Skocz do zawartości

Sansa Clip + // Sansa Clip Plus


Fibi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak można, wkładając igiełke albo szpilke w taką małą dziurkę w obudowie odtwarzacza :)

Hmm... w opcjach jest przywracanie ustawień fabrycznych. A reset playera się bodaj przytrzymaniem powera 10s robi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można, wkładając igiełke albo szpilke w taką małą dziurkę w obudowie odtwarzacza :)

Hmm... w opcjach jest przywracanie ustawień fabrycznych. A reset playera się bodaj przytrzymaniem powera 10s robi. ;)

 

No to nieźle mi sie popierniczyło, zreszta juz dawno Clipa nie miałem w rękach :P Dobrze że mnie poprawiłeś ;)

 

 

Jaki model PL-ek??

Edytowane przez turek2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie to sa moje pierwsze doki i wydaje mi sie, ze na tych najmniejszych tipsach dobrze, gleboko wsadzilem.

Narazie zapetlilem album i wygrzeje je troche

 

pozniej zainstaluje rockboxa, moglby ktos podac dobre ustawienia EQ? nie znam sie na tym i zawsze sluchalem na flat ale widze, ze w tym wypadku potrzebna bedzie mala ingerencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słuchałem na bi-flangach.

 

Nie chodzi o głębokość wsadzenia, a o uszczelnienie. Kanał słuchowy chyba najczęściej w jego środkowej części jest trochę szerszy niż przy "wlocie", teoretycznie najłatwiej więc słapać seala na początku kanału(kwestia poprawnego ułożenia słuchawki). Później zaczyna sie zabawa z rozmiarami.

 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja słuchałem na bi-flangach.

 

Nie chodzi o głębokość wsadzenia, a o uszczelnienie. Kanał słuchowy chyba najczęściej w jego środkowej części jest trochę szerszy niż przy "wlocie", teoretycznie najłatwiej więc słapać seala na początku kanału(kwestia poprawnego ułożenia słuchawki). Później zaczyna sie zabawa z rozmiarami.

 

Powodzenia ;)

Widze, że jeszcze przede mną nauka poprawnego wkładania sluchawki do ucha.

 

Doki grzeją się podobną ilość czasu jak nauszne? czy może po 20-30h będzie w przypadku tych SM wyrazna poprawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni mówią, że krócej, inni, przy niektórych modelach(np IE8) podają czasy dłuższe niż te konieczne dla większości nausznych... po prostu zacznij słuchać, staraj się podczas słuchania muzyki kręcić nimi w każdą możliwą stronę :) Czasem małe tipsy są za małe i nie łapią izolacji, czasem duże są za duże i wypychają słuchawkę z kanału... Nie wiem czy teraz dodają pianki do nich, jesli tak to sprobuj. Na nich na pewno basu nie bedzie brakować. Cięzko źle założył doki z piankami :) Ale pianki nie pasują do tych słuchawek, degradują dzwiek IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucilem rockboxa ale teraz windows nie widzi clipa. komunikat: nie rozpoznano urzadzenia usb. Zeby zainicjowac instalacje FW musialem zmienic na bodajze UMS a teraz w opcjach rockboxowych nie moge znalezc funkcji zmiany na to co bylo wczesniej.

 

I've managed to get it to work by turning off the Clip before plugging it into the computer. Then it boots the original FW and I can copy files normally. I assume this is the accepted workaround?

 

Jak to zrobic gdy pc nie widzi clipa. przez rockbox utility odpada. Koles mial ten sam problem wiec jest nadzieja, ze nie bede musial wysylac na gware

Edytowane przez crasch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak mam zmienic na oryginalne fw jak pc nie ani rockbox soft nie widzi clipa? jak to zrobic z poziomu playera?

 

juz rozkminilem, ze trzeba trzymac ,,w lewo,, podczas wlaczania playera. Jest taka sama ,,komenda,, do aktywacji rockboxa czy za kazdym razem trzeba instalowac od nowa?

 

nie da sie jakos zrobic, zeby player byl widziany pod rockboxem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem nowego Clip'a z gwarancji i od starego faktycznie różni się opakowaniem, numerami i napisem pod wyświetlaczem. Resztę zmian w samym odtwarzaczu sprawdzę później.

 

EDIT

Jak na razie problemy z instalacją RockBox'a :/

http://forum.mp3stor..._60#entry802744

 

EDIT2

Rockbox zainstalowany, to znowu style (Ekran odtwarzania) nie działa :/

Edytowane przez KamcolNO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa rozne wersje tego playera?

Z tego co rozmawiałem swego czasu z SanDiskiem to jedyna różnica w numerach i opakowań wynika z docelowego przeznaczenia na różne kontynenty. Grajek ten sam.

Edytowane przez goracy_kubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności