Skocz do zawartości

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem 5 w ręku i raczej wolałbym pozostać przy 4S.

 

No, ale może ktoś coś ostatnio ciekawego usłyszał, bo ja po odsłuchaniu wszystkich smartfonów ze strony 'o mnie' szukam jednak czegoś innego. W sumie Neo V wywarła na mnie bdb wrażenie, bo była szybka, mała, wytrzymała, a pełne body kosztowało 50zł, dzięki czemu miałem w ręku już z 3 wersje kolorystyczne. :) Tylko grała badziewnie.

 

W sumie z tym się osłuchałem dobrze:

Nokia E51, SE P1i, SXL, SXS, One S, iP4, iP4S, iP3GS, N8, Neo V


Może Nexus 4? Jest większe, wydajniejszy, co mi raczej nie jest potrzebne, ale może bardziej wytrzymały? Miałem go w ręku, ale niestety nie słuchałem. Ma wyjść też HTC One Mini, ale on wydaje się strasznie delikatny.

 

htc-one-mini-zdnet-620x465.jpg?hash=ZwH5

A Xperia SP?ciężko coś znaleźć...

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xperia sp z cudownym ekranem tft o wiele lepiej nexus 4

 

lg 4x hd nie ogarnia Real racing 3 po podkręceniu procesora na cyanogenmod 10.2 na którym w antutu osiąga wynik prawie 15k punktów. Strona beatport tak samo działa ledwo płynnie. No przynajmniej nie tak jak ja to wymagam od 4 rdzeniowego procesora i 8 rdzeniowej grafiki.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zwracam honor

 

Wysłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 4

 

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na andku jestem dopiero od premiery SGS3 i nic mi się nie wiesza. Trochę nie wiem o co z tym chodzi, ale może faktycznie starsze andki mają problemy.

 

Wracając do tematu, nie wiem jak gra SGS4 ale wczoraj porównywałem dźwięk stokowego S3 i iPhone 5 na audeo i dla mnie zdecydowanie lepiej gra iP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Nexus 4? Jest większe, wydajniejszy, co mi raczej nie jest potrzebne, ale może bardziej wytrzymały? Miałem go w ręku, ale niestety nie słuchałem.

Chcesz wytrzymałego, więc chyba N4 odpada? Cały ze szkła, a pękanie pleców to już temat kultowy na forach o N4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci nawet filmik nakręcić. Zresztą po co, jak mamy dowody. :P Stockowy rom, lekko podkręcona.

To proszę cie mistrzu nakręć mi ten filmik, jak po wyjściu z gry wchodzisz na stronę beatport potem jeszcze coś innego odpalasz i to wszystko płynnie działa. Ten filmik nic nie pokazuje, poza tym że real racing 3 chodzi w miarę ok. Na sam koniec jak wyszedł do menu to lekko przycięło. Jestem ciekawy jakby odpalić jakiś programik albo wymagającą stronę jakby to chodziło. Nie wciskaj kitu, że jak 4 rdzeniowce się przycinają na czymś takim to ten soniak i twój one s będzie śmigał.

 

 

Opcjonalnie jeśli może być "delikatnie" mniej solidny, tani, ze znośnym aparatem, z dobrym dźwiękiem (odrobinę gorszym od Wave) i całkiem niezłymi bebechami a do tego na Androidzie to celuj w Galaxy Ace 2, chyba że wypuszczą coś jeszcze lepszego :) Pewnie w przyszłym roku będzie tani jak barszcz

To badziewie nawet się nie umywa to do 3 letniego Wave s8500. Nawet nie chce mi się specjalnie wymieniać w czym, bo każdy kto choć trochę się zna wie o czym mówię.

Edytowane przez Jakub612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proszę cie mistrzu nakręć mi ten filmik, jak po wyjściu z gry wchodzisz na stronę beatport potem jeszcze coś innego odpalasz i to wszystko płynnie działa

Nie wiem, czy mam teraz śmiać się z tych "4 rdzeniowców", czy co, bo zbytnio nie rozumiem. Proszę, masz tu film nagrany przeze mnie kilka minut temu, nie używałem task killera przed tym, jedyne co, to górny zakres taktowania procesora zwiększyłem do 1401Mhz, bo wcześniej chodził na 800Mhz (jako modem przenośny używałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do iphone to te podzespoły są naprawdę zbędne to co siedzi w 5 na ten moment nie pozwala sie jej przyciąć praktycznie nigdy.

 

Aparat w iphone jest bardzo dobry nie wiem czy można na niego narzekać.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak, że jak się nie ma punktu odniesienia, to często niestety nie mamy racji i się mylimy. Ja tak samo kiedyś myślałem, że Nikon D60 robi najlepsze zdjęcia na świecie, a tu zonk. Alpha od Soniaka mnie powaliła.

Na razie złapałem tylko dwa telefony, które robią lepsze zdj od One S, ale kosztują niestety dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do iphone to te podzespoły są naprawdę zbędne to co siedzi w 5 na ten moment nie pozwala sie jej przyciąć praktycznie nigdy.

 

Aparat w iphone jest bardzo dobry nie wiem czy można na niego narzekać.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Zbędne raczej nie, zapewne są takie że akurat wystarcza na brak zacinek. Wystarczy zobaczyć na rozpiskę osiągów tych procesorów i grafik w obecnych telefonach:

http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-procesory-rozpiska-osiagow.4344.0.html

http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-karty-graficzne-rozpiska-osiagow.1174.0.html

 

Zarówno procesory jak i grafiki czy to Tegry 2 czy 3 , 4, czy Adreno 200 /320 /330 to jak widać wszystko można wrzucić do jednego kubła kompletnie przestarzałych już wydajnościowo w porównaniu chociażby tanich laptopów. A przecież wymagamy od telefonów tego samego, rozdzielczości zbliżone coraz bardziej. Dlatego moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak nadmiar mocy w dzisiejszych telefonach.

 

Za rok dwa dodadzą takie bajery że znowu dzisiejsze telefonowe kobyły 8 rdzeniowe się zatną :P Bo wcale demonami wydajności nie są.

 

Skoro nikt nie wie jak się zgrywa Audeo z HTC One S to może ja coś skrobnę niedługo. Czekam na paczuszkę.

Edytowane przez umcacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L820 to tez 800zl i po rozważenia + i - wydaje mi sie być lepszym wyborem niż 8x.

 

Co do chińczyków:http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_mi2s_3g_android_4_1_quad_core_1_7ghz_2gb_ram_16gb_rom_4_3_inch_capacitive_touchscreen_gps_wifi-4648-usd.html

 

Bardzo dobry system do tego świetne podzespoły w dobrej cenie.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchem. A Ty jak to robisz? Bo to może być intrygujące.
Rzeczywiście intrygujące - usłyszałeś różnicę której nie ma :).

Tutaj sie niestety mozesz troszkę rozjezdzac z prawda - Roland pisze wyraźnie ze mastering pod 24 bity nie koniecznie musi być taki sam jak ten po CD. Sama wersja CD po remasteringu tez nie zawsze brzmi tak samo. Dobitny przykład mastering pod Vinyle - nawet takiego slipknota Iowa da sie pod Vinylem posłuchać - wersja CD jest zwyczajnie gorsza - co najnormalniej w swiecie słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy mam teraz śmiać się z tych "4 rdzeniowców", czy co, bo zbytnio nie rozumiem. Proszę, masz tu film nagrany przeze mnie kilka minut temu, nie używałem task killera przed tym, jedyne co, to górny zakres taktowania procesora zwiększyłem do 1401Mhz, bo wcześniej chodził na 800Mhz (jako modem przenośny używałem).

Możesz się śmiać, ale widzę ze dalej nie rozumiesz o co chodziło mnie i minicompowi. Po używaniu obciążającego programu/gry wychodzisz z niej( i nie killujesz) po czym natychmiast otwierasz tą bądź inną dosyć wymagającą stronę. Ciężko by ci haczyło samą stronę. Tak samo jest jak wejdziesz w kontakty i czasami trzeba czekać 2 sek zanim się pokażą po używaniu programów i gier. Już nie chce mi się wspominać, że masz się wrażenie że wszystko płynie podczas gdy w androidzie tylko miui, leva rom i zmodyfikowany android w meizu w jakimś stopniu mogą się równać.

Edytowane przez Jakub612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności