Skocz do zawartości

Ipody 6g I 7g Juz Wkrotce !


Jamrooz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podala strona Apple.com, producent slynnych iPodow jeszcze w tym roku wyposci najnowsze odtwarzacze mp3!

 

Juz w drugim kwartale 2006 roku bedzie mozliwa do zakupienia 6G !

 

6G.jpg

 

6G_black.jpg

 

Przewidywana cena to 299 $ za 20 GB i 449 $ za 40 GB!

 

W 2007 roku zostanie wypuszczona 7G, Apple poinformowalo tez wszystkich, ze co roku beda wydawane nowe generacje np. 2006 = 6G, 2007 = 7G, 2008 = 8G itd...

 

Cena za 7G jeszcze nie znana, wiadomo tylko tyle, ze bedzie posiadala wyswietlacz LCD 3" i bedzie dostepna tylko w wersji az 80 GB!

 

7G.jpg

 

Co o tym wszystkim sadzidzie ?

Mi sie wydaje, ze iPod bedzie sie coraz lepiej sprzedawal i z czasem powali na kolana swoich przeciwnikow - Creative, Samsung i iRiver!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Beznadziejne, z Clickwheela zrobili Clickwalec :/

 

huahuhauhauahuahua :lol: dobre... :)

 

a 7G calkiem fajny to fakt... ale teraz zapomnij ze masz go w kieszei i usiadz sobie :) 2 ajpody zamiast jednego :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, ze iPod bedzie sie coraz lepiej sprzedawal i z czasem powali na kolana swoich przeciwnikow -
Creative, Samsung i iRiver!

 

A gdzie zgubiłeś iAudio, a co do Creative`a to napewno Ipod`y go powaliły od początku swego istnienia, lecz nad Samsungiem bym się zastanowił, bo tu można się spotkać z różnymi zdaniami na jego temat...

Mnie osobiście się nie podobają te nowe co mają wyjść :P :P :P :P :P (chodzi oczywiście o Ipody)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można wierzyć tym doniesieniom...

Zauważcie, że 7G ma rzekomo mieć wyświetlacz 3". 3" to wcale nie jest duży wyświetlacz, a co za tym idzie - wcale nie duży playerek. Dla porównania iAudio A2 posiada wyświetlacz 4", który zajmuje mniejszy obszar procentowy przedniej strony playerka niż w przypadku iPoo 7G. Innym przykładem może być flashowy iRiver U10 z 2,2" wyświetlaczem, który również zajmuje mniejszy procentowo obszar przedniego panelu playerka. Wniosek z tego taki, że iPoo 7G może być sporo mniejszy od np. iRiverka H300... A do tego 80GB...

 

Zaczyna martwic mnie jedna rzecz: wygląda na to, że iPod zaczął inwestować w technologię, co widać już w przypadku najnowszej sprzedawanej już wersji (widzieliście jakie to cieniutkie??!! a ma dysk 60GB!!). Niedługo dojdzie do tego, że wielu z nas zacznie kupować iPody będąc po prostu zafascynowanym ich daleko przewyrzszającymi iAudio czy iRiver możliwościami... :( smutna wizja przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, ze iPod bedzie sie coraz lepiej sprzedawal i z czasem powali na kolana swoich przeciwnikow -
Creative, Samsung i iRiver!

 

A gdzie zgubiłeś iAudio, a co do Creative`a to napewno Ipod`y go powaliły od początku swego istnienia, lecz nad Samsungiem bym się zastanowił, bo tu można się spotkać z różnymi zdaniami na jego temat...

Mnie osobiście się nie podobają te nowe co mają wyjść :P :P :P :P :P (chodzi oczywiście o Ipody)

 

iAudio nie powali... noł fakin łej... ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory cie bardzo ale Ipod Video już jest lepszy w odtwarzaniu fimów niż X5 a ipod nano to najtańsze 2/4GB w playerze na fleszu ( nie licze nonamów, bo one się nie liczą ). Nie dziwne, że firma rozwija swoje produkty - mnie dziwi czemu iriver robi coraz większe kroki w tył O_o

 

ale na dobra sprawe kogo obchodza filmy..? to sa przedewszystkim playery muzyczne a z takimi gownianymi formatami jakie obsluguje ajpod to dla mnie moze sie schowac... no chyba ze cos z tym takze zrobia/zrobili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można wierzyć tym doniesieniom...

Zauważcie, że 7G ma rzekomo mieć wyświetlacz 3". 3" to wcale nie jest duży wyświetlacz, a co za tym idzie - wcale nie duży playerek. Dla porównania iAudio A2 posiada wyświetlacz 4", który zajmuje mniejszy obszar procentowy przedniej strony playerka niż w przypadku iPoo 7G. Innym przykładem może być flashowy iRiver U10 z 2,2" wyświetlaczem, który również zajmuje mniejszy procentowo obszar przedniego panelu playerka. Wniosek z tego taki, że iPoo 7G może być sporo mniejszy od np. iRiverka H300... A do tego 80GB...

 

Zaczyna martwic mnie jedna rzecz: wygląda na to, że iPod zaczął inwestować w technologię, co widać już w przypadku najnowszej sprzedawanej już wersji (widzieliście jakie to cieniutkie??!! a ma dysk 60GB!!). Niedługo dojdzie do tego, że wielu z nas zacznie kupować iPody będąc po prostu zafascynowanym ich daleko przewyrzszającymi iAudio czy iRiver możliwościami... :( smutna wizja przyszłości.

 

 

Racja , ja sam posiadam 30 gb i jest dosc cienki (ale nie az tak jak nano 4 gb) .

Dlaczego wg Ciebie jest to smutna wizja przyszlosci ??? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Apple 6G to chyba porażka technologiczna amerykańskiego

giganta i dowód na to że kłopoty z "wirtualnym" interfacem (czyli

sam ekran bez żadnych konwencjonalnych przycisków) są

rzeczywiste. Apple przygotowało sewisy zajmujące się sprzedażą

filmów i teledysków poprzez sieć-wizualne odpowiedniki iTunes-

Cinemanow i MovieLink Vongo , zapłaciło tantiemy Hollywood i

po prostu nie mogło czekać. Ten pierwszy Apple True Video iPod-

czyli 6G to chyba taka prowizorka, a 7G z "wirtualnym kółkiem"

model docelowy.Tele że od dziś trudno już nazywać iPody playerami

audio- ich głownym rynkiem jak myśle staną się filmy ,teledyski,

programy telewizyjne itd. To już nie jest produkt tego samego

typu co iriver czy iaudio. Nie można po prostu porównywać radia

z telewizorem. ;)

Na pocieszenie - skoro kino nie zniszczyło radia, telewizja kina, video

telewizji, DVD video (..?hm czyżby-chyba się zagalopowałem :rolleyes: )-

to istnieje jakaś (niewielka ) szansa że klasyczne( nie -multimedialne)

portable - playery jednak przetrwają. Oby . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna martwic mnie jedna rzecz: wygląda na to, że iPod zaczął inwestować w technologię, co widać już w przypadku najnowszej sprzedawanej już wersji (widzieliście jakie to cieniutkie??!! a ma dysk 60GB!!). Niedługo dojdzie do tego, że wielu z nas zacznie kupować iPody będąc po prostu zafascynowanym ich daleko przewyrzszającymi iAudio czy iRiver możliwościami... :( smutna wizja przyszłości.

 

 

Racja , ja sam posiadam 30 gb i jest dosc cienki (ale nie az tak jak nano 4 gb) .

Dlaczego wg Ciebie jest to smutna wizja przyszlosci ??? ?

 

Ponieważ: 1. nie lubię ajpodów (bardzo płytkie, ale prawdziwe stwirdzenie).

2. itunes uważam za jedną wielką pomyłkę

3. wszystko, co sie nazywa "touchpad" powoduje moja odrazę

4. ajpoda 5G obsługuje się niczym wkurzającą zabawkę (subiektywne odczucie)

5. bardzo nie lubię stylistyki ajpodów

6. moje serce woli, ażeby na moim paleyrku za rok, dwa, trzy lata widniał napis "iAudio" lub "iRiver"

7. ajpody kupują najwięksi kretyni, dla których "empetrójka" i "odtwarzacz mp3" = "ajpod" - UWAGA!!: nie twierdzę, że tylko kretyni!!! Chodzi mi o to, że jak majętny kretyn (ignorant, modniś) kupuje "empetrójke" to idzie po "ajpoda".

 

Co do cofania się iRivera - zgadzam się, ale zarazem nie zgadzam się. Wg. mnie U10 to cudeńko - i na tym kończą się pozytywy. Z drugiej strony flashe iRiverowe sa zacofane pod względem pojemności pamięci. Do tego dochodzi nojnowszy E10, który pod względem funkcji/możliwości jest przecież kopią H10. H10 miałem na testach i NIE podobał mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipod nano brzmi dla mnie cienko, chociarz może za krótko z nim ocowałem.

Ipod video gra całkiem ładnie, ale na bank nie jest to najgłośniejszy odtwarzacz jaki znam. ( ładnie nie znaczy w życiu nie słyszałem niczego lepszego )

Iaudio X5 nie testowałem ale słuchałałm M5 i grał fajnie - chyba fajniej od ipoda - chyba bo trudno mi powiedzieć

iriver - z dyskowych iriverów nie słyszałem nic, ale fleszowe ... brzmią lepiej niż nano ale chyba gorzej niż Ipod Video. ( takie wrażenie po przeglądowych testach )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ: 1. nie lubię ajpodów (bardzo płytkie, ale prawdziwe stwirdzenie).

2. itunes uważam za jedną wielką pomyłkę

3. wszystko, co sie nazywa "touchpad" powoduje moja odrazę

4. ajpoda 5G obsługuje się niczym wkurzającą zabawkę (subiektywne odczucie)

5. bardzo nie lubię stylistyki ajpodów

6. moje serce woli, ażeby na moim paleyrku za rok, dwa, trzy lata widniał napis "iAudio" lub "iRiver"

7. ajpody kupują najwięksi kretyni, dla których "empetrójka" i "odtwarzacz mp3" = "ajpod" - UWAGA!!: nie twierdzę, że tylko kretyni!!! Chodzi mi o to, że jak majętny kretyn (ignorant, modniś) kupuje "empetrójke" to idzie po "ajpoda".

 

Co do cofania się iRivera - zgadzam się, ale zarazem nie zgadzam się. Wg. mnie U10 to cudeńko - i na tym kończą się pozytywy. Z drugiej strony flashe iRiverowe sa zacofane pod względem pojemności pamięci. Do tego dochodzi nojnowszy E10, który pod względem funkcji/możliwości jest przecież kopią H10. H10 miałem na testach i NIE podobał mi się.

 

 

 

Jak dla mnie jestes nieco dziwny!

 

Jedyne sensowne zdanie z Twojej wypowiedzi to to, ze iTunes to porazka (przynajmniej w Polsce bo nie mozna pobierac mp3!)

Dlaczego uwazasz, ze iPod video to zabawka ??? Ma za duzo funkcji jak dla Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ: 1. nie lubię ajpodów (bardzo płytkie, ale prawdziwe stwirdzenie).

2. itunes uważam za jedną wielką pomyłkę

3. wszystko, co sie nazywa "touchpad" powoduje moja odrazę

4. ajpoda 5G obsługuje się niczym wkurzającą zabawkę (subiektywne odczucie)

5. bardzo nie lubię stylistyki ajpodów

6. moje serce woli, ażeby na moim paleyrku za rok, dwa, trzy lata widniał napis "iAudio" lub "iRiver"

7. ajpody kupują najwięksi kretyni, dla których "empetrójka" i "odtwarzacz mp3" = "ajpod" - UWAGA!!: nie twierdzę, że tylko kretyni!!! Chodzi mi o to, że jak majętny kretyn (ignorant, modniś) kupuje "empetrójke" to idzie po "ajpoda".

 

Co do cofania się iRivera - zgadzam się, ale zarazem nie zgadzam się. Wg. mnie U10 to cudeńko - i na tym kończą się pozytywy. Z drugiej strony flashe iRiverowe sa zacofane pod względem pojemności pamięci. Do tego dochodzi nojnowszy E10, który pod względem funkcji/możliwości jest przecież kopią H10. H10 miałem na testach i NIE podobał mi się.

 

 

 

Jak dla mnie jestes nieco dziwny!

 

Jedyne sensowne zdanie z Twojej wypowiedzi to to, ze iTunes to porazka (przynajmniej w Polsce bo nie mozna pobierac mp3!)

Dlaczego uwazasz, ze iPod video to zabawka ??? Ma za duzo funkcji jak dla Ciebie ?

 

Uważam, że wszystko, co napisałem w poprzednim poście ma sens (może z wyjątkiem punktu 6. :P ).

W obsłudze iPoda video nie chodzi mi o to, że ma za dużo funkcji :) tylko o to, że mam wrażenie, że mam w ręku zabawkę, co pogłebią klikłel... Jest to subiektywne odczucie, i nie powinniście brac go do serca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A then Click Whell ipoda to jest strasznie WQRZAJĄCA rzecz. Ci co piszą, o prostym i intuicyjnym menu nie mieli chyba IFPa w rękach O_o. Załórzmy nawet, że nauczę się jeździć paluchem po tym click whelu, allle próbując wcisnąć tego click whella przez kórtke bym się chyba długo zastanawiał. W ifpie bez wyciągania playera spod ubrania moge sobie zmenić EQ, zmienić na funkcje radia/dyktafonu, zmienić głośność, przelecieć do innego katalogu a także zapętlić/wymieszać sobie kawałki których słucham. Bez względu na to ile zwolennicy ipodów napiszą postów o intuicyjnym menun dla mnie dalej będzie to menu po którym trza się poruszać ziorając na nie bez przerwy - a tak to tylko play / stop i głośność ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamrooz-"Jak dla mnie jestes nieco dziwny!

Jedyne sensowne zdanie z Twojej wypowiedzi to to, ze iTunes to porazka (przynajmniej w Polsce bo nie mozna pobierac mp3!)

Dlaczego uwazasz, ze iPod video to zabawka ??? Ma za duzo funkcji jak dla Ciebie ?"

 

 

Za dwa lata w Ameryce (czyli sercu dzisiejszego świata)

-największa księgarnia iBooks

-największa sieć telefoniczna iPhone

-największ sieć dystrybucji filmów iMovieLink

-największy sklep muzyczny iTunes

Słowem wyrośnie pokolenie które nie będzie chciało wyjść

na dwór , dopóki w swoim osobistym iPodzie nie sprawdzi jaka

jest pogoda. Jeżeli Cie to bawi to gratuluje poczucia humoru....i braku wyobrażni. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności