Skocz do zawartości

Ipody 6g I 7g Juz Wkrotce !


Jamrooz

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem ClickWheel jest rewelacyjnym rozwiazaniem szczegolnie w przypadku dlugiel listy utworow jesli chcemy przejsc od piosenki arki noego do wwo ! Mialem sporo iPodow - mini 6gb, nano 2 gb i 4 gb teraz mam video 30 gb i zawsze click wheel mi sie podobal (w 5G jest najgorszy...)

 

 

A w moim iriverku mam pokatalogowaną muzykę tak, żeby arka noego nie była w jednym zsypie z WWO i paroma machnięciami joya docieram z podkatalogu albumu katalogu arka noego do podkatalogu albumu katalogu WWo bez wyciągania iriverka z kieszeni !!!! A czy taki click whell wogle wyczuje przez grubą bluze i kórtke ?? hmmm ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A w moim iriverku mam pokatalogowaną muzykę tak, żeby arka noego nie była w jednym zsypie z WWO i paroma machnięciami joya docieram z podkatalogu albumu katalogu arka noego do podkatalogu albumu katalogu WWo bez wyciągania iriverka z kieszeni !!!! A czy taki click whell wogle wyczuje przez grubą bluze i kórtke ?? hmmm ...

 

to ja niesmialo dorzuce swoje 3 grosze.

Muzyki slucham calymi albumami - do tego najlepszym rozwiazaniem jest obsluga katalogow.

Nie mam wiec wiekszych zmartwien z sortowaniem pojedynczych plikow, gdyz ich kolejnosc jest po prostu okreslona samym albumem: nr tracka.

Natomiast moj ifp pozwala na dowolne posortowanie wg kolejnosci albumow przy pomocy IMM.

 

Najwieksza zaleta sortowania katalogami jest to, ze pliki muzyczne nie musza byc nawet otagowane oraz, ze te pliki najczesciej trzymane sa na pecetach w katalogach wlasnie.

Jest to wiec najbardziej naturalne, intuicyjne itp itd.

 

krecenie sie w kolko kojarzy mi sie ze zgubieniem sie w lesie i paniczynym szukaniem drogi do domu.

 

a co do kolejnych generacji ipodow - niech beda duzo lepsze i zarazem duzo tansze oraz wyposazone chociaz w ladowarke. Firma Apple ma duzy wklad w rozwoj tej branzy - tego chyba nikt nie zaprzeczy.

Dla mnie ipody sa po prostu za drogie przy okreslonej funkcjonalnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź Krecika nakręciła mnie do przemyślonka takiego, że może nie każdy słucha muzy albumami tylko słucha tego co mu akurat MTV w televizji zawieje i ma mase nie sklasyfikowanych mp3 - każdego wykonawcy maks dwa kawałki - tutaj by joy chyba poległ - ale i tak ipoda musiałbym zpod kórtki wyciągnąć O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź Krecika nakręciła mnie do przemyślonka takiego, że może nie każdy słucha muzy albumami tylko słucha tego co mu akurat MTV w televizji zawieje i ma mase nie sklasyfikowanych mp3 - każdego wykonawcy maks dwa kawałki - tutaj by joy chyba poległ - ale i tak ipoda musiałbym zpod kórtki wyciągnąć O_o

 

W takim przypadku chyba najlepiej uzywac "playlist" i wtedy joy/kółko -> nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowiez dorzuce swoje 3 grosze.

 

Rozwoj odtwarzaczy mulitmedialnych "wszystko w jednym" jest niestety nieunikniony. Dlatego kolejne generacje ipodow i innych odtwarzaczy poczatkowo muzycznych beda swoistymi kombajnami - i nikt tego nie zatrzyma, bo na to jest wlasnie popyt w USA, krajach srodka a nawet u nas w kraju.

 

My (ludzie ktorym zalezy glownie na jakosci dzwieku) to coraz bardziej nieliczna grupa uzytkownikow na ktorych producentom odtwarzaczy [prawie] w ogole nie zalezy, bo lwia czesc konsumentow stanowia "kasiasci ignoranci" dla ktorych zestaw ipod + sluchawki za 50 zlotych to szczyt mozliwosci i wielki szpan :P

 

Ipod jezeli tylko poprawi jakosc dzwieku bedzie na prawde dobrym playerem wg. mnie. Jak kazdy ma grzechy glowne. Dla mnie niewybaczalny jest brak obslugi katalogow - podobnie jak krecik muzyke mam pokatologowana albumami i tak wlasnie jej slucham, a tworzenie playlisty dla kazdego albumu zrobilo by sie delikatnie mowiac irytujace... W dodatku, nie zawsze mam wpisane tagi tak jak trzeba i player roznie to moze widziec ;) Drugi grzech to dla mnie ubogosc odtwarzanych formatow... Nie mam pojecia jak to jest z moca wyjsciowa. Ja tez nie lubie wszelakich tołcza paduf, wole tradycyjne przyciski ktore moge obslugiwac w kieszeni i nie bede musial dokupowac dodatkowo pilota za 150 zl :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszej jakosci dzwieku nigdy za wiele :) Nigdy nie slyszalem zadnego ipoda, ale z tego co wielu pisze to roznica miedzy 5g a X5 w jakosci dzwieku nie jest jakas kolosalna. Jak wybiore sie do wawy to sie przejde do sklepu apple i sam sie przekonam jak to jest z ta jakoscia dzwieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipod jezeli tylko poprawi jakosc dzwieku bedzie na prawde dobrym playerem wg. mnie.

 

Popatrz jak wiele osób na head-fi używa ipodów 5g z naprawdę drogimi słuchawkami i jakoś nikt nie narzeka na jakość dzwięku. To chyba tylko tutaj tak się przyjęło, że wszystko co nie jest iAudio/iRiver musi brzmieć źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayhem - patrz post wyzej :) W sumie tez ulegam troche temu forumowemu stereotypowi, ale nalezy dodac, ze na head-fi mnostwo osob jest "amped", co tez nie jest bez znaczenia. Nie jestem zadnym przeciwnikiem ipoda. Bardzo podoba mi sie design, wymiary, cena (na pixmanii :) ) ale rownie wiele rzeczy mi sie nie podoba. Mi tez sie nie chce wierzyc, ze jakosc dzwieku jest taka dupna, dlatego postaram sie dopasc do tych odtwarzaczy w najblizszym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktos porownywal moze jakosc dzwieku ipoda z iaudio np. u3? Ciekawi mi czy jest az taka mocna roznica?

Pozdrawiam,

Igor

 

 

Niestety ale jest mala roznica no korzysc iaudio ! Testowalem na standardowych sluchawkach a nastepnie na Koss'ach ;) Mimo wszystko wole iPody i nic tego nie zmieni !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jest mala roznica no korzysc iaudio ! Testowalem na standardowych sluchawkach a nastepnie na Koss'ach ;) Mimo wszystko wole iPody i nic tego nie zmieni !

 

Fanatyk !!

 

chyba rozsadne argumenty moga cos zmienic ?

kiedys nie bylo ipodow a muzyki sluchalo sie caly czas.

apple nie zrobilo zadnego walkmana, discmana i nic tego nie zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jest mala roznica no korzysc iaudio ! Testowalem na standardowych sluchawkach a nastepnie na Koss'ach ;) Mimo wszystko wole iPody i nic tego nie zmieni !

 

Fanatyk !!

 

chyba rozsadne argumenty moga cos zmienic ?

kiedys nie bylo ipodow a muzyki sluchalo sie caly czas.

apple nie zrobilo zadnego walkmana, discmana i nic tego nie zmieni :)

 

 

Tak na dobrą sprawę to nikt oprócz Sony nie zrobił żadnego Walkmana, Discmana i nic tego nie zmieni :) Ciekawe czemu nikt się nie wkurza na nazywanie przenośnych odtwarzaczy kasetowych i płytowych Walkmanami i Discmanami tak jak na nazywanie mp3 playerów iPodami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanatyk !!

 

chyba rozsadne argumenty moga cos zmienic ?

kiedys nie bylo ipodow a muzyki sluchalo sie caly czas.

apple nie zrobilo zadnego walkmana, discmana i nic tego nie zmieni :)

 

Lamer !!

 

po co apple mialo robic taki shit jak walkmany i discmany?

juz 5 lat temu zaczeli robic nowoczesne odtwarzace mp3 (kiedy sony robilo przestarzale walkmany) i to dzieki apple macie swoje denne iaudio !!!

iaudo to ewidentna podroba ipodow, z tym, ze wygladaja i prezentuja sie znacznie gorzej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanatyk !!

 

chyba rozsadne argumenty moga cos zmienic ?

kiedys nie bylo ipodow a muzyki sluchalo sie caly czas.

apple nie zrobilo zadnego walkmana, discmana i nic tego nie zmieni :)

 

Lamer !!

 

po co apple mialo robic taki shit jak walkmany i discmany?

juz 5 lat temu zaczeli robic nowoczesne odtwarzace mp3 (kiedy sony robilo przestarzale walkmany) i to dzieki apple macie swoje denne iaudio !!!

iaudo to ewidentna podroba ipodow, z tym, ze wygladaja i prezentuja sie znacznie gorzej!

 

 

Cholera, ja myślałem że Ty zwyczajnie lubisz iPody i dlatego tak wcześniej napisałeś, ale okazuje się, że Ty po prostu głupi jesteś :) Cóż, człowiek uczy się przez całe życie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie! 'oh jejku iaudio i iriver rlz...' nic bardziej mylnego, to so podroby (marne) IPODÓW! Te gowniane odtwarzacze maja na początku 'I' jak ich prekursor IPOD. Spadam, muszę się cieszyć pięknem click wheel.

 

Nareszcie jakas sensowna i mondra wypowiedz.

iPodowcy ! Ukazcie sie, jest nas wiecej!!!

Pokazmy tym iRiverofcom, ze sa dnem !!!

Precz z fanboystfem !!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie! 'oh jejku iaudio i iriver rlz...' nic bardziej mylnego, to so podroby (marne) IPODÓW! Te gowniane odtwarzacze maja na początku 'I' jak ich prekursor IPOD. Spadam, muszę się cieszyć pięknem click wheel.

 

Nareszcie jakas sensowna i mondra wypowiedz.

iPodowcy ! Ukazcie sie, jest nas wiecej!!!

Pokazmy tym iRiverofcom, ze sa dnem !!!

Precz z fanboystfem !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Proszę ,staraj się wypowiadać w języku chociaż troche podobnym do języka polskiego... bo z tego co czytam to nie jesteś zbyt mądry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazmy tym iRiverofcom, ze sa dnem !!!

 

zamknij sie jak do mnie mowisz to raz.

z tych twoich jablek to kiedys sie tylko alpagi robilo w co kiepsciejszym polmosie to dwa.

jak mnie nazwywasz leszczu lamerem to kim ty jestes ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazmy tym iRiverofcom, ze sa dnem !!!

 

zamknij sie jak do mnie mowisz to raz.

z tych twoich jablek to kiedys sie tylko alpagi robilo w co kiepsciejszym polmosie to dwa.

jak mnie nazwywasz leszczu lamerem to kim ty jestes ?

 

 

Lepiej nie karmić trolla :) Niech sobie dzieciak pokrzyczy, w końcu się zmęczy i sobie pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, ze tutaj toczy sie dyskusja na ARGUMENTY (a przynajmniej powinna). Jezeli ktos z was uwaza, ze iriver to shit to niech poda przynajmniej jeden konkretny powod.

 

Nie zapomnijcie, ze RIO jakoscia dzwieku (chociaz nie mialem sie okazji o tym przekonac) zjada ipody na sniadanie.

 

Po za tym to bylo kiedys forum irivera, a ludziom tutaj (co podkreslam po raz kolejny) zalezy GLOWNIE na jakosci dzwieku a nie duperelach.

 

Dodam, ze nie mam ani irivera, ani iaudio, ani rio, ani ipoda i nie bronie tutaj "swojego playera".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiocha :lol: btw Jamrooz cos po Twoim avatarku widze ze jednak boisz sie nadgryzc jabuszko... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie! 'oh jejku iaudio i iriver rlz...' nic bardziej mylnego, to so podroby (marne) IPODÓW! Te gowniane odtwarzacze maja na początku 'I' jak ich prekursor IPOD. Spadam, muszę się cieszyć pięknem click wheel.

 

Nareszcie jakas sensowna i mondra wypowiedz.

iPodowcy ! Ukazcie sie, jest nas wiecej!!!

Pokazmy tym iRiverofcom, ze sa dnem !!!

Precz z fanboystfem !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

I o to mi właśnie chodzi w "smutnej wizji pzryszłości"... Ludzie, którzy w momencie, gdy zachciało im się pierwszej empetrójki, odrazu wiedzą, że pójdą do Media Marktu i kupią tam swojego ajpoda. Nie mając oczywiście o przenośnym sprzęcie audio zielonego pojęcia...

Sami widzieliście co Jamrooz napisał: w swoim dorobku miał tylko iPody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiocha :lol: btw Jamrooz cos po Twoim avatarku widze ze jednak boisz sie nadgryzc jabuszko... :lol:

 

 

Sam jestes jabuszko :/

Naucz sie lepiej ortografii, a dopiero potem zajmuj sie muzyka !!!

 

Apple rzadzi co do argumentu przemawiajacego za tym, ze ipod jest lepszy od iaudio to zdecydowanie lepszy design pochodzi z Californi przypadku iPoda a nie Chin jak w iAudio i iRiver...

 

B)B)B)B)B)B)B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności