Skocz do zawartości

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

O A200p trochę czytałem (między innymi u Fatso) i wychodzi na to, że to poziom kałacha.
Zastanawiam, się, czy z takich combo można wycisnąć więcej (albo porównywalnie dużo) niż z DAP-ów pokroju superkałacha czy hm-901.

Wiecie może coś na ten temat, bądź znacie jeszcze kogoś, kto ma kanapkę (z telefonem jako źródło sygnału cyfrowego)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam już od świąt iP4s, co prawda nie robiłem żadnych większych porównań, ślepych testów itp, ale mogę powiedzieć że gra lepiej od 920. Jestem zaskoczony pozytywnie, spokojnie zastępuje przenośny odtwarzacz (u mnie szufle 1g). O dziwo bateria daje bardzo radę bez żadnych kompromisów, ogólnie telefonik spoko, aczkolwiek aparat oraz ogólne "usability" w 920 było lepsze.

 

Powiedzcie mi jeszcze czy bardzo rysuje się szkło na pleckach bez etui przy normalnym/ostrożnym użytkowaniu. Telefonik w perfekcyjnym stanie, od nowości folia przód oraz siedzi w drogim case (mam jeszcze tonę gadżetów), ale przyzwyczajony jestem do 920 gdzie bez żadnych zabezpieczeń ochrona była idealna i zastanawiam się czy nie wywalić tych wszystkich pierdółek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się bawić w invisible shield, który na dodatek jeszcze bardziej szpeci telefon. Dostałem go w takim etui:

http://www.belkin.com/us/F8Z847-Belkin/p/P-F8Z847%3bjsessionid=E0056AA129A1D58EAC016065D4B4868C/

plus folia na przodzie, ale zastanawiam się nad całkowitym zdjęciem etujasa, dlatego chciałem się zapytać posiadaczy jak się szybko niszczy, rysuje, ściera tylne szkło? Tak samo jak w przypadku ipodów plecki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinno trzymać sie tak dobrze jak to z przodu, ale kiedy gdzieś sie odkłada telefon to przeważnie na plecaki, wiec jest większa szansa na porysowane. Ja polecam najtańsza folie na tył i mozna nosić bez case.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinno trzymać sie tak dobrze jak to z przodu, ale kiedy gdzieś sie odkłada telefon to przeważnie na plecaki, wiec jest większa szansa na porysowane. Ja polecam najtańsza folie na tył i mozna nosić bez case.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

 

Tak też zrobiłem, kupiłem za 10 zł zestaw folii plus jeszcze pseudo ściereczka była nawet :D, udało mi się prawie idealnie nałożyć (mały paproszek na jabłku został ;)) i wywalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał styczność z HTC One mini?

Czy można się spodziewać podobnego dźwięku do One?

Mam obecnie Samsunga S3 od niedawna się bawię i moc jego jakaś bardzo skromna.

Na Powerampie wszystko zresetowane i komfort słuchania pojawia się dopiero tuż przed maks.

Używam EX85 i to chyba nie najlepsze słuchawki w połączeniu.

I pytanie do użytkowników HTC One, czy EX-y w/w będą dla niego dobrym połączeniem?

Edytowane przez Adamw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w ogóle słuchał Z compact?

Właśnie odsłu****e i hmm. Mam też lg g2 i choć dzisiejsze porównanie odbywa się na słuchawkach sony mh1 to wydaje mi się ze sony gra lepiej, ale dokładnie opiszę jutro jak dojadą fidelio l2.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mniej ale dalej słychać, są za to sposoby by szumów się pozbyć ale to już wymaga roota.

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

A można już normalnie rootować 4.4 ioroot-em ? Mógłbyś podać ten sposób na pozbycie się szumów ? Wiem że można znaleść na xda ale te tematy mają po kilkaset stron :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak zresztą pod tym linkiem Masz wszystko ładnie opisane przez kolegę Luc@s

http://forum.mp3store.pl/topic/107661-topowe-smartfony-warto-ktory/page-21?hl=+topowe%20+smartfony

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak zresztą pod tym linkiem Masz wszystko ładnie opisane przez kolegę Luc@s

http://forum.mp3store.pl/topic/107661-topowe-smartfony-warto-ktory/page-21?hl=+topowe%20+smartfony

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

 

A może znasz jakiś dobry rom który nie ma już tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem.to na.każdym.w.mniejszym.bądź większym.stopniu ten problem występuje. Ja narazie nic nie kombinowala bo na moich słuchawkach nic nie słychać.

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem.to na.każdym.w.mniejszym.bądź większym.stopniu ten problem występuje. Ja narazie nic nie kombinowala bo na moich słuchawkach nic nie słychać.

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

 

W takim razie chyba sobie odpuszczę... JB działa całkiem dobrze i nie ma problemów z audio a to jest dla mnie jednak najważniejsza funkcja w smartfonie :).

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam. Nie ma co kombinować. Zresztą jak dla mnie to kk jest ogólnie spapranym systemem i każdy producent ma z nim.problem. Google dało ciała po całości

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od siebie mogę dać taki przykład od jakiegoś czasu miałem soundmagic E10 które były wychwalane pod niebiosa okazało się że te e10 grały jak dla mnie bardzo ciul..wo próbowałem na różnych laptopach wzmakach itp dopiero na wave s8500 soft LA1 ale i KL6 doświadczyłem banana z tych słuchawek tak więc polecam wave z czystym sumieniem bo są już praktycznie za grosza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ktoś w ogóle słuchał Z compact?

Właśnie odsłu****e i hmm. Mam też lg g2 i choć dzisiejsze porównanie odbywa się na słuchawkach sony mh1 to wydaje mi się ze sony gra lepiej, ale dokładnie opiszę jutro jak dojadą fidelio l2.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

i jak tam? Coś więcej może? Bo się też nad tym modelem zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może fajnie opisać jak gra Galaxy Note 3 w odniesieniu np do Fiio X3 albo X5, ewentualnie ipoda touch 4G? Z jakimi słuchawkami zgrywa się najlepiej, czego mu brakuje w dźwięku a czym zachwyca? Czy ktoś stosował mod na zwiększenie głośności telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak. Jak wiadomo lg g2 i z1c maja ten sam Soc. Obydwa graja bardzo dobrze ale nie co inaczej. Lg g2 jest bardzo neutralnym playerem tzn. zadne z pasm nie jest faworyzowane. W z1c bas gra glowne skrzypce jest wiekszy fan i efekt wow. Przechodzac do konsensusu na pewno zawiedziony brzmieniem malej z1 nie bedziesz jest to swietny telefon ktory ma slaby ekran oczywiscie w porownanie do g2. Ja polecam. Moim zdaniem jezeli chodzi o male telefony z1c nie ma konkurencji.

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odsłuchiwałem nowego One M8 i IMO gra bardzo dobrze ale to jest ten sam poziom co Note 3, LG G2, Xperia Z1,Z2 i prawdopodobnie wszystkie inne smartfony na Snapdragonie 8xx, tyle że gra głośniej i ma zaaplikowane inne efekty DSP. Jestem przekonany że można uzyskać softwarem to samo na innym smartfonie z snapdragonem 8xx na pokładzie (o ile ktoś chce takie brzmienie). Nie ma tam żadnego mitycznego ampa o którym krążą legendy w sieci: http://www.ifixit.com/Teardown/HTC+One+(M8)+Teardown/23615

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według pomiarów HTC gra jednak nieco lepiej ale zdecydowanie krok milowy to to nie jest.

 

Według pomiarów RMAA obecne topowe smartfony grają na poziomie Cowona J3, jednak ja nie jestem co do tego przekonany: http://rmaa.dfkt.tk/Comparisons/16%20Ohm%20-%20Cowon,%20J3,%20S9,%20D2,%20i9.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności