Skocz do zawartości

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, widzę że niektórzy na forum mają nexusa 4. Jak to gra? One s pojechał na zmianę obudowy i przymierzam się do sprzedaży, ale jedynym godnym następcą wydaje się albo jabczan 5 albo nexus 4 właśnie. Jak z jakością, szumami i mocą? Uciągnie większe słuchawki (CAL)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o nieco inny telefon mianowicie o lg 4x hd lub samsunga s2. Czy ktoś wie jak to gra? Bo nie ukrywam że poza dzwonieniem i przeglądaniem internetu najczęściej słucham muzyki na telefonie i jest to dla mnie ważny aspekt. Obecnie mam HTC Desire Z sprzęgniete z a-jays three/ sennheiserami hd215 i ten zestaw gra nieźle. Chodzi mi o to żeby się nie rozczarować nowym telefonem

Edytowane przez Ajodegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

hd215 z desire z - nie wierzę że to może dobrze zagrać, hd215 są wzmakolubne

 

co do podanych telefonów to dźwiękowo niestety jest słabo, używałem jednego i drugiego, o ile w s2 są mody, coś tam można podkręcić i polepszyć tak 4x jest dnem dźwiękowo, chociaż to świetny smartfon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa nie wiecie przypadkiem jak spisują się takie wynalazki jak Pentagram monster, Ego, Combo czy Kruger&matz move...? są to fony robione przez firmy zajmujące się sprzętem audio więc powinno być chyba ok. no i w ogóle czy warto się interesować tymi gadżetami. Dodam tylko to co pewnie już większość (jak nie wszyscy) wiecie, że Monster ma wyje**** baterie a Combo w ogóle ma je dwie więc ma tu sen używać ich jako odtwarzaczy nawet w dłuższych trasach, no i ten design Combo oraz Move no... mega :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakikolwiek telefon wystarczy do wiekszych nausznych?

CAL!/D1100/SHP2700/HD439/KPP spokojnie idą z One S. Z jakiegokolwiek iPhone to już w ogóle. Xperia L, Xperia S, Lumie od 7xx też się sprawdzą, o najwyższej półce nie mówiąc.

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem zamiar sprzedać swojego Galaxy Nexusa, dołożyć 800 zł i kupić Note 2. No ale niestety wczoraj mój Nexus upadł i jego wartość drastycznie spadła, więc teraz szukam telefonu, który bez simlocka w dobrym stanie będzie do kupienia za te 1200 zł. Bateria musi trzymać dzień dosyć intensywnegi użytkowania , a do tego dobrze odtwarzać muzykę. Jak na razie rozważam iPhone 4s lub HTC One S. Coś poradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakikolwiek telefon wystarczy do wiekszych nausznych?

CAL!/D1100/SHP2700/HD439/KPP spokojnie idą z One S. Z jakiegokolwiek iPhone to już w ogóle. Xperia L, Xperia S, Lumie od 7xx też się sprawdzą, o najwyższej półce nie mówiąc.
Czy Ty słuchałeś w ogóle tej Xperii L? Posiadam ten telefon. Jest tak cichy, że ledwo się do doków nadaje. Mam też tablet Sonego - to samo. Może nie grają źle, ale ich malutka moc powoduje, że jedno i drugie urządzenie jest średnio użyteczne.

 

Sent from my SGP311 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xperia L ciągnie mi D1100, SE215, E10. Wiem, bo tato ma i w każdej chwili mogę sprawdzić. Co innego, że do Denków się mało nadaje, ale grać gra. Albo mam jakiś czuły słuch, albo Ty przeciwnie. Słucham na 3/4. Nie jest taki mocny jak iP albo One S, ale daje radę. ;)

 

 

Bateria musi trzymać dzień dosyć intensywnegi użytkowania , a do tego dobrze odtwarzać muzykę. Jak na razie rozważam iPhone 4s lub HTC One S. Coś poradzicie?

iP dłużej trzyma, mój HTC z 3G w tle + mail/internet 15-20min niecały dzień trzyma, a iP 4 mamy czasem nawet niecałe dwie doby styknie z 3G, a dużo więcej rozmawia mama przez telefon. :)

 

Jak masz ciemne słuchawki, to ja radzę One S. Jednak jeżeli potrzebujesz telefonu do dzwonienia, smsowania i słuchania muzyki, to jakościowo jabłko dużo lepsze. Ma też jedynie 0.97 omów na wyjściu. ;)

 

Wykonanie lepsze w iP, One S bardzo ładny, ale jednak się rysuje. Ekran podobnie, choć w iP oczywiście więcej pikseli/cal, bo mniejszy ekran i wyższa rozdzielczość, acz HTC też jest bardz dobry, choć biały kolor ma żółtą poświatę, za to czarny kolor wzorowy. iP też się bardziej intuicyjnie obsługuje, ale parę małych baboli w stosunku do Andka trochę boli. Internet też mi się lepiej obsługuje na Andku, lecz ja głównie Androidy miałem. :)

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty słuchałeś w ogóle tej Xperii L? Posiadam ten telefon. Jest tak cichy, że ledwo się do doków nadaje. Mam też tablet Sonego - to samo. Może nie grają źle, ale ich malutka moc powoduje, że jedno i drugie urządzenie jest średnio użyteczne.

 

Zgodzę się, nie wiem jak z L ale słuchałem Go i bodajże T no i... lipa jak hu... w T nawet PowerAmp nie pomógł "cichosza" nie wiem co z tymi nowymi Xperiami (nie wiem czy wszystkimi) ale do takich przeżytków jak x8, X10 mini no to pod tym względem się nie umywają.

 

Xperia L ciągnie mi D1100, SE215, E10. Wiem, bo tato ma i w każdej chwili mogę sprawdzić. Co innego, że do Denków się mało nadaje, ale grać gra. Albo mam jakiś czuły słuch, albo Ty przeciwnie. Słucham na 3/4. Nie jest taki mocny jak iP albo One S, ale daje radę. ;)

To może ta L jest inna no albo masz słuch jak... Ludwik van Beethoven :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa nie wiecie przypadkiem jak spisują się takie wynalazki jak Pentagram monster, Ego, Combo czy Kruger&matz move...? są to fony robione przez firmy zajmujące się sprzętem audio więc powinno być chyba ok. no i w ogóle czy warto się interesować tymi gadżetami. Dodam tylko to co pewnie już większość (jak nie wszyscy) wiecie, że Monster ma wyje**** baterie a Combo w ogóle ma je dwie więc ma tu sen używać ich jako odtwarzaczy nawet w dłuższych trasach, no i ten design Combo oraz Move no... mega :D

 

Swego czasu zastanawiałem się na tymi wynalazkami ale odechciało mi się. W Combo podobno masowo pojawiają się bad pixele. K&G Move to cienias, K&G Live lepszy ale te cztery rdzenie to cortex a5 bodaj, więc nic specjalnego, poza tym co z serwisem takich urządzeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ta L jest inna no albo masz słuch jak... Ludwik van Beethoven

No nawet teraz podłączyłem D1100, bo myślałem, że coś źle zapamiętałem, ale jednak na przedostatniej "kresce" jest okej, głośno to to napewno nie jest, coś jak połowa One S, ale ja właśnie tak słucham. :) Chyba, że to dla Was jest cicho...

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie ja tam lubię sobie sprać mózg jak słuchawki skaczą mi na uszach :D do tego chyba trochę przygłóchawy jestem bo nawet w eon frost gdzie moc jest dwa razy większa niż w clipie, po czasie mi brakowało... co nie zmienia faktu, że x8 z PowerAmp miażdży T z tym samym odtwarzaczem.



Swego czasu zastanawiałem się na tymi wynalazkami ale odechciało mi się. W Combo podobno masowo pojawiają się bad pixele. K&G Move to cienias, K&G Live lepszy ale te cztery rdzenie to cortex a5 bodaj, więc nic specjalnego, poza tym co z serwisem takich urządzeń

No ale ten Monster kusi baterią no i nie najgorszymi bebechami choć opinie są podzielone dodam też obecność dual sim i wsparcie dla aero2

Edytowane przez Mulan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ta L jest inna no albo masz słuch jak... Ludwik van Beethoven

No nawet teraz podłączyłem D1100, bo myślałem, że coś źle zapamiętałem, ale jednak na przedostatniej "kresce" jest okej, głośno to to napewno nie jest, coś jak połowa One S, ale ja właśnie tak słucham. :) Chyba, że to dla Was jest cicho...

Ano właśnie - jest OK na przedostatniej czyli brak zapasu mocy - cichsza piosenka, albo bardziej wymagające słuchawki i już mamy problem. Dlatego mówię zapomnijcie o Sonym jak chcecie chociaż coś odrobinę wymagającego podpinać :)

Ja też nie słucham z reguły nie wiadomo jak głośno, ale jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności