Skocz do zawartości

NuForce Ne-7


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

Ten S:flo2 podoba mi się :) Widzę, że to tak naprawdę Teclast T51 czy się mylę? Tylko jego dostępność jest chyba "żadna" w Polsce(?) Ewentualnie czy byłby ktoś na tyle miły i mógł mi go sprowadzić z rozsądną dopłatą za fatygę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten S:flo2 podoba mi się :) Widzę, że to tak naprawdę Teclast T51 czy się mylę?

Tak dokładnie. T51. Jeśli Ci nie przeszkadza 10h audio playback to chyba nie ma lepszego wyboru, jeśli jedynym kryterium jest dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ciśnienia na zakup już teraz więc na pewno poczekam :) Z E30 jestem zadowolony aczkolwiek do jednej kwestii się nie mogę przekonać. Mianowice wokale są jakieś takie nijakie czasami. Jakby muzyka sobie a śpiew sobie... trochę z boku i krok od mikrofonu. Podobne wrażenia mam na addiemach, ne-6 a nawet na k420. No ale idzie przeżyć. Może jeszcze się nie odzwyczaiłem do grania "na twarz" zestawu W890i + shh9700.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 400zł zmieścisz się z AMP3 i S:flo2 ;) Do NE6 amp3 jednak chyba by nie pasował bo ogólnie uważany jest za cieplejszy odtwarzacz od S:flo.

 

OT: A mnie się bardzo podoba dźwięk AMP3 na EX82. Na KSC75 jest zbyt jasny. Być może kupię NE-6 to sprawdzę jak się spisują z AMP3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mało napisali już o nich? NuForce mają pilocik, więc jest to konkretna przewaga nad Sony. Poza tym EX'y są analityczne i suche, a Ne-7 ciepłe, kolorowe i basowe. Biorąc pod uwagę fakt, że Taczka jest neutralna to NuForce będą lepiej pasować.

 

Czytać ze zrozumieniem!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że cię zadowolą :) ja po usłyszeniu ich przez dosłownie 30 sekund stwierdziłem że to jest to ! :) góra jest bardzo ładna, aż mi się uśmiech na twarzy pojawił jak to usłyszałem :) bas też niczego sobie, a skoro miałeś cx-400 to spoookojnie możesz inwestować w ne-6, 7... ja puki co zaopatrzyłem się w fiio e1 do swojego itoucha i jeszcze tylko do tego nuforce ne-6 ale to dopiero w przyszłym miesiącu... jednak pokuszę się o recke jak wygląda takie połączeni itouch 2g + fiio e1 + nuforce ne-6 :) jak na razie fiio dało drugie życie moim she8500 :) w końcu jakoś grają... no nie jest to jakiś audiofilski dźwięk jednak to działa ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne-7 w odniesieniu do IE7. Lawrence prosil mnie abym opisal Ne7, wiec napisze swoje spostrzenia, w odniesieniu do senek IE7. A wiec tak NuForce maja tak jak przedmowcy napisali lepszy bas, schodzi nizej, lepsza faktura i wogole lepszy PRAT, srednie sa tak jak Piotrus napisal lekko wycofane, ale bardzo lekko, gora tutaj brak mi jej troche. Czyli jesli chodzi o barwe wygrywaja z IE7, ale IE7 wygrywaja z Ne-7 jesli chodzi o szczegolowosc i scene, wlasnie tego mi najbardziej brakuje w NuForcach szczegolowsci, sceny i holografii. Owszem przy odmianach rocka to zbytnio nie przeszkadza, ale przy jazzie jak najbardziej, nie slychac niektorych uderzen o talerz, czy chocby np przy Coltranie jezdzeniem szczorkami po talerzach. Sluchawki jak na swoja cena sa bardzo dobre dla kogos kto lubi bass, ktory nie zachodzi na inne pasma, a nie musi slyszec szczegolow, jesli szczegoly to juz bardziej ADDIEMy (mi one nie przypadly do gusty ze wzgledu na swoja srednice, cos w niej nie tak jest) albo drozsze uzywane Phonaki

Ja dalej bede szukal sluchawek dla mnie pod iPhona, gdyz owszem Nuforce sa dobre ale dla mnie jest zamalo szczegolow i holografia nie ta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - Muszę mieć szybką odpowiedź, więc proszę o jak najszybkszą odpowiedź :)

Mogę kupić w tej samej cenie Shure Se210 lub Nuforce ne-6/7 - co lepiej zgra się z PSP Sony? dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam - Arkusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to słuchawki grające tylko średnimi tonami - jeśli szukasz czegoś co ma raczej szerokie pasmo przenoszenia a nie tylko średnie tony to zostają NE-6 z tego co podałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One grają chyba bezbasowo czyli zupełnie inaczej niż NF. Poza tym te Shure nówki i oryginalne kosztują 3x tyle co NF. Już był taki temat w którym przerabialiśmy ten model Shure za "149zł" i z allegro. No chyba, że masz inne dojścia do sprzętu od Shure ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności