Skocz do zawartości

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Czarny. Chociaż w tym budżecie bardziej do mnie gada:

 

attachicon.giftag-heuer-new-aquaracer-ceramic-black.jpg attachicon.gifAQUARACER-500M_WAK2110.jpg

 

Na zdjęciu jest jeszcze, jeszcze ale mialem go na ręce i wygląda bądź co bądź śmiesznie. Zegarek nie jest duży sam w sobie więc większe nadgarstki odpadają a do tego ma jakoś tak nieproporcjonalnie małą tarcze. U mnie na ręce wyglądał jak zegareczek zabawka dla dzieci. Dla mnie lipa ten aquaracer.

Nie mogę się zdecydować na kolor...

 

19222702022_9b2f3a6dc9_z.jpg

 

Czarny troche smutny i patrząc po tym zdjęciu wolałbym niebieski jednak te odcienie niebieskich trzeba ocenić na żywca bo o ile niebieski z Longines Hydroconquest jest ok o tyle z Certiny DS to jakaś masakra. Jest tak jaskrawy że patrzeć się niego nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny. Chociaż w tym budżecie bardziej do mnie gada:

 

attachicon.giftag-heuer-new-aquaracer-ceramic-black.jpg attachicon.gifAQUARACER-500M_WAK2110.jpg

 

Raczej nie są w tym samy budżecie, poza tym wolę własne serce niż Sellite. No i ostatnia kwestia, chociaż bardzo lubię TH to w pracy nie ponoszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego do pracy nie?

 

Faktycznie trochę mały mały TH :/ Nie mierzyłem go na żywo ale na fotach bardzo mi się podoba.

 

Mnie w Perelecie drażni ta data, która jest z tyłka wzięta. Nie lubię jak marka bez historii dorabia sobie historie na siłę.

 

 

Ten już nie jest za mały:

 

citizenautomaticimg_4716_zpsbd7ac32d.jpg citizenautomaticimg_4708_zps97c337ff.jpg

 

I też mi się bardziej podoba od Festiny tfu tzn. Pereleta.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Citek Signature Touring świetny (chociaż nazwa sugerujaca coś z wyścigami dla divera jest co najmniej frapująca :P ), wahałem się między nim i C60 Trident pro no i wygrał Trident :)


Dlaczego do pracy nie?

 

Głupio było by zajeżdżać pod salon Porsche w którym się pracuje w Ferrari ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tak jak napisał w ostatnim zdaniu Spawn :D Pracuję w branży zegarkowej więc do pracy pewnych zegarków nosioć nie mogę :)

Co do historii - jak bedę chciał ją kupić to wybiorę Patka, lub AP, ale to się nigdy nie zdarzy. Ja zegarek kupuję dla własnej przyjemności, a nie dla historii.

To, że Perrelet ma tego samego właściciela co Festina też mało ważne. Dla mnie liczy się wygląd i jakość wykonania, a ta w Perrelecie jest TOP.

Co do daty - wziąłem wersję czarną, bo biały datownik na niebieskim tle mnie irytował.

Edytowane przez murderotic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tak jak napisał w ostatnim zdaniu Spawn :D Pracuję w branży zegarkowej więc do pracy pewnych zegarków nosioć nie mogę :)

Co do historii - jak bedę chciał ją kupić to wybiorę Patka, lub AP, ale to się nigdy nie zdarzy. Ja zegarek kupuję dla własnej przyjemności, a nie dla historii.

Dla mnie liczy się wygląd i jakość wykonania, a ta w Perrelecie jest TOP.

 

Jacek, nigdy nie mów nigdy! Mi się 6 lat temu wydawało, że długo nie kupię pierwszego JLC, JH13Pro czy Leben'a CS600, a szybko się to zmieniło ;)

Życzę Ci byś mógł kiedyś wybrać AP lub Patka - domyślam się, że Nautilus 5711 lub RO 15300 i jednego z nich Ci życzę, o ile będziesz je nadal chciał.

Fakt, nie chodzi o samą historię, a o jakość wykonania, udział pracy ludzkich rąk, przyjemność dla oka, wytrzymałość na przestrzeni lat, a historia jest istotna przy takich tuzach jak Rolex, AP, VC, JLC, IWC, Patek, Breguet czy Lange.

Philippe Dufour nie ma historii(prócz pracy w głównym dziale Patka), a jego zegarki są warte każdego franka ze 50k CHF, które trzeba za niego zapłacić.

Edytowane przez kubus_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie, tak jak napisał w ostatnim zdaniu Spawn :D Pracuję w branży zegarkowej więc do pracy pewnych zegarków nosioć nie mogę :)

Co do historii - jak bedę chciał ją kupić to wybiorę Patka, lub AP, ale to się nigdy nie zdarzy. Ja zegarek kupuję dla własnej przyjemności, a nie dla historii.

Dla mnie liczy się wygląd i jakość wykonania, a ta w Perrelecie jest TOP.

 

Jacek, nigdy nie mów nigdy! Mi się 6 lat temu wydawało, że długo nie kupię pierwszego JLC, JH13Pro czy Leben'a CS600, a szybko się to zmieniło ;)

Życzę Ci byś mógł kiedyś wybrać AP lub Patka - domyślam się, że Nautilus 5711 lub RO 15300 i jednego z nich Ci życzę, o ile będziesz je nadal chciał.

Fakt, nie chodzi o samą historię, a o jakość wykonania, udział pracy ludzkich rąk, przyjemność dla oka, wytrzymałość na przestrzeni lat, a historia jest istotna przy takich tuzach jak Rolex, AP, VC, JLC, IWC, Patek, Breguet czy Lange.

Philippe Dufour nie ma historii(prócz pracy w głównym dziale Patka), a jego zegarki są warte każdego franka ze 50k CHF, które trzeba za niego zapłacić.

 

 

Absoletnie się zgadzam :) Patek to może nie koniecznie, wolałbym coś od F.P. Journe np. Chronometre Souvarain w platynie. No i AP RO 15300 z przyjemnością bym ponosił. Nie mniej moim absolutnym marzeniem jest Rolex Sea Dweller 4000 i na tę chwilę spędza mi sen z powiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leży i się kurzy, znudził mi się.

 

OrientMakoOrange.jpg

 

Może się ktoś chce zamienić na jakiegoś G-Shocka białego? Chcę sobie właśnie kupić coś sportowego bardziej teraz, choruje na białego Polara M400, ale za drogo trochę. Myślę że jakiś fajny G-Shock też by dał radę.

 

Najgrosze jest to że kiedyś miałem zarąbistego G-Shocka ale sprzedałem, bo podobnie jak teraz, znudził mi się ;) - moda wraca.

 

Więcej zdjęć http://1drv.ms/1RrbHgp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

murderotic,

 

w kolorze świetnie się prezentuję ;) Gratuluję nabytku.

 

Co prawda mój wybór już padł na Open Hearta z serii Orient Star ale wahałem się jeszcze nad:

 

dv02002b.jpg | DSC_0090.jpg

 

Duży plus dla mnie, podwójna powłoka AR - zegar praktycznie jakby bez szkiełka. Na minus bransoleta, która jest mniej urodziwa i raczej byłaby zbyt szeroka na moją chudą łapę. Ale ogólnie sam zegarek rewelacyjny.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd jak ze Star Wars, albo z Kosmicznych jaj, albo z Happy Meal.

 

Będzie pasował do gar... tfu tfu.... no nie wiem, chyba do miecza świetlnego.

 

Niech szmoc będzie z Tobą!

Edytowane przez ichris
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności