Skocz do zawartości

Superlux HD-681


MrBrainwash

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchałem na Audigy ZS i nie pokazały wszystkiego co potrafią. Proponuję Ci kupić jakiegoś uDAC Nostromo lub FiiO E10 zauważysz wielką zmianę.

 

narazie to mam philipsy shp2500 więc powinno być i tak o niebo lepiej :) jak DAC'i sobie radzą w grach z pozycjonowaniem dźwięku?

Edytowane przez masterxaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philipsy shp2500 to bardzo dobre słuchawki, lecz potrzebują wzmocnienia, w przeciwnym razie grają bardzo cichutko i nie w pełni swoich możliwości. Co do DAC w grach niestety Ci nie pomogę, ponieważ nie gram. Może koledzy się wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hd681 z fiio e10 to naprawde fajne polaczenie, lepsze niz z Audinstem. U5 nie sluchalem.

 

Od u5 pewnie też, lepsze, ale z u5 nie musi być tak źle :)

Źle nie jest :) Wlutowałem sobie filterek z rockgrotto i dźwięk mi się podoba. Ale zacząłem się zastanawiać czy za kasę którą wydałem n Majkę nie miał bym czegoś co zagra lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że często ludzie właśnie polecają e10 do hd681. mikolaj612 kiedyś chwalił to połączenie.

Też zauważyłem ze coraz więcej osób poleca takie połączenie dlatego chciałbym poznać opinie osoby która słuchała na e10 i u5. A tak poza tematem miło poznać kolegę z okolic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszle mają identyczne, 681 ma pasek 668 ma te smieszne klapki

 

chcesz miec wygodnie i tak wymiana padów i obszywanie tego ustrojstwa co lezy na głowie, jedynie przy 668 dajesz pomiedzy poduszczeczki jakąś stywniejsza gabeczke i masz jakby pałąk w senkach

 

oba modele maja spore muszle całe ucho wchodzi (przynajmniej moje jaki pewnie wiekszości) ale za to uciska szczeke:/ do ok 2h potem zaczyna boleć:/

i tu pewnie mają lepiej muszle bardziej eliptyczne

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że często ludzie właśnie polecają e10 do hd681. mikolaj612 kiedyś chwalił to połączenie.

Też zauważyłem ze coraz więcej osób poleca takie połączenie dlatego chciałbym poznać opinie osoby która słuchała na e10 i u5. A tak poza tematem miło poznać kolegę z okolic ;)

 

Być może za jakiś miesiąc sprawię sobie wspomnianego Fiio więc możemy się ustawić na odsłuch... w końcu mieszkasz w okolicach :) Generalnie w szoku jestem bo na naszym forum niewielu jest z Podkarpacia... :) A tak poza tematem to skąd jesteś :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

668B mają większe muszle. Po skarpetowym modzie wygoda jest całkiem niezła.

 

ee ?

miałęm oia modele przed sobą nie widziałem różnic

ba pady akg jak i stockowe wchdza tak samo na 681 jaki na 668

jedyną różnicą w muszlach jaką zobaczyłęm że 681 ma Y w otworach a na 668 jest dużo małych otwórów w kształcie koła, no i te kolorowe wstawki

pozaklejane identycznie

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszle są troszkę szersze na średnicy, za to padami się bardzo różnią. 668B mają wyraźnie większe pady od 681. Gdy nakładałem pady od 681 na 668 to ledwo co weszły, jak na odwrót to leżały luzem. Ogólnie nie jest to jakaś kolosalna różnica ale 668B są trochę większe, z padami też jeszcze większymi (głębszymi). Może nie przyjrzałeś się dokładnie po prostu.

 

a no i mam oba modele teraz przy sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do wymiany oryginalnych padów SL 681 na welurowe od AKG 240. Czy możecie podpowiedzieć jak należy zdejmować pady oryginalne by ich nie uszkodzić. Czy są one jedynie naciągnięte na obudowy muszli czy też mają dodatkowe zaczepy, zatrzaski.

 

Czy mocowanie welurowych padów od AKG 240 jest takie samo jak oryginalnych od SL 681 ?

 

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności