Skocz do zawartości

Konkurs na nazwę gazety MP3Store


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

MusicSpectrum

Acoustics

HQ-SOUND

MEMBRANA

HI-MUSIC

lub po prostu logo mp3store a koło tego napis PORTABLE albo POCKET i tak chyba najlepiej by brzmiało :)

 

Tak na marginesie - po cholerę wymyślać anglojęzyczną nazwę dla polskiej gazety?

to można by powiedzieć, że sklep mógłby się nazywać mp3sklep a nie mp3store, bo polski sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to można by powiedzieć, że sklep mógłby się nazywać mp3sklep a nie mp3store, bo polski sklep

I jestem zdania, że powinien tak się nazywać. Żyjemy w Polsce, nie w Stanach czy na wyspach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to można by powiedzieć, że sklep mógłby się nazywać mp3sklep a nie mp3store, bo polski sklep

I jestem zdania, że powinien tak się nazywać. Żyjemy w Polsce, nie w Stanach czy na wyspach.

i dlatego w ranku obok masz "capo di tutti capi" zamiast "szefa wszystkich szefów" ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to można by powiedzieć, że sklep mógłby się nazywać mp3sklep a nie mp3store, bo polski sklep

I jestem zdania, że powinien tak się nazywać. Żyjemy w Polsce, nie w Stanach czy na wyspach.

i dlatego w ranku obok masz "capo di tutti capi" zamiast "szefa wszystkich szefów" ?:)

 

 

owned hahaha:D

 

btw uwazam iz po angielsku lepiej brzmi niz po polsku, w ogole nie przepadam za tym jezykiem...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego w ranku obok masz "capo di tutti capi" zamiast "szefa wszystkich szefów" ?

Nie porównujmy języka używanego w Internecie do gazet, bo to się ma nijak do siebie. Emotikonki też będziecie w gazecie umieszczać?

 

Zastanówcie się trochę - 'Polityka' nie nazywa się 'Politics', Wprost nie nazywa się 'Directly'. Gazeta to gazeta, w dodatku kierowana jest do polskiego odbiorcy. Skoro treść jest w języku polskim, po co kombinować na siłę i nazywać ją po angielsku?

 

/no i @rhalf zapodał rewelacyjną nazwę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównujmy języka używanego w Internecie do gazet, bo to się ma nijak do siebie. Emotikonki też będziecie w gazecie umieszczać?

 

Zastanówcie się trochę - 'Polityka' nie nazywa się 'Politics', Wprost nie nazywa się 'Directly'. Gazeta to gazeta. Skoro treść jest w języku polskim, po co kombinować na siłę i nazywać ją po angielsku?

 

/no i @rhalf zapodał rewelacyjną nazwę

czemu internet ma się nijak do gazet? i też nie widzę czemu nie można by tekstu od czasu do czasu urozmaicić emotem (oczywiście ze sporym umiarem).

 

Polityka czy wprost mają troszkę inną grupę docelową. jest też masa gazet z dziedzin elektroniczno-gadzeciarsko-rozrywkowych nazywających się po angielsku i nikt o to nie płacze (cd-action, chip, śp. Secret Service, itd.). rozumiem jakąś tam walkę o polski język, ale przecież co komu szkodzi angielski tytuł gazety? zwłaszcza, że niektórych sformułowań nie można oddać w języku polskim, a jak już można, to brzmią conajmniej śmiesznie. a fonetyka też ma jakieś znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i też nie widzę czemu nie można by tekstu od czasu do czasu urozmaicić emotem (oczywiście ze sporym umiarem).

W sumie to jestem za. "W opinii pewnego recenzenta dobrze napędzone ep-630 grają lepiej od HD 600 <LOL>".

 

A może nazwiemy po niemiecku? Od siebie proponuję mp3Zeitung

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"LOL" to bardziej skrót niż emot :) a co do niemieckiej nazwy - czemu nie? jeśli tylko znalazłoby się coś co by fajnie brzmiało i oddawało ducha pisma, to ja nie widze problemów. no moze poza faktem ze niemiecki jest jednak dość kwadratowym i mało przyjemnym dla ucha językiem, więc pewnie ciężej by było. "kopfhorer und empedrei" mi nie pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Melomaniak

2. Empemaniak

3. Empe-strefa, czyli wszystko co chcielibyście wiedzieć o mp3, ale baliście się zapytać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności