Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

najlepszego, najlepszego...

btw. bede musial w portach wtyk zmienic... co polecacie? w kategorii cena/jakosc. za porty dalem 60pln, nie chce dac 1/3 tego na wtyk...

chodzi mi o cos trwalego, najlepiej katowego ;)

 

tu mam cos takiego za 4pln: http://www.muzyczny.zag.pl/katalog/index.p...=&od=20#art

i czym on sie rozni od np tego: http://www.muzyczny.zag.pl/katalog/index.p...=&od=20#art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszego, najlepszego...

btw. bede musial w portach wtyk zmienic... co polecacie? w kategorii cena/jakosc. za porty dalem 60pln, nie chce dac 1/3 tego na wtyk...

chodzi mi o cos trwalego, najlepiej katowego ;)

 

tu mam cos takiego za 4pln: http://www.muzyczny.zag.pl/katalog/index.p...=&od=20#art

i czym on sie rozni od np tego: http://www.muzyczny.zag.pl/katalog/index.p...=&od=20#art

 

Ceną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zygmunt mozna jeszcze samsunga yp-z5 jak dla Ciebie, wielu twierdzi, że jakosc lepsza od nano, w zasadzie wypuszczony na rynek jako konkurencja dla ipoda nano i jestem z niego niesamowice zadowolony, 36 h na ladowaniu, a mocy ma tyle, ze na 75 procentach i ep'kach w uszach, boje sie o sluch... :D moze i jest malo popularny w polsce poki co, ale naprawde daje rade..dziwie sie ze samsung nie promuje swoich odtwarzaczy tak jak apple

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale lol O_o zrzucałem sobie nową-starą płytkę za pomocą EAC-a, szło to strasznie ślamazarnie (1.5x)...

 

zrzucił się pierwszy utwór, odpalam go, 30 sekunda i... brzydkie zniekształcenie :/ teraz zrzucam WMP10 do Lossless WMA - idzie jak burza i chyba wszystko jest OK O_o

 

ciekawe czy i jak WMP10 zachowuje się podczas synchronizacji utworów (płytki gapless)

 

[edit] nie, nie ma problemu... lol? O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem atencji, jaką się darzy program Exact Audio Copy. Dobry w zasadzie tylko dla fanów mp3 LAME i zabawy jego switchami. W czym jest on lepszy od włączenia error correction i jitter correction w dowolnym, ludzkim (np. dBPowerAmp, AWMAWorkshop) programie? W WMP włączam error correction dla rippowania, wyłączam dla odtwarzania CD Audio i mam zero problemów z plikami wyjściowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem

 

bo EAC faktycznie robi dobre kopie jak się go dobrze ustawi... nawet zabezpieczonych płyt audio ;>

 

ale tylko CD-Audio -> WAV, dalszą kompresję należy przeprowadzić czymkolwiek tylko nie via EAC ;]

 

W czym jest on lepszy

 

zachowuje idealną synchronizację nagrań (koncertów) żeby mieć idealne gapless (niektóre programy, np. foobar2000, z dziwnego powodu dodają "leading/trailing silence") poza tym obchodzi większość bardziej i mniej prostych "zabezpieczeń" - od "udawanej" struktury płyty aż po wymyślne zabezpieczenia niskiego poziomu... w 99% przypadków w każdym razie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a nie chcę robić topica osobnego bo bzdurne jest.

Mam dwa aku AA energizera i badziewną ładowarkę, która ładuje je przez 20h X_x No i czy np moge sobie zostawic na noc ładowanie, poużywać playerka za dnia i doładować aku następnej nocy? Bo wkurza, że zawsze jeden dzień mam playerka zablokowanego bo baterie sie ładuja. Potem juz luz bo jedną baterie mam przez 2-3 tygodnie a w sume ponad miecha luzu z ładowaniem, ale jednak.

Czy to nie wpłynie na żywotność akumulatorków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności