Skocz do zawartości

Apple In-Ear Headphones


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj tata trochę pogmerał przy przejściówce i nie ma z nią już żadnych problemów. Oddaję honor przejściówkom Belkina. Wzięłam dzisiaj ADDIEMY i E2 na spacer, tak jak sugerowaliście, z kablem pod bluzką i efekt mikrofonowy przestał być irytujący. Muszę powiedzieć, że izolacja ADDIEMów jest genialna, człowiek może stać nade mną i do mnie gadać, a ja niczego nie zauważam. Co do komfortu... na najmniejszych tipsach ciągle trochę uwierają, ale wielki problem to nie jest. Jeśli chodzi o dźwięk, góra wciąż nie bardzo mi się podoba. W sumie mogę chyba powiedzieć, że zakup na plus, raczej ich sprzedawać nie będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem dlaczego dopiero teraz schowałaś kabel pod ciuchy? Ja od zawsze tak robie i nie wyobrażam sobie dyndającego kabla. Nie jestem zbyt wysoki więc te 1.5 metra kabla nieraz mi do kolan zwisa a togrozi zahaczeniem o kabel itd ;). Czyli jednak da się trochę przyzwyczaić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano da :). Wg mnie z tym efektem mikrofonowym w dokach jest tak, że jak doki nie mają czego izolować (np. chodzisz po domu, gdzie jest cicho), to wtedy ci on przeszkadza. Natomiast, jeśli korzystasz z doków zgodnie z ich zastosowaniem, na dworze czy w innym głośnym miejscu, to jest zupełnie ok. Tak było ze mną w każdym razie. Jar0, klipsa już raczej nie potrzebuję :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może ktoś słuchał z iPhone'em 3G? Bo odkąd go mam, słucham z niego muzyki na spacerach, ale brakuje mi sterowania i mikrofonu (jak ktoś by zadzwonił musiałbym wypiąć słuchawki, wyjmować telefon z kieszeni). Obecnie na spacery mam KSC75. Boje się też, czy nie będzie mniej basu niż na Kossach, chociaż one nie szaleją w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja kupowałam. Jak najbardziej, wszystko w porządku. Bardzo szybka przesyłka, bodajże po dwóch dniach słuchawki były już u mnie. Sprzęt nowy (może to moje subiektywne, mylne odczucie, ale mam wrażenie, że słuchawki lepiej grają po jakimś czasie - jakby się wygrzały, także moim zdaniem sprzęt nowy, nieużywany), w takim trójkątnym opakowaniu z trzema rozmiarami tipsów. Zapakowany w prowizoryczne zabezpieczenie z kartki papieru oraz kopertę bąbelkową. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam te słuchawki od paru dni i jestem bardzo zadowolony. W cenie (dałem 160zł), myślę że ciężko kupić coś lepszego. Jedyna rzecz jakiej mi do pełni szczęścia brakuje to inne gumki. Może ktoś coś poleci, zależy mi na tym żeby pewnie siedziały w uchu i miały lepsza izolację. Czekam na propozycję.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam wersję bez pudełka i wg mnie są jak najbardziej oryginalne. A nawet jeśli nie są oryginalne, to grają jak na oryginały przystało :). Dostałam słuchawki i dwie pary dodatkowych tipsów w takiej jakby "pigułce", wszystko zapakowane w trójkątne pudełeczko i prowizoryczną kopertę z kartki papieru. Dotarło to do mnie w kopercie bąbelkowej, bez najmniejszych uszkodzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

A mi się udało wylicytować ADDIEMy nówki w opakowaniu, w folijce nawet nie tknięte za 172,50zł :) Postaram się "zminireckować" jak brzmią z iPOD nano 6g jak tylko ten do mnie przyleci :)

Pierwssze wrażenie pozytywne, ale bardziej się zagłębie już z mp3 w rękach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

i chcialbym rowniez uslyszec jakas nowsza opinie oolna na temat tychze wlasnue iemow z gory dzieki!

A co niby miałoby się stać z ich brzmieniem? Zmurszało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glownie ineteresuja mnie opinie porownawcze z innymi tej samej klasy cenowej sluchawkami

 

takze jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia w temacie to zastanow sie przed napisaniem posta.

Piszesz tak, że trudno zrozumieć o co Ci chodzi. Poza tym mam wrażenie, że nawet nie zadałeś sobie trudu żeby przeczytać recenzje np. Etern gdzie jest bardzo obszernie napisane jakie mają brzmienie.

Tej samej klasy cenowej słuchawki tzn. jakieś konkretne czy wszystkie możliwe modele? Zadaj sobie trochę trudu żeby napisać coś więcej, nie jesteśmy wróżkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego eterny to ja mam i po to sie pytam o porowanie tych apple do nich zeby miec jakies odniesienie takze ponownie prosba z mojej strony - jesli nie masz nic ciekawego do dodania to poprostu nie pisz

Masz rację - tak będzie lepiej dla nas obu bo się nie dogadamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności