Skocz do zawartości

Ipody 6g I 7g Juz Wkrotce !


Jamrooz

Rekomendowane odpowiedzi

Rzadko zdarza się że chce mi sie czytać całe tematy ,ale ten urozmaicany wypowiedziami Jamrooza z chęcią przeczytałęm...a jak sie uśmiałem :)...

 

Powiem wam, że te iPod'y 6G i 7G jakoś mi na prawdziwe nie wyglądają...filik mnie jakoś nie przekonał , nie mówiąc już o zdjęciach... Fajnie by było gdyby to okazało się prawdą ponieważ 7G jest całkiem,całkiem :)....

 

Co do sporu iPod vs. iRiver vs. iAudio...

Ja uważam że :

 

-jeśli komuś zależy na filmikach to powinien brać iPod'a 5G (miałem go 5minut w łapach i jak włączyłęm filmik to aż nie mogłem uwierzyć że to iPod...naprawde jaość obrazu jest świetna)...

 

-jeśli komuś zalezy na dźwięku to bierze iAudio albo iRiver'a..

 

proste :]

 

co do tych sporów na temat sterowania to:

 

1. Intuicyjne menu...

iRiver'a w rękach nie miałęm wiec sie nie wypowiadam

iAudio dla mnie bardzo intuicyjne :)

iPod również bardzo intuicyjne

2. Obsługa

iRiver'a nie miałem :)

iAudio według mnie jest bardzo łatwa , bez większych problemó można sterować przez zimową (!) kurtkę

iPod nie obcowałem z nim za długo (zawiesił się po 5 minutach :/ ), obsługa pozostawia dużo do życzenia...pogubiłęm sie od razu...jeszcze to takie cienkie że aż nie wygodne... nie wyobrażam sobie sterowania przez kurtke

 

dziękuje :]

 

 

p.s. tak sie zastanawiam i nie mam pojęcia dlaczego iPodowcy nie widza że Apple zwyczajnie ich naciąga i korzysta z naiwności klientów...chodzi mi o to że sprzedają iPod'a z możliwością odtwarzania filmów i muzyki, a jak chce sie dyktafon , radio itp. to trzeba wszystko dokupowywać za sporą kase...z jednej strony to plus bo dla każdego coś miłego (po co mam płacić za dyktafon skoro go nie chce) ,ale z drugiej strony to nie lepiej kupić takiego iAudio X5L ze wszystkim i do tego taniej niż iPod bez akcesorii....?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zwolennicy i przeciwnicy iPoda, dzieci moje kochane, dostarczyliscie mi w tym temacie tak ogromna dawke humoru jakies jescze na tym forum nie uswiedczylem :)

 

 

Co do iPoda, 6G mozna sie spodziewac w okolicach listopada-grudnia 2007, nie wczesniej, 7G prawdopodobnie nigdy nie powstanie poniewaz apple ma zamiar zaimplementowac wszystkie funkcje iPoda 6G w nowym produkcie ktory bedzie nalezal do rodziny tabletow, a nie odtwarzaczy mp3.

 

 

Co jest "lepsze", BMW czy Mercedes, Honda czy Toyota, iPod czy iRiver, lepsze jest to co nam bardziej pasuje, to co nam sie podoba to na co bylismy w stanie przeznaczyc swoje pieniadze, a ze dla kazdego bedzie to co innego nie jest zadnym powodem do klutni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, niech Wam będzie!

Przez te kilka świątecznych dni uświadomiliście mi, że iRiver i iAudio są najlepszymi playerami na świecie.

Chciałbym wszystkich przeprosić za moje złe zachowanie i już prawdopodobnie nigdy więcej nie będę Wam zaśmiecał forum...

iPody są mimo wszysztko fajne, darze je sentymentem i pozostane przy tych playerach chyba na zawsze!

 

TE IPODY NIBY 6G I 7G TO JEDEN WIELKI FAKE I SCIEMA A WY NAIWNIACZKI UWIERZYLISCIE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. tak sie zastanawiam i nie mam pojęcia dlaczego iPodowcy nie widza że Apple zwyczajnie ich naciąga i korzysta z naiwności klientów...chodzi mi o to że sprzedają iPod'a z możliwością odtwarzania filmów i muzyki, a jak chce sie dyktafon , radio itp. to trzeba wszystko dokupowywać za sporą kase...

 

Ale... moj drogi... nikt tu nikogo nie naciaga... kazdy srednio rozgarniety widzi, wie i moze sprawdzic

sobie co kupuje. Wolny rynek ma to do siebie, ze to producenci prezentuja rozne rozwiazania, a

kupujacy na nie glosuja swoimi nogami i portfelami.

 

To ze ktos.. z roznych powodow... wybiera cos czego Ty bys nie wybral, nie znaczy ze jego wybor jest gorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wszystkich przeprosić za moje złe zachowanie i już prawdopodobnie nigdy więcej nie będę Wam zaśmiecał forum...

Wydaje mi sie ze od poczatku do konca Twoje pro-iPodowe jest na tyle dziwne ze az nie realne :)

Byc moze jestes jednym ze stalych uzytkownikow forum, ktory chial sie "pobawic", byc moze sie myle, ale jesli tak to moze faktycznie zastosuj sie do swojej obietnicy i daj sobie spokoj bo dajesz pozywke wszystkim tym dla ktorych uzytkownik ipoda rowny jest idiocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, niech Wam będzie!

Przez te kilka świątecznych dni uświadomiliście mi, że iRiver i iAudio są najlepszymi playerami na świecie.

Chciałbym wszystkich przeprosić za moje złe zachowanie i już prawdopodobnie nigdy więcej nie będę Wam zaśmiecał forum...

iPody są mimo wszysztko fajne, darze je sentymentem i pozostane przy tych playerach chyba na zawsze!

 

TE IPODY NIBY 6G I 7G TO JEDEN WIELKI FAKE I SCIEMA A WY NAIWNIACZKI UWIERZYLISCIE ;)

 

ekhm... mowilem ze to fejki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm... mowilem ze to fejki :]

To chyba oczywiste od samego poczatku, to nie iPoda to szop, fotoszop :)

 

 

teraz każdy sie będzie bronił że wcale nie uwierzył w te brednie tylko tak udawał :D :D :D :D

 

Ja znow nie wierze by znalazlo sie az tak wiele naiwnych osob...

Nie wierze, co oczywiscie nie znaczy ze tak nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, niech Wam będzie!

Przez te kilka świątecznych dni uświadomiliście mi, że iRiver i iAudio są najlepszymi playerami na świecie.

Chciałbym wszystkich przeprosić za moje złe zachowanie i już prawdopodobnie nigdy więcej nie będę Wam zaśmiecał forum...

iPody są mimo wszysztko fajne, darze je sentymentem i pozostane przy tych playerach chyba na zawsze!

 

TE IPODY NIBY 6G I 7G TO JEDEN WIELKI FAKE I SCIEMA A WY NAIWNIACZKI UWIERZYLISCIE ;)

 

 

ekhm... mowilem ze to fejki :]

 

Jaaaasne ;)

 

 

ekhm... mowilem ze to fejki :]

To chyba oczywiste od samego poczatku, to nie iPoda to szop, fotoszop :)

 

 

Jaaaaasne ;)

 

 

teraz każdy sie będzie bronił że wcale nie uwierzył w te brednie tylko tak udawał :D :D :D :D

 

Ja znow nie wierze by znalazlo sie az tak wiele naiwnych osob...

Nie wierze, co oczywiscie nie znaczy ze tak nie jest...

 

 

Kazdy w to uwierzyl ale jak powiedzialem prawde wszyscy beda sie wypierac !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy w to uwierzyl ale jak powiedzialem prawde wszyscy beda sie wypierac !

 

 

Kazdy?

Mam przez to rozumiec ze ja tez?

Przesledz moze dokladniej ten watek i przeczytaj sobie co pisalem n/t iPoda 6G przed Twoim obwieszczeniem swiatu ze wczesniej zamiesczone rewelacje to "fejki"...

 

Rozumiem tez ze obietnica nie udzielania sie dalej na forum takze okazala sie "fejkiem", tyle ze szybciej niz wczesniejsze rewelacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie czepiac, i nie wiem czy ktos to napisal, ale to zwykle fejki...

 

taak... uwierzylem

 

i napisalem to powyzej

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=6455&st=60#

 

he?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności