Skocz do zawartości

Sansa Clip + // Sansa Clip Plus


Fibi

Rekomendowane odpowiedzi

Na RB faktycznie radio "cyka". Nie sprawdzałem dokładnie ale łapie sygnał i słychać takie cykliczne cykanie. BTW pierwszy raz używałem radia w odtwarzaczu :D

 

Na rb zdarza się też że trochę odtwarzacz "przymuli" np wyświetlając dane następnego utworu grając jeszcze poprzedni ale o ucinaniu utworów nie ma mowy.

 

Na oryginalnym firmwarze radio gra ok ;) Widocznie mam starego rockboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na RB faktycznie radio "cyka". Nie sprawdzałem dokładnie ale łapie sygnał i słychać takie cykliczne cykanie. BTW pierwszy raz używałem radia w odtwarzaczu :D

 

Na rb zdarza się też że trochę odtwarzacz "przymuli" np wyświetlając dane następnego utworu grając jeszcze poprzedni ale o ucinaniu utworów nie ma mowy.

 

Na oryginalnym firmwarze radio gra ok ;) Widocznie mam starego rockboxa.

 

u mnie jest to samo.

 

To z tym przerywaniem chyba skapowałem- mam włączone resume po włączeniu grajka. Wystarczy pauze zrobić i jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wam też radio potrafi tak jakby cykać? głownie chodzi mi jak się chodzi z playerkiem.

 

Tak.

 

edit: potrafi też czasem przyciąć kawałek o minutę powiedzmy do końca i przeskakuje do następnego utworu ;p

 

Sprawdź czy masz włączone płynne przejścia. Też na początku nie wiedziałem o co chodzi. Odtwarzacz gra stary utwór ale dane są już z nowego. Przycięcia występują ale raczej w mniej niż sekundzie grania. Najbardziej zauważalne jest to gdy w następnym utworze grane jest na początku jakieś wypowiedziane słowo czy zdanie. Skapnąłem się o tym na płycie Slash'a. Po kawałku "Doctor Alibi" jest track "Watch This" i tytułowe słowa są wypowiadane na początku utworu choć przy płynnych przejściach ich nie słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do "mudżahedinów brzmienia" ;)...

 

Czy mógłby ktoś (Pasiasty?) porównać Clipa+ oraz Fuze i Fuze+? Najlepiej dokładnie punktując najważniejsze różnice.

Pytam bo poza jednym zdaniem Kuropa, że te odtwarzacze grają inaczej i powtarzanym jak mantra w recenzjach Fuze jednym zdaniu "że gra równo" nie ma żadnych konkretów.

Z góry wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna ma Fuze+ ja mam Fuze i plus tak z pamięci na pewno jest jaśniejszy i ma ostrzejszą górę. Sterowanie dotykiem w plusie na początku działa jak chce, z czasem można nabrać wprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna ma Fuze+ ja mam Fuze i plus tak z pamięci na pewno jest jaśniejszy i ma ostrzejszą górę. Sterowanie dotykiem w plusie na początku działa jak chce, z czasem można nabrać wprawy.

 

Czyli Fuze+ = Clip+ a Fuze = Clip ? Rozmawiamy tu o brzmieniu strikte a nie o innych parametrach (Fuze ma slot na karte pamięci a Clip ni ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna ma Fuze+ ja mam Fuze i plus tak z pamięci na pewno jest jaśniejszy i ma ostrzejszą górę. Sterowanie dotykiem w plusie na początku działa jak chce, z czasem można nabrać wprawy.

 

Czyli Fuze+ = Clip+ a Fuze = Clip ? Rozmawiamy tu o brzmieniu strikte a nie o innych parametrach (Fuze ma slot na karte pamięci a Clip ni ma)

Baaardzo możliwe. Ale głowy nie dam a opcji porównania Clip+ z Fuze+ szybko pewnie nie będę miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuze+ mało kto ma... Więc tutaj nikła szansa... Ja Ci mogę jedynie do Fuze- był cieplejszy na średnicy, trochę potrafił mulić czasami. Scena- podobna do clipa+. Mam clipa+ ros, możemy się umówić;p

Dzięki za propozycję - na pewno z niej skorzystam :D

 

Baaardzo możliwe. Ale głowy nie dam a opcji porównania Clip+ z Fuze+ szybko pewnie nie będę miał.

Postaraj się chłopie o to porównanie - cały świat* czeka na nie z zapartym tchem ;) A tak na serio... jakbyś zrobił taki test było by super.

 

 

*jeżeli przyjąć że cały świat = forum.mp3store.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo możliwe. Ale głowy nie dam a opcji porównania Clip+ z Fuze+ szybko pewnie nie będę miał.

Postaraj się chłopie o to porównanie - cały świat* czeka na nie z zapartym tchem ;) A tak na serio... jakbyś zrobił taki test było by super.

 

 

*jeżeli przyjąć że cały świat = forum.mp3store.pl

Jakoś w maju może dam radę. Tylko zwędzić kumplowi Clipa+ i jednocześnie kobiecie Fuze+... trudna sprawa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w maju może dam radę. Tylko zwędzić kumplowi Clipa+ i jednocześnie kobiecie Fuze+... trudna sprawa. ;)

Dasz radę - wierzymy w Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

z e300 jest dosc zbalansowane brzmienie. Podobalo mi sie a jeszcze lepiej jest wg mnie na s100. Swietna gora i pelny ogien miecho i masywny potezny "duzy" dzwiek przy zachowaniu walorow technicznych e300...

 

Gorzej graja z cowonem c2, d2 z j3 jest ok ale wole irivery. Ciekawie moga grac z samsungami i starymi nano

 

Ie8 sa dosc specyficzne i mozesz potrzebowac eq. Wez to pod uwage

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności