniem aplikacji na kartę pamięci bo nie widzę takiej potrzeby.

Wykonanie jest kiepskie w tym telefonie bez dwóch zdań ale jak ktoś się martwi o wytrzymałość to kupuje np. Case mate smooth bo każdy telefon źle skończy przy kolejnych niefortunnych upadkach.

Ja na szybkość nie narzekam będąc na custom ROM, na bazie CM, nieco lepiej lub porównywalnie w stosunku stock na nexus 4.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SGS3 i 4 miałem okazję słuchać na swoich słuchawkach i w SGS3 mi się podobał, a co do systemu, to jak mówiłem - niedługo dostanie kitkat'a, więc powinno nie być źle. Co do aplikacji, to wiadome, że na androida są także płatne, ale na przykładzie aplikacji "jakdojade.pl": Android: za darmo, WP: za darmo, iOS: 3,99$... Poza tym na androida mam kupionego PowerAMP'a i fajnie by było go wykorzystać :) Dlaczego odradzasz używanie kart pamięci?

https://itunes.apple.com/pl/app/jakdojade.pl-lite/id506795511?mt=8 ;) Akurat tą aplikację kupiłem przed premierą wersji Lite. Na andku też są dwie wersje - zwykła i Pro więc nie wiem do czego pijesz. Aplikacja stworzona przez polaków, a w Polsce iPhone mało popularny, a do tego jest ten mit, że na iPhonie się płaci to co się dziwisz. Przejrzyj sobie AppStore i zobaczysz, że darmowych aplikacji jest mniej więcej tyle samo co w Google Play. Za to w Google Play jest masa zaśmieconego reklamami chłamu i spory deficyt aplikacji. W zamian za to dostajesz troszeczkę potężniejszą wersję lite tego jakdojade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na urządzenia z iOS dużo częściej są promocje na popularne płatne aplikacje. Oprócz tego ogólnie lepsza jakość aplikacji które wychodzą na kilka systemów, do tego całkowite lub czasowe exclusive (gry).

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja nie mówię że SGS3 gra źle bo jako player mi się bardzo podoba, ale gdybym chciał nosić dwa klocki w kieszeni to kupiłbym już Wave'a, przynajmniej mniejszy.

 

To że dostanie kitkata (jeżeli tak będzie) nie jest żadnym wyznacznikiem, na tym kitkacie dalej będzie mulący TouchWiz z kolorami z wersji 2.3, z resztą patrząc jakie problemy z systemem były na S4 to wątpię żeby ten był wolny od błędów.

 

Co do kart pamięci - prędzej czy później będzie z tym problem, trust me. Wolniejsze odczyty, jakieś różne czarymary z danymi, zamykanie się aplikacji na karcie i tak dalej.

 

Kiedyś byłem przeciwnikiem tego że Apple zamykał się na karty, teraz uważam to za dobre posunięcie.

 

Ps. Zanim ktoś spyta o co mi chodzi z SGS4 to wpiszcie sobie w google SGS4 Top 10 bugs, samo to że takie rankingi powstają jest wyznacznikiem tego jaką chałę zrobili ^^

 

Pisane w biegu.

 

Ja akurat nigdy nie instaluję aplikacji na karcie pamięci, więc problemu nie widzę. Mi dużo pamięci jest potrzebne w szczególności na muzykę i jakieś tam zdjęcia :)

 

 

SGS3 i 4 miałem okazję słuchać na swoich słuchawkach i w SGS3 mi się podobał, a co do systemu, to jak mówiłem - niedługo dostanie kitkat'a, więc powinno nie być źle. Co do aplikacji, to wiadome, że na androida są także płatne, ale na przykładzie aplikacji "jakdojade.pl": Android: za darmo, WP: za darmo, iOS: 3,99$... Poza tym na androida mam kupionego PowerAMP'a i fajnie by było go wykorzystać :) Dlaczego odradzasz używanie kart pamięci?

https://itunes.apple.com/pl/app/jakdojade.pl-lite/id506795511?mt=8 ;) Akurat tą aplikację kupiłem przed premierą wersji Lite. Na andku też są dwie wersje - zwykła i Pro więc nie wiem do czego pijesz. Aplikacja stworzona przez polaków, a w Polsce iPhone mało popularny, a do tego jest ten mit, że na iPhonie się płaci to co się dziwisz. Przejrzyj sobie AppStore i zobaczysz, że darmowych aplikacji jest mniej więcej tyle samo co w Google Play. Za to w Google Play jest masa zaśmieconego reklamami chłamu i spory deficyt aplikacji. W zamian za to dostajesz troszeczkę potężniejszą wersję lite tego jakdojade

 

 

No ja jednak jestem przyzwyczajony do tej "nieco potężniejszej" wersji, gdzie mogę sobie zaznaczyć skąd dokąd jadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie limity, to ja podziękuję :P Akurat jeżdżę tylko komunikacją miejską i aplikacja bardzo mi się przydaje :) No ale dobra, bo gadamy tylko o jednej aplikacji, kiedy mi się system nie podoba :) Także w grę wchodzi tylko Android.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie ty miałeś problemy z kartami pamięci ale ja żadnych na galaxy s3. Nic nie znika, nic nie zwalnia przez nią. Nie wiem jak to wygląda z przenoszeniem aplikacji na kartę pamięci bo nie widzę takiej potrzeby.

Wykonanie jest kiepskie w tym telefonie bez dwóch zdań ale jak ktoś się martwi o wytrzymałość to kupuje np. Case mate smooth bo każdy telefon źle skończy przy kolejnych niefortunnych upadkach.

Ja na szybkość nie narzekam będąc na custom ROM, na bazie CM, nieco lepiej lub porównywalnie w stosunku stock na nexus 4.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Miałeś SGS 3 łeb w łeb z N4 na stocku ?

 

Bo aż nie chce mi się wierzyć, bez urazy ale stock na N4 jest póki co szybszy od wszystkich Paranoid Android i tak dalej a kumpel jakiś miesiąc temu wrzucał jednego z popularniejszych cyanów na SGS3 i jednak dało się odczuć różnicę, chyba że coś się pozmieniało...

 

 

SGS3 i 4 miałem okazję słuchać na swoich słuchawkach i w SGS3 mi się podobał, a co do systemu, to jak mówiłem - niedługo dostanie kitkat'a, więc powinno nie być źle. Co do aplikacji, to wiadome, że na androida są także płatne, ale na przykładzie aplikacji "jakdojade.pl": Android: za darmo, WP: za darmo, iOS: 3,99$... Poza tym na androida mam kupionego PowerAMP'a i fajnie by było go wykorzystać :) Dlaczego odradzasz używanie kart pamięci?

https://itunes.apple.com/pl/app/jakdojade.pl-lite/id506795511?mt=8 ;) Akurat tą aplikację kupiłem przed premierą wersji Lite. Na andku też są dwie wersje - zwykła i Pro więc nie wiem do czego pijesz. Aplikacja stworzona przez polaków, a w Polsce iPhone mało popularny, a do tego jest ten mit, że na iPhonie się płaci to co się dziwisz. Przejrzyj sobie AppStore i zobaczysz, że darmowych aplikacji jest mniej więcej tyle samo co w Google Play. Za to w Google Play jest masa zaśmieconego reklamami chłamu i spory deficyt aplikacji. W zamian za to dostajesz troszeczkę potężniejszą wersję lite tego jakdojade

 

 

Co do chłamu w GP to ostatnio robią porządki na skalę dziesiątek tysięcy usuwanych aplikacji.

 

A co masz na myśli mówiąc o sporym deficycie aplikacji ? Bo ostatnio szukałem paru aplikacji i nie było, Unified Remote dla przykładu, które jest mega przydatne. O aplikacjach typu SwitchR już nawet nie wspomnę bo na tak wielką ingerencję w system apple nigdy nie pozwoli.

 

Jakość aplikacji gorsza ? To już nie te czasy, Android ruszył z kopem do przodu a Apple stoi w miejscu.

 

Teraz wygląda tak jakbym był hejterem Samsunga i Appla, ale o ile tych pierwszych nie lubiłem nigdy to Apple mnie zraził do siebie posunięciami na przestrzeni ostatnich paru lat.

 

Żeby nie było, że tak całkiem offtopuję to powiem że mimo wszystko lubię jak iPki grają i w tej kwestii mój Nexus mimo rzeczy typu Viper4Android dalej jest z tyłu. Jestem jeszcze ciekaw jak na tym polu wypadnie Moto G, w ciągu dwóch tygodni prawdopodobnie ją zmacam także jak nie spieszy Ci się z zakupem to mogę zrobić dogłębne porównanie z Nexusem i iP5 ale wodotrysków raczej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie powtórzyć - Moto G gra jak Nexus 4 i Xperia P i pewnie tona innych zwykłych telefonów na Qualcommach.

Pozwolę sobie zauważyć - Qualcommy nie grają tak samo, to tak nie działa, kolejna sprawa że Xperia P wcale nie ma Qualcomma tylko Nova Thora i moim zdaniem gra inaczej niż Nexus.

 

I tutaj było już wiele razy mówione, dźwięk nie zależy od samego procka, nie zależy nawet od samej kostki, przetwornika / nazwij to jak chcesz, ten sam chip w innym układzie może brzmieć inaczej bo składa się na to więcej czynników, chociażby hmmm - sterowniki ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja. Panowie, mam sprawę - jakiego smartfona polecilibyście tak do 700-800zł? Używany of kors. Zależy mi na dobrej jakości muzyki, dużo pamięci (albo 32gb, albo slot na karty pamięci), no i żeby wytrzymał ten dzień użytkowania (od rana do wieczora). Aktualnie mam iMod'a z FiiO E7 i SE Live With Walkman, ale chcę to wszystko sprzedać, a w zamian kupić smartfona, który dobrze się spisze jako odtwarzacz. Moje słuchawki, to Fidelio M1, a dźwięk, jaki mi odpowiada, to coś w okolicach iMod'a z E7. Myślałem nad iPhone 4S, ale raz że system nie podoba mi się wizualnie, a dwa, że te płatne aplikacje... Drugi, jaki brałem pod uwagę, to SGS3, który wszystko ma fajne, ale znowuż ta zabawkowa obudowa... Jeśli nic innego nie doradzicie, a sam nic nie znajdę to prawdopodobnie wezmę SGS3 - tym bardziej, że na dniach ma dostać KitKat'a. Jeśli by się dało, to byłbym w siódmym niebie, jakby polecany przez Was smartfon miał gniazdo Jack na dole obudowy (nie jest to priorytetem, ale byłoby miło, bo wkładam telefon do kieszeni "do góry nogami"). Pozdrówka i liczę na pomoc :)

Płatne aplikacje? Osobiście mam jedną - GTA SA. I 45 innych, darmowych. Do tego baaardzo często sa promo (o których piszą na onetech.pl zawsze) na świetne apki za free min. Pro Cam 2, Jenga, Clear, Blur, Horizon i wiele innych. Kody do apek na myapple tez łatwo wyrwać. Zresztą jedyna gra, która w stosunku do andka jest płatna, to Angry Birds Star Wars... A tak poza tym dużo nisze ceny gier (w AS 90% płatnych gier jest w zakresie 0.99-1.99$, a w GP to kilkanaście złotych zwykle jest inkasowane). A system dlaczego zły? Kolory w kilka sekund zmieniasz tapetą, a szybkością powala. No, ale co ja tam będę przekonywał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem jakie ty miałeś problemy z kartami pamięci ale ja żadnych na galaxy s3. Nic nie znika, nic nie zwalnia przez nią. Nie wiem jak to wygląda z przenoszeniem aplikacji na kartę pamięci bo nie widzę takiej potrzeby.

Wykonanie jest kiepskie w tym telefonie bez dwóch zdań ale jak ktoś się martwi o wytrzymałość to kupuje np. Case mate smooth bo każdy telefon źle skończy przy kolejnych niefortunnych upadkach.

Ja na szybkość nie narzekam będąc na custom ROM, na bazie CM, nieco lepiej lub porównywalnie w stosunku stock na nexus 4.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Miałeś SGS 3 łeb w łeb z N4 na stocku ?

 

Bo aż nie chce mi się wierzyć, bez urazy ale stock na N4 jest póki co szybszy od wszystkich Paranoid Android i tak dalej a kumpel jakiś miesiąc temu wrzucał jednego z popularniejszych cyanów na SGS3 i jednak dało się odczuć różnicę, chyba że coś się pozmieniało...

 

 

SGS3 i 4 miałem okazję słuchać na swoich słuchawkach i w SGS3 mi się podobał, a co do systemu, to jak mówiłem - niedługo dostanie kitkat'a, więc powinno nie być źle. Co do aplikacji, to wiadome, że na androida są także płatne, ale na przykładzie aplikacji "jakdojade.pl": Android: za darmo, WP: za darmo, iOS: 3,99$... Poza tym na androida mam kupionego PowerAMP'a i fajnie by było go wykorzystać :) Dlaczego odradzasz używanie kart pamięci?

https://itunes.apple.com/pl/app/jakdojade.pl-lite/id506795511?mt=8 ;) Akurat tą aplikację kupiłem przed premierą wersji Lite. Na andku też są dwie wersje - zwykła i Pro więc nie wiem do czego pijesz. Aplikacja stworzona przez polaków, a w Polsce iPhone mało popularny, a do tego jest ten mit, że na iPhonie się płaci to co się dziwisz. Przejrzyj sobie AppStore i zobaczysz, że darmowych aplikacji jest mniej więcej tyle samo co w Google Play. Za to w Google Play jest masa zaśmieconego reklamami chłamu i spory deficyt aplikacji. W zamian za to dostajesz troszeczkę potężniejszą wersję lite tego jakdojade

 

Co do chłamu w GP to ostatnio robią porządki na skalę dziesiątek tysięcy usuwanych aplikacji.

 

A co masz na myśli mówiąc o sporym deficycie aplikacji ? Bo ostatnio szukałem paru aplikacji i nie było, Unified Remote dla przykładu, które jest mega przydatne. O aplikacjach typu SwitchR już nawet nie wspomnę bo na tak wielką ingerencję w system apple nigdy nie pozwoli.

 

Jakość aplikacji gorsza ? To już nie te czasy, Android ruszył z kopem do przodu a Apple stoi w miejscu.

 

Teraz wygląda tak jakbym był hejterem Samsunga i Appla, ale o ile tych pierwszych nie lubiłem nigdy to Apple mnie zraził do siebie posunięciami na przestrzeni ostatnich paru lat.

 

Żeby nie było, że tak całkiem offtopuję to powiem że mimo wszystko lubię jak iPki grają i w tej kwestii mój Nexus mimo rzeczy typu Viper4Android dalej jest z tyłu. Jestem jeszcze ciekaw jak na tym polu wypadnie Moto G, w ciągu dwóch tygodni prawdopodobnie ją zmacam także jak nie spieszy Ci się z zakupem to mogę zrobić dogłębne porównanie z Nexusem i iP5 ale wodotrysków raczej nie będzie.

 

Tak, łeb w łeb. S3 na Archdroid 2.xx (nie pamiętam, którą miałem wtedy wersję, aktualnie 2.3.9 - w niej sporo się poprawiło na plus pod względem wydajności a przede wszystkim płynności) a nexus 4 na stock 4.4.2. Żeby być uczciwym, podstawowe opcje na S3 często szybciej śmigały ale przy wychodzeniu z gier trwało to dłużej, mniejszej ilości RAMu i nieco mniej responsywnych przycisków fizycznych w stosunku do tych na LCD się nie przeskoczy.

 

Tak czy inaczej pod względem jakości dźwięku nic lepszego nie znajdzie w tym budżecie ale idąc na pewne kompromisy (aparat, bateria, dźwięk, pamięć) można się skusić na Nexusa 4 bo najdłużej będzie wspierany z telefonów w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Heja. Panowie, mam sprawę - jakiego smartfona polecilibyście tak do 700-800zł? Używany of kors. Zależy mi na dobrej jakości muzyki, dużo pamięci (albo 32gb, albo slot na karty pamięci), no i żeby wytrzymał ten dzień użytkowania (od rana do wieczora). Aktualnie mam iMod'a z FiiO E7 i SE Live With Walkman, ale chcę to wszystko sprzedać, a w zamian kupić smartfona, który dobrze się spisze jako odtwarzacz. Moje słuchawki, to Fidelio M1, a dźwięk, jaki mi odpowiada, to coś w okolicach iMod'a z E7. Myślałem nad iPhone 4S, ale raz że system nie podoba mi się wizualnie, a dwa, że te płatne aplikacje... Drugi, jaki brałem pod uwagę, to SGS3, który wszystko ma fajne, ale znowuż ta zabawkowa obudowa... Jeśli nic innego nie doradzicie, a sam nic nie znajdę to prawdopodobnie wezmę SGS3 - tym bardziej, że na dniach ma dostać KitKat'a. Jeśli by się dało, to byłbym w siódmym niebie, jakby polecany przez Was smartfon miał gniazdo Jack na dole obudowy (nie jest to priorytetem, ale byłoby miło, bo wkładam telefon do kieszeni "do góry nogami"). Pozdrówka i liczę na pomoc :)

Płatne aplikacje? Osobiście mam jedną - GTA SA. I 45 innych, darmowych. Do tego baaardzo często sa promo (o których piszą na onetech.pl zawsze) na świetne apki za free min. Pro Cam 2, Jenga, Clear, Blur, Horizon i wiele innych. Kody do apek na myapple tez łatwo wyrwać. Zresztą jedyna gra, która w stosunku do andka jest płatna, to Angry Birds Star Wars... A tak poza tym dużo nisze ceny gier (w AS 90% płatnych gier jest w zakresie 0.99-1.99$, a w GP to kilkanaście złotych zwykle jest inkasowane). A system dlaczego zły? Kolory w kilka sekund zmieniasz tapetą, a szybkością powala. No, ale co ja tam będę przekonywał. :)

 

Napisałem, co miałem na myśli przez "płatne aplikacje" - najbardziej zależy mi na jakdojade (bez limitów, nie "lite"), a za tą trzeba dać już koło 12zł. Co mi się w systemie nie podoba? Kolory ikonek, które jak dla mnie świecą się, jak psu jajca i wyglądają, jak w zabawce. Do gier i tak telefonu nie używam. Oczekuję głównie tego, co napisałem w poprzednich postach, czyli - dobra muzyka, albo min. 32GB pamięci, albo slot na microSD, w miarę nowa platforma i aplikacja jakdojade.pl w pakiecie ( :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozwolę sobie powtórzyć - Moto G gra jak Nexus 4 i Xperia P i pewnie tona innych zwykłych telefonów na Qualcommach.

Pozwolę sobie zauważyć - Qualcommy nie grają tak samo, to tak nie działa, kolejna sprawa że Xperia P wcale nie ma Qualcomma tylko Nova Thora i moim zdaniem gra inaczej niż Nexus.

 

I tutaj było już wiele razy mówione, dźwięk nie zależy od samego procka, nie zależy nawet od samej kostki, przetwornika / nazwij to jak chcesz, ten sam chip w innym układzie może brzmieć inaczej bo składa się na to więcej czynników, chociażby hmmm - sterowniki ?

 

Czy ja powiedziałem, że wszystkie Qualcommy tak grają?

Tak, Xperia P nie ma Qualcomma co nie przeszkadza jej grać tak samo.

Dodałbym do mojej wypowiedzi na końcu jeszcze Nova Thory.

 

Sterowniki są pisane przez producenta kostki. Jeśli są jakieś inne to są napisane przez kogoś innego, są nieoficjalne. Jeśli są napisane przez kogoś innego to mogą też zostać napisane dla innej kostki, a więc porównywanie kostek na podstawie nieoficjalnych sterowników jest bez sensu.

Poza tym, różnica jeśli jest to raczej znikoma.

 

A, nie zapominaj, że nie stwierdziłem, że definitywnie tak jest. Jeśli się da to jakoś udowodnić to tego nie zrobiłem i o tym też nie wspominałem, a więc trzeba moją wypowiedź uznać za subiektywną. Nie muszę przecież za każdym razem pisać takiej oczywistości, czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory ikonek, które jak dla mnie świecą się, jak psu jajca i wyglądają, jak w zabawce. Do gier i tak telefonu nie

 

U mnie to nawet szaro jest...

9ysy8e7u.jpg

 

i aplikacja jakdojade.pl w pakiecie ( :P )

 

Po co sobie życie utrudniać? :P

yna5u7em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności