Skocz do zawartości

Instalacja RockBox'a na Clip+


F_Alonso

Rekomendowane odpowiedzi

Masz już wszystko po polsku ?

Widzę masz niesamowite problemy po wgraniu tego rbg i zastanawiam się czy to prawidłowo zrobiłeś skoro takie rzeczy Ci się dzieją :)

 

Chcesz powiedzieć, że gra Ci muza, piosenka się kończy i w kolejnej jest już inny poziom volume ?

 

Być może masz wrzucone mp3 słabej jakości stąd odczuwalna różnica w głośnosci przy teoretycznie tym samym poziomie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie własnie nie mam wszystkich nazw po polsku . większa ich część jest no chyba że niektore nie zostaly spolszczone ewentualnie ma na to tez wpływ styl jaki sie wybrało.Tak to wyglada częśc to pliki flac, cześć mp3 320, 256 192 i czasami 128 kb/s

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem. Od niedawna mam zainstalowany rocbox. Wszysktko jest ok , oprócz ładowania urządzenia. Po podłączeniu do kompa wyświetla mi się informacja że nie jest możliwe zainstalowanie sterowników od rocbox czy coś takiego. Po odłączeniu Clipa zawiesza mi się tj. nie idzie wyjść z funckcji ładowania (widoczna wtyczka ). Dopiero reset pomaga

 

 

 

ps. zajrzałem do menedżera urządzeń. Komputer nie wykrywa mi clipa, a urządzenie pamięci masowej USB wskazuje mi błąd "Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)"

Edytowane przez gość5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały problem miałem z sansą clip zipem a mianowicie nie chciał się włączyć i komp go nie widział na zpie jest zainstalowany rockbox czy to jest przyczyna? a teraz mała ciekawostka zipa ładuje przez usb pokazuje mi że jest naladowany ikona w rockboxie natomiast kiedy zaczynam odtwarzac utwory to gubi mi jedną kreskę w tej skorce http://themes.rockbox.org/index.php?themeid=1611&target=sansaclipzip o co w tym biega?

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z zainstalowaniem Rockboxa. Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją, zarówno tą tutaj na forum, jak i oficjalną. Niestety na dwóch różnych komputerach za każdym razem wyskakuje mi w okienku Postęp podobny błąd:

 

[ERR] Could not read file

C:/Users/Aneta/AppData/Local/Temp/qt_temp.OO4820

 

Wcześniej ścieżka prowadziła do jakiegoś innego pliku w folderze Temp, a na drugim kompie do jeszcze innego. Ktoś coś wie na ten temat? Wstawić screeny lub dziennik zdarzeń log?

 

system: Windows 7

Sansa Clip+ wersja 01.coś (refurbished)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć. krótkie pytanie. na clipie był OF 1.02.17 (najprawdopodobniej), a podczas instalki RB bin podałem z 1.02.16. taki się ściągnął. wszystko lata. ale w clipie OF jest teraz .16A. jakie to ma znaczenie? są różnice między 16, a 17 czy 18? z góry dzięki. początki są fajne ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie załadowałem RB do swojego Clipa + i mam pytanie odnośnie crossfeed. Wiem, że gdzieś już było to tłumaczone, lecz za nic nie mogę znaleźć, mianowicie - o co w tym chodzi (Meier)? Nie słyszę żadnej różnicy, pomiędzy meier a wył.? zero. I jeszcze jedno, tutaj chodzi mi o głośność. Gdzieś wyczytałem, że 0dB rzadko się używa a u mnie wydaje się, że na OF było głośniej? Nie wiem, może mam coś nie tak ustawione? Clipa mam dopiero kilka dni.

 

Nie no, tak dłużej być nie będzie. Albo mam coś skopane w tym RB, albo jakiś słoń czy podobna stonka podeptała mi uszy. Jakkolwiek bym nie próbował, starał się to za nic nie mogę usłyszeć różnicy przy ustawieniach crossfeed nawet ręcznie. Jak ustawiam presety eq, sytuacja wygląda niemalże identycznie, praktycznie żadnej różnicy pomiędzy ustawieniami. Co ja robię źle, że RB tak się mści?

Edytowane przez Harmony Korine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dla clipa zip proces instalacji i pliki z linkow sa te same?

Najprawdopodobniej TAK, ponieważ sam ściągałem dzisiaj rano tutaj masz firmware do zip. Do rockboxa ten sam link i chyba zasada identyczna, zresztą, bardzo prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności