Skocz do zawartości

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląd jak ze Star Wars, albo z Kosmicznych jaj, albo z Happy Meal.

 

Będzie pasował do gar... tfu tfu.... no nie wiem, chyba do miecza świetlnego.

 

Niech szmoc będzie z Tobą!

dla Ciebie G-Shock jest brzydki, dla mnie jest równie nieurodziwy co Perrelet z poprzedniej strony...

 

De gustibus non est disputandum.

Edytowane przez huudiinii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kozacki, pasuje do moich converse i rurek... HEHE.

 

A na poważnie jest monster, prezentuje się na żywo znacznie lepiej, do koszuli nawet bym założył ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tanie Szwajcary" rzadko mi podchodzą ale ten Tissot wygląda ciekawie:

 

b110c5eeaa83c2c09640a6bdda6b4d621a3e5d2e.jpg | f9884f4f0f777f9639cff5632a3aa55369d00b44.jpg

 

 

 

 

Ostatnio zachwycony jestem Stową...

 

2991121383_ebf155ddef.jpg | StowaAngle.jpg | Stowa-Antea-390-1549.jpg

 

Urzekająca jest ta prostota. Zegar jak dla mnie niesamowicie "klimatyczny".

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zachwycony jestem Stową...

 

attachicon.gif2991121383_ebf155ddef.jpg | attachicon.gifStowaAngle.jpg | attachicon.gifStowa-Antea-390-1549.jpg

 

Urzekająca jest ta prostota. Zegar jak dla mnie niesamowicie "klimatyczny".

 

skądś już znam ten design :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie stowa bardzo fajna, klasyka i prostota jednak ciężko mi przez te dwa elementy uzasadnić cenę. Tak, może się nie znam ale 1000 euro za ultra prosty zegarek? Nie mówie że zegarek musi być przeładowany i odpustowy ale jak mamy np nurka z obrotowym ceramicznym bezelem, datą, dużą wodoszczelnością, bransoletą itd to ten 1000 euro jakoś da sie przełknąć.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę prawdy w tym jest, bo dostajemy prosty do bólu zegarek, którego sercem jest pospolita Eta 2824-2, jak by nie patrzeć w wersji TOP, ale to nadal najnższy werk Ety.

Z drugiej strony trochę historii i fakt, że to nie jest masówka z taśmy jak Tissot, ale zegarek który robi kilka osób (kiedyś czytałem, że Jorg robi je sam, ale nie do końca to łykam) i na który trzeba poczekać. Za to warto zapłacić.

Edytowane przez murderotic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo można kupić Rodine za 100-120$ - kopię Nomosa, który normalnie jest jeszcze droższy od Stowy i równie prosty do bólu. Pozostaje sporo kasy w portfelu oraz... przełknięcie napisu China Made na zegarku.

 

Z prostych, niemieckich zegarów podoba mi się jeszcze taki Marineuhr:

 

7952-H52-dia-gal.jpg

 

Niby taniej bo < 700 ojro ale wciąż sporo.

Edytowane przez ichris
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stowa jest piękna, ale marka choć stara to teraz próbuje się zrobić bardziej ekskluzywną stąd częste podwyżki, kilka lat temu antea kosztowała prawie połowę mniej, ale czasy się zmieniają.Z zegarków dobrze wykonanych i dość tanich mogę polecić Steinharta, sam mam takiego NAV B UHRA, typowy pilocik, i pasuje do wszystkiego

 

64598d1262709730-steinhart-nav-b-uhr-ii-

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo można kupić Rodine za 100-120$ - kopię Nomosa, który normalnie jest jeszcze droższy od Stowy i równie prosty do bólu. Pozostaje sporo kasy w portfelu oraz... przełknięcie napisu China Made na zegarku.

 

Z prostych, niemieckich zegarów podoba mi się jeszcze taki Marineuhr:

 

attachicon.gif7952-H52-dia-gal.jpg

 

Niby taniej bo < 700 ojro ale wciąż sporo.

 

Nomos kosztuje jakieś 1600 Jurków, no ale nie ma co porównywać do Stowy. Manufakturowy kaliber vs ETA 2824-2.

Co do zegarków - kopii zdanie mam wyrobnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zazwyczaj nie podobają mi się takie mixy vintage z modern lookiem... Z założenia jest to kontrowersyjny styl i mało kto się odważy takie coś nosić. Mnie powala ilość detali i szczegółów i o dziwo całość mi się klei. Zresztą większość Orientów z serii Star jest rewelacyjna pod tym względem no i styl mają bardziej "klasyczny".

 

Dla odmiany coś normalniejszego i tym razem spod Alp co oznacza, że cenka od razu x2 lub x3 wyższa za zegar ze zbliżonej półki... Drogi ten napis Swiss Made ale model całkiem spoko:

 

zegarek-meski-atlantic-worldmaster-automatic-chronograph-52850-41-41s-1_1.jpg

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności