Skocz do zawartości

Apple In-Ear Headphones


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

myslalem ze to wyglada gorzej... kurde posłuchałbym tych ADDiemów. Może ktoś jest z Wro i posiada takowe?

haahaaha myślę, że jak jedziesz metrem to wolisz nie mieć dźwięku szyn w słuchawkach, tylko muzykę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrus zgodze sie ze czasem w addiemach trudno o izolacje. Dzieje sie tak jak piszesz - ucho sie poci i te tipsy tracą przyczepność, ale bez przesady izolacja jest i to calkiem niezla.

Być może akurat Tobie wybitnie nie pasują kształtem bo akurat mi przeważnie układają się dobrze i izolacja jest na dość wysokim poziomie. Używam tipsów w rozmiarze medium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie - duży szacun dla tych wtyczek !

Wczoraj do mnie przyjechały. Są lepsze niż się spodziewałem.

Jestem pod wrażeniem...

 

Izolacja jak dla mnie wystarczająca, gumki się dobrze wpasowały w ucho.

 

Dźwięk bardzo dobry, równy, przestrzenny.

Bardzo ładne soprany.

 

Kupiłem je za 170zł (Allegro). W tej cenie są bardzo dobrą propozycją.

Gdybym miał dać sklepowe 4 stówy to bym sobie pewnie odpuścił.

 

Nabyłem je jako zimowe uzupełnienie EX500 (te wystają za dużo z ucha i pod czapką nie da rady).

Ale coś czuję że Apple wygryzą EXy...

 

Pozdrawiam używaczy Addiem'ów.

 

Bobby

 

EDIT

 

E, rozpędziłem się.

Sporo im brakuje do EX500 pod względem przestrzeni i basu.

Jedynie "wykończenie" sopranów jest przyjemniejsze w Apple.

 

Nie umniejsza to oczywiście ich rzeczywistych zalet.

Outdorowo będą lepsze od EX500.

EXy mają słabiutkie tłumienie. Za to są wygodne, ekstremalnie.

 

Postaram się później napisać reckę Addiem vs EX500.

 

Bobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

pilot nie działa z żadnym urządzeniem do których podłączałem m.in: htc magic, nokia e51, e52, 5800xm, clix2, e30, e50, e2 i kilka innych

dźwięku nie uświadczymy w nokiach, w e52 i 5800 słychać coś ale jest mocno zniekształcony, wyciąganie odrobinę wtyczki powoduje w pewnym momencie że dźwięk jest normalny, ale działa na tak małym odcinku wtyku że nie ma szans żeby nie poruszyć i żeby grało

 

w cowonie e2 jakkolwiek bym nie włożył jacka i tak nie grają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można jeszcze kupić te słuchawki do 180zł, bo na allegro na razie nie widzę?

były ale się zmyły, obecnie nie ma żadnych niestety. Te za 50zł to fake'i oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciąganie odrobinę wtyczki powoduje w pewnym momencie że dźwięk jest normalny, ale działa na tak małym odcinku wtyku że nie ma szans żeby nie poruszyć i żeby grało

 

One mają taki potrójny jack zgadza się? W każdym razie gdzieś przeczytałem, że ktoś montował sobie specjalny pierścień z metalu na tego jacka w roli podkładki. Dzięki temu wtyk nie wchodził za głeboko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne info, z sonym s544 i e443, czyli te najnowsze wersje sonych, na ADDIEM nic nie słychać

Na X1050 działa bez problemu

PS. Nie wiem czemu się tak podniecacie x1050, nic nadzwyczajnego w porównaniu z s639 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
wyciąganie odrobinę wtyczki powoduje w pewnym momencie że dźwięk jest normalny, ale działa na tak małym odcinku wtyku że nie ma szans żeby nie poruszyć i żeby grało

 

One mają taki potrójny jack zgadza się? W każdym razie gdzieś przeczytałem, że ktoś montował sobie specjalny pierścień z metalu na tego jacka w roli podkładki. Dzięki temu wtyk nie wchodził za głeboko.

 

 

wtyk jest potrójny, na stronie appla pisali że czteropinowy, wysuwanie lekko wtyczki jak pisałem wcześniej nie w każdym urządzeniu owocuje poprawnym dźwiękiem, różnie to bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 300 zł za http://allegro.pl/item865710433_apple_in_ear_headphones_with_remote_and_mic.html to drogo ? Czytałem wcześniej, że ludzie kupowali za 170 zł. Czekać na okazje, czy takowej już nie będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

chyba też się przeproszę z clipem bo pamiętając brzmienie clipa to faktycznie może się świetnie zgrywać. @griffith a jak grają prosto z clipa bez e5? dają radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie, czy do Toucha 2g są one lepsze od Phoniaków ? Nie wymagam zbyt mocnego basu.  

Zapewne w kwestii basu jako takiego tak, ale w ogólnym ujęciu ADDIEM'y mają nieco gorsze SQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam tez sie wydaje ze ADDIEMy nie graja pewnych czestotliwosci na niskim pasmie? Chodzi o to ten bas, zauwazylem jedna rzecz ze jesli jest to bas pochodzacy z gitary basowej, zwlaszcza tych dedykowanych do rocka i metalu to gra je zupelnie nie jak bas, tylko jak gitara normalna a nie basowa, podczas gdy ten sam utwor grany akustycznie bas jest pelny, miesisty, a nie tak jak w kawalku elektronicznym jakby wyprany z basu, przyklady utwory Lacuny Coil. Ogolnie prawie wszedzie tam gdzie bas jest elektroniczny jest wyprany albo nie slychac go tak jak powinien, czyli rock, metal, rap, pop, wyjatkiem byl Celldweller i Dj Krush, jesli muzyka jest grana przez klasyczne instrumenty takie jak kontrabas, czy tez gitara basowa akustyczna, czy inne bas jest wtedy pelny, miesisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aktualnie posiadam ksc75 w połączeniu z tochem 2g.

Jest okej. Podoba mi się takie granie.

Jednak brakuje mi obsługi odtwarzacza bez jego wyjmowania z kieszeni.

I tu pojawiają się addiemy.

 

Co prawda po przygodzie z soundmagickami obiecałem sobie nie powrócić już nigdy do docków, ale jakoś mnie ciągnie do Apple in ear ;)

 

Powiedzcie czy Addiemy będą skokiem do przodu ? Ekspozycja pasm jest na podobnym poziomie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności