Skocz do zawartości

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz mogę ci na pw podać jakie zbędne ustawienia wyłączyć żeby ci dłużej trzymał.

 

No chyba ze wszystko ogarnałes a nadal ci słabo trzyma.

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiałem, ale kupiłem. :)

Progress przejscia z Androida na Androida jest malutki, więc chciałem coś nowego. A G2 min. nie brałem pod uwagę z powodu żałośnie niskiego randomowwgo zapisu w Androbenchu (mozna powiedziec, ze jest wyznacznikiem zamulania smartfona po dluzszym uzytkowaniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Nie intersuje sie zbytnio cyferkami i wykresami, ale mam g2 cztery miesiace z czego 3 byly na stock romie i oprocz znanego lagu w aplikacji kontakty nic mi nie zamulalo nawet jak mialem 200 mb wolnego miejsca w pamieci telefonu.

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tO jest problem z andkiem, czy to moto g, czy lg (nie wiem jak z nexusem), ze tylko taki jeden maly mini lag sie zdarza, albo czasem jakis nieznaczny restart. Przy podstawowych funkcjach. Ale za to jak gry smigajaaaaa. Nie k...wa, ja chce z tego dzwonic przede wszystkim, wiec ciac sie moze na grach,ktorych nie uzywam i tak,ale nie na dzwonieniu do jednego czy drugiego prezesa, dziekuje postoje, poprosze BB lub WP, andka moge kupic dzieciom

No wlasnie tO jest problem z andkiem, czy to moto g, czy lg (nie wiem jak z nexusem), ze tylko taki jeden maly mini lag sie zdarza, albo czasem jakis nieznaczny restart. Przy podstawowych funkcjach. Ale za to jak gry smigajaaaaa. Nie k...wa, ja chce z tego dzwonic przede wszystkim, wiec ciac sie moze na grach,ktorych nie uzywam i tak,ale nie na dzwonieniu do jednego czy drugiego prezesa, dziekuje postoje, poprosze BB lub WP, andka moge kupic dzieciom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no proszę Ciebie... Miałem w rękach SGS III, IV, One i po wykonaniu paru sekwencji przeglądarka-kontakty-przegladarka-sms-galeria-gra-przeglądarka nie ma bata, żeby nie pomyslal dłużej. Jedynie One dopiero pózniej złapał mini-laga. iOS co innego.

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież nie od dziś wiadomo że Samsung ma słabe oprogramowanie i jeżeli ktoś szuka płynnego telefonu to nie jest to najlepszy wybór.

 

Są dobre androidy ale jest ich mało, bardzo mało.

 

Nexus tez ma niski rw w androbenchu a nie narzekam ;)

 

Pisane w biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak a jak w we flagowej nokii na WP potrafi lekko przycinać aplikacja aparatu to nikt nic nie wie i nie widzi ;-). Generalnie te dłuższe przemyślenia androida zlikwidowali gdy zaczęli pakować 2gb ram i szybsza pamięć wewnętrzna (moto g tutaj mocno się wybija, dlatego też tak płynnie działa + czysty android) . Ale jak Producenci napchają syfu, nie optymalizuja to później dialer czy przejście z niego na kontakty ładuje się 2 sekundy w Galaxy s4 jaki i HTC One.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie na flagowej nokii,ale na najgorszej nokii na WP nic nie przycina w aparacie, wrecz przeciwnie, zrezygnowalem juz calkowicie z malpki na rzecz lumii. Ale co tam, niech sie aparat tnie,to nie podstawowa funkcja telefonu, ale na litosc niech sie rozmowy nie tna, bo przez to trace wiecej pieniedzy niz te wszystkie androidy sa warte razem wziete. Moto G? Tia, tez se mysle, ze super tel, wchodze na mgsm, a tam mi pisza,ze takie tyci zwiechy przy dzwonieniu, czy wybieraniu nru, no jaja chyba. Oczywiscie, ze u was tego nie ma. Jeszcze. Ale ja nie zamierzam sie przekonywac, czy na mnie akurat nie popadnie. Dlatego biore systemy, ktore pozwola mi niezawodnie dzwonic czy odbierac rozmowy. Ale rozumiec, ze dla kogos w telu jest najwazniejsza jakas gierka czy kamera fullHD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam iPada mini i też potrafi zwolnić....

 

Jeśli chodzi o system to Jabol jest dla mnie słaby. Nic nie mogę na nim zrobić w pełni. Andkofon : film obejrzę, zassam jak potrzebuję, napisy dodam, z pena nawet film obejrzę ,nawet w AC3. Kupa apek darmowych , Adblock reklamy usunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@micbud- nie wiem skąd to brałeś, ale jeszcze nie spotkałem się by przy rozmowie się zacinał jakiś andek, ale oki:) Tyle rozmów co ja przeprowadzam i ludzie ode mnie z pracy (telefony służbowe, prywatne) i tylko jedna osoba ma ipka, reszta andka- nikt nie narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że żeby w andku wszystko śmigało jak burza i nie irytowało trzeba się sporo nadłubać :) A i 2gb ramu bardzo mile widziane bo inaczej też kopa, teraz na moim i9305 mam omni roma opartego o 4.4, dłubnięty procek na 1,6ghz i w końcu śmiga jak chciałem, ale fakt faktem, że rom to jeszcze nie finalna wersja i potrafi się wysypać. O windowsie nie wspomnę bo lumia 920 którą z orange dostałem na dzień dobry miała płyte główną do wymiany co mnie trochę zraziło, ale dziewczyna ma htc 8s i jak wezmę go w dłoń to coś mnie trafia właśnie ze względu na windowsa, a jabłka no cóż stabilne ale dosyć mocno ograniczają i umówmy się w tych czasach 3.7 cala... Co do najważniejszej kwesti czyli dźwięku to mam wolfsona oraz parę modów i gra to super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iDaft- oki, ale ja np. mam inną aplikację do smsów, by raz działo szybciej, dwa nie zamieniało na mms... Kontakty też inne. Więc tutaj jest jeszcze pole do manewru jak coś.

A ja nic nie muszę robić, bo jabol laga nie złapie.

 

@Lordzie: Mini to jeszcze A5 z 512MB RAMu. Na A7 nie ma bata, żeby coś zacięło. Zresztą to błędy iOS 7, jak chcesz płyniejszego dzialania, to cofnij sie do 6.1.4. :]

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności