Skocz do zawartości

Apple In-Ear Headphones


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Może to trochę głupie pytanie - czy te słuchawki można podłączać do playerów innych niż Apple ?

Chodzi mi o ten wtyk z dodatkowym stykiem.

Rozumiem że pilot działa tylko z iPodem ale słuchawki jako takie można podpiąć do np Sony ?

 

Bobby

Działa z każdym playerem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co przede wszystkim rzuca się w oczy to potężny bas. Mocny i schodzący do najniższych rejestrów - często masował przyjemnie skronie. W ucho rzuca się również spora dynamika i ładne fakturowanie basu.

 

W iPhonie i iPodzie Touch i Video czegos takiego nie uswiadczysz. Basu nie ma i nie wydobedzie sie go z niczego.

 

Czyzby? A coz to jest to wszystko z czym testowales Touch'a i Video? Bo ja jakos nie zauwazam najmniejszych problemow z wydobyciem basu z tych odtwarzaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie.

Przyglądam się tym słuchawkom i zapewne już bym je nabył ale męczyła mnie niepewność

co do kompatybilności wtyku.

 

Gdzie można je niedrogo nabyć ?

Czy są podróbki na rynku ?

 

Bobby

 

są podróbki, ale taki gosć na allegro sprzedaje tanie i oryginały :)

nie pamiętam nicku, ale na jego aukcji dużo realphoto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można je niedrogo nabyć ?

Czy są podróbki na rynku ?

 

Podróbki są, jak na produkt popularnej firmy przystało.

 

Ja kupowałem u tego gościa: http://www.allegro.pl/item844576419_sluchawki_apple_in_ear_earphones_remote_and_mic.html

Przyszły w perfekcyjnym stanie. Bez najmniejszych śladów użytkowania. Na 100% oryginalne. Z tą różnicą, że teraz koleś zwiększył cenę o 10zł... Ale IMO i tak warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję ostatnio słuchać Video (co prawda z Audeo nie z ADDIEM) i cóż, bez rewelacji na pewno (jeśli chodzi o HPout) basu jest odrobinę, ale naprawdę odrobinę mniej niż na D2, poza tym IMO dźwięk z HP zbliżony do D2 w 95%

Przez LOD + E5 różnica była już wyraźna, basem trzepało na Audeo już nieźle. Skok jakościowy zarówno w porównaniu z D2 jak i z HPout wyraźny, ale nie aż tak zaskakujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa z iRiverem E10. Trzeba założyć na jacusia podkładkę grubą na jakiś milimetr. Bardzo ładnie z nim grają tak btw. Nie wiem jak na tle innych playerów, ale podobają mi się na nim bardziej niż Danonki.

Podróbki są. Na allegro ze dwie na tę chwilę (poznasz bez problemu). Na innej aukcji mają nieco dłuższego jacka z krótszą giętką i nie ma zdjęcia pilota, co jest podejrzane (musi mieć nadrukowane + -).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos izolacji, ktoś tam wcześniej porównywał do Audeo ale dokładnie to się nie dowiedziałem. W ADDIEM jest lepiej czy gorzej z izolacją niż w Audeo?

 

Czy używaliście tylko standardowych tipsów? Jakie Comply będą pasować? A czarne Sure foams?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos izolacji, ktoś tam wcześniej porównywał do Audeo ale dokładnie to się nie dowiedziałem. W ADDIEM jest lepiej czy gorzej z izolacją niż w Audeo?

 

Czy używaliście tylko standardowych tipsów? Jakie Comply będą pasować? A czarne Sure foams?

kablem w dół - gorzej niż Audeo, over-the-ear taki sam poziom, ew minimalnie lepsza izolacja ale gorszy komfort (jeśli włożone są dość głęboko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o zestawieniu Addiem z Touchem ? Jak to dzwiekowo wypadnie ? i w ogole pilot ze sluchawek jest kompatybilny z Touchem 1st gen ?

Było już o tym sporo. Wiele osób twierdzi że z touchem jest mało basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izolacja ADDIEM'ów naprawdę kuleje... jest żałosna wręcz w moim przypadku słuchawki się praktycznie nie chcą trzymać w uszach, bo po pewnym czasie ucho mi się poci i słuchawka się wyślizguje. Nie dziwie się więc że wiele osób narzeka na brak basu, bo prawda jest taka że im gorsza izolacja w IEM'ach tym gorszy bas.

Dla mnie nawet na D2 jest za mało basu jak nosze je w dół, po włożeniu over-the-ear basu jest zdecydowanie sporo. Nie mówiąc już o tym że nosząc w dół jak się chodzi słyszy się takie dudnienie, nie wiem od czego to zależy prawdopodobnie od kabla.

[Edit] odnoszę wrażenie że to słuchawki w ogóle nie zgrywające się z D2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dopisać małe sprostowanie. Izolacji w normalnym sposobie noszenia NIE MA! po prostu nie izolują od otoczenia, w takim wypadku nie mam wątpliwości że osoby, które mówią że ADDIEM są pozbawione basu nie włożyły ich odpowiednio.

Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu zakładania ich niż over-the-ear.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, ciekawi mnie jak ty to piotrus robisz? kiedyś próbowałem tak nosić któreś crossroads'y, ale dziwacznie siedziały w uchu i co chwile musiałem poprawiać. tam kabel wychodził praktycznie ze słuchawki, a addiem'y mają jeszcze długie wykończenie, więc zupełnie nie wiem jak dajesz radę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musi dziwnie wygladac takie słuchawki założone over the ear, szukałem fotek ale nie znalazłem

To wygląda mniej więcej tak:

dzięki :) zaoszczędziłeś mi czasu na robienie zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności