Skocz do zawartości

Superlux HD-681


MrBrainwash

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam lubie sporo góry, nie znosze mulącego rozlewającego sie na inne zakresy basu i obciętej góry, poprostu nie lubie łupania młotem co nie znaczy ze nie lubie basu.

 

h681 całkiem fajne jak na swoją cene, dla mnie podstawowy zabieg wymiana padów.

Byc może nie długo bede sprzedawał swoje hd681

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

góra z początku kłująca, ale po wygrzaniu jest zdecydowanie lepiej, chyba że mi uszy już tak przywykły :) ja porównywałem je do sennków hd555 to było więcej góry, a sennki miały o wiele szerszą scenę i biły sl'e pod względem wygody, ale ja bym nigdy tyle do nich nie dopłacił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też próbuję oszaleć od 1,5 tygodnia ale jednak mam mieszane uczucia jak je słucham . Są momenty, że grają pięknie jednak częściej coś mi w nich nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalne, one nie są dobrze zbalansowane, trochę przypominają radosną twórczość genialnego inżyniera, który miał za zadanie skopiować za 3 USD słuchawki warte 300 USD. mnie do tego stopnia irytowały swoim przemieszaniem bdb jakości z tendencją do zniekształceń, że je sprzedałem i nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że moje będą na sprzedaż jak się do nich nie przyzwyczaję :P

Załóż im skarpetki, obetnij górę na korektorze i masz świetne słuchawki. Właśnie takich słucham w tej chwili - nic lepszego do pracy nie potrzebuję :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar nabyć hd 681, ale ostatnio nigdzie ich nie ma(o co chodzi) :mellow:? Może wiecie gdzie można je tanio nabyć?

 

Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie teraz kupić te słuchawki(zwykla wersję ?)? Byłbym bardzo wdzięczny. Na allegro nie ma. Jedyny jaki znalazłem to audiomagic. Jest dobry?? Ewentualnie jakiś lepszy/tanszy?

 

 

są w komisie szt 1 :)

http://forum.mp3store.pl/topic/89545-s-sl681-i-xgf500pro/page__pid__818145#entry818145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra to nie wszystko bas też potrafi być nijaki, gra dobrze jak w słuchanym utworze jest niskie zejście bo jak utwór oparty jest na średnim i wyższym basie to go prawie w ogóle nie słuchać :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dostawa się skończyła. Co jakiś czas pewnie przychodzi nowa partia z chin. Zawsze można napisać do dystrybutora z pytaniem. No ale już są. Miłego słuchania. Ja przeżywam swoją drugą młodość z CAL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od źródła i preferencji. Lecz do rapu bardziej chyba bym kierował w stronę JVC RX700/RX900 niż superluxów. Superluxy to monitory, grają bardzo szczegółowo i przejrzyście, ale ich celem nie było słuchanie muzyki, a śledzenie dźwięku, a że okazało się, że i niektórym do muzyki bardzo podpasowały, to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupię je w tym tygodniu i zobaczy się kiedy przyjdą, bo stwierdziłem, że lepiej kupiś 681+dźwiękowa niż 668b. BTW jaką tanią dźwiękówkę warto do niej dokupić? tak do ok60 zł?

 

odwrotnie o ile hd681 zagraja z dzwiekówki jaką masz tako siako ale zagraja, o tyle hd668 bedą sie meczyc niemiłosiernie a ty z nimi do nich wzmacniacz jest naprawde wskazany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku SYSTEM? Jeżeli xp to kup votrexa, yamahę 724, turtle beach. Jeżeli 7/vista to nie będzie tanio. Moim zdaniem minimalnie audigy 2zs (ok 100zł.) Na win 7 jest mniej kart (nowszy system, nowsze karty=drożej). Do starych kart nie ma sterów na vistę, 7 .

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te słuchawki na początek kłuły trochę w uszy, ale albo się wygrzały albo ja przyzwyczaiłem, w każdym razie napewno ich nie zmienie, zbieram na fiio e10 do nich, bo ponoć ciepłe źródło dobrze im robi :>

 

no i szykuje się do skarpetkowego moda i coś podłoże pod pady, bo mi uszy gniotą z deka :/

Edytowane przez masterxaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności