Skocz do zawartości

Konkurs na nazwę gazety MP3Store


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Na początek Nowego Roku dla was wszystkich kolejny konkursik :D

Potrzebna nam jest nazwa na powstającą gazetę MP3Store.

Tutaj strzelajcie Wasze propozycje i komentujcie co Wam się podoba.

Najlepsze wybierze nasza załoga i poddamy je sondzie.

Propozycje umieszczajcie do 15.01.2010

Najfajniejszy pomysł oczywiście zostanie nagrodzony.

Liczymy na Waszą inwencję twórczą, szalone pomysły też będą mile widziane.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze dodać, iż według mnie tytuły, z których nie wynika, że chodzi o mobilny sprzęt grająco-wyświetlająco-rozbawiająco-komunikacyjny, są bez sensu.

Nie zgadzam się, tytuł ma być fajny, łatwy, może i dowcipny. A w podtytule może być info, "że chodzi o mobilny sprzęt grająco-wyświetlająco-rozbawiająco-komunikacyjny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Chciałbym jeszcze dodać, iż według mnie tytuły, z których nie wynika, że chodzi o mobilny sprzęt grająco-wyświetlająco-rozbawiająco-komunikacyjny, są bez sensu.

Nie zgadzam się, tytuł ma być fajny, łatwy, może i dowcipny. A w podtytule może być info, "że chodzi o mobilny sprzęt grająco-wyświetlająco-rozbawiająco-komunikacyjny"

 

a propozycja gdzie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość untitled37

Hmm, czy nie lepiej, żeby polska gazetka miała "polski akcent" w nazwie? Ot np. "Magazyn mp3store".

 

Jeżeli nie nazwa, to przynajmniej podtytuł po polsku by się przydał.

 

 

Chciałbym jeszcze dodać, iż według mnie tytuły, z których nie wynika, że chodzi o mobilny sprzęt grająco-wyświetlająco-rozbawiająco-komunikacyjny, są bez sensu.

Całkowicie popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym, żeby wykorzystać potencjał sklepu, skoro to ma być firmowa gazetka. Widzę to tak, po prostu logo mp3store w lewym górnym rogu, obok tego nagłówek 'Magazyn/Miesięcznik/Kwartalnik/Whatever. Egzotyczne nazwy raczej nie ściągną czytelników, a logo mp3s jest jednak charakterystyczne ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym, żeby wykorzystać potencjał sklepu, skoro to ma być firmowa gazetka. Widzę to tak, po prostu logo mp3store w lewym górnym rogu, obok tego nagłówek 'Magazyn/Miesięcznik/Kwartalnik/Whatever. Egzotyczne nazwy raczej nie ściągną czytelników, a logo mp3s jest jednak charakterystyczne ;)

 

 

 

popieram, też mam podobną wizję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności