Skocz do zawartości

Instalacja RockBox'a na Clip+


F_Alonso

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

tak troszkę z innej beczki:

w jakim folderze mam zapisywać style do RB? Jeśli to już było na forum,to bardzo proszę o skierowanie mnie do wątku. Szukałem,ale nie znalazłem.

I jak można zmienić to,żeby po wejściu w "Bibliotekę",potem "artist" i wybraniu jakiegokolwiek utworu,Rockbox NIE pytał się nas,czy chcemy "usunąć dynamiczną listę odtwarzania"?

 

pozdrawiam

SinS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć mam problem z instalacją rockboxa na sansa clip +. Wszystko robię dobrze do momentu aż pobiera plik rockbox-sansaclipplus-3.9.1.zip, gdy go pobiarze to instalator go wypakowuje ale wypakowanie dochodzi do 7% i się kończy a po chwili wyskakuje błąd, że nie ma miejsca na dysku i następuje przerwanie instalacji. Zaś gdy włączam sanse to wyskakuje logo ROCKBOX a potem pisze "loading firmware file not found"

 

Wie może ktoś co jest grane? albo jak przywrócić oryginalny soft?

 

OK :D

już rozwiązałem problem wystarczyło podpiąć sanse do innego gniazda USB

Edytowane przez elwys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zainstalowałem dziś RB i jestem w ogromnym pozytywnym szoku! Jeżeli ktokolwiek się zastanawia - instalować czy nie to zdecydowanie polecam przetestować samemu. Instalacja łatwa jak w mordę strzelił. Wystarczyła instrukcja F_Alonso żeby bez problemu ożywić RB na moim Clip+. Nie chciałem żadnych pierdół w moim RB dlatego wybrałem wersję podstawową i później dograłem czcionki oraz skórę, która mi odpowiadała (bruno - dzięki!). To co usłyszałem przerosło moje najśmielsze oczekiwania... Może zmęczony jestem dziś po całym dniu roboty, ale zdecydowanie poprawiła się jakość dźwięku. Zarówno na pchełkach Sansy jak i na moich 668B. W moim odczuciu znacznie zwiększyła się głośność, znacznie podniosły się górne dźwięki - stały się bardziej wyraźne, poprawiła się słyszalność szczegółów i zwiększyła przestrzeń (w 668B). Jestem poważnie zdziwiony...

 

Nie chce mi się tylko wierzyć w żywotność baterii, którą wskazuje RB. Przetestuję dam znać :)

 

Póki co ogromny PLUS! Obsługa bardzo intuicyjna. Straszyliście i myślałem, że będzie gorzej :)

Edytowane przez goracy_kubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam clip +. Firmwere pobieram z tad http://forums.sandis...-15/td-p/150227 . sciagam rockboxa instaluje nastepnie zaznaczam wybieram jaki mam model odtwarzacza klikam zainstaluj kaze mi wybrac ten plik i wybieram ten pobrany pilik wyskakuje "orginal frirmwere unknow, try with other version" I jeszcze nie mozna zaladowa i tutaj zrodlo tego pliku ktory wybieram. co robie zle? prosze o pomoc smile.gif

 

Mam to samo. O co chodzi? Panowie wesprzyjcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mi bez rockboxa trzymała 8,5h więc wątpię żeby teraz po wgraniu trzymał dłużej :)

No to jak wątpisz i znasz odpowiedź to po co się pytasz?

Będzie trzymała dłużej. Poszukaj na forum temat już się przewijał i to nie raz.

 

Mam to samo. O co chodzi? Panowie wesprzyjcie ;)

Ściągasz FW czy Updater'a?

Edytowane przez goracy_kubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok RB zainstalowany. Okazało się, że mam starszą wersję RBUtility i nie można na niej bezproblemowo zainstalować, jak przy poprzedniej wersji odtwarzacza. Problem pojawił się przy zmianach stylu w odtwarzaczu. O ile same style zmieniają się bezproblemowo, to już Ekranów odtwarzania (Co dla mnie bardzo istotne) nie sposób zmienić.

Edytowane przez KamcolNO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy mam mały problem. Komp nie widzi mi odtwarzacza jak jest załączany na tym oprogramowaniu RBX.

Jak uruchomię go na standardowym oprogramowaniu (power+domek) to jest ok i dopiero wtedy mogę wrzucać mp3 na playera.

Można to zmienic w ustawieniach żeby nie było potrzeby za każdym razem uruchamiać go na firmware ?

Edytowane przez stawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam mały problem. Komp nie widzi mi odtwarzacza jak jest załączany na tym oprogramowaniu RBX.

Jak uruchomię go na standardowym oprogramowaniu (power+domek) to jest ok i dopiero wtedy mogę wrzucać mp3 na playera.

Można to zmienic w ustawieniach żeby nie było potrzeby za każdym razem uruchamiać go na firmware ?

 

na RBX możesz sobie podładować akumulator, ale do plików nie będziesz mieć dostępu.

jeżeli wyłączonego Clipa podłączysz do kabla USB wtedy automatycznie uruchomi ci się oryginalny firmware - nie ma potrzeby uruchamiania go ręcznie.

Edytowane przez shady_slim
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ok RB zainstalowany. Okazało się, że mam starszą wersję RBUtility i nie można na niej bezproblemowo zainstalować, jak przy poprzedniej wersji odtwarzacza. Problem pojawił się przy zmianach stylu w odtwarzaczu. O ile same style zmieniają się bezproblemowo, to już Ekranów odtwarzania (Co dla mnie bardzo istotne) nie sposób zmienić.

 

Witam, mam taki sam problem z ekranami odtwarzania. Załączają się tylko podstawowe. Z tego powodu powróciłem do fabrycznego oprogramowania. Ktoś ma na to radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności