Skocz do zawartości

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

ja zaszalałem i coś takiego sobie na próbę strzeliłem

 

 

za całe 16zł : D

linka! :D

 

 

 

 

Widzę, że kopie są u nas na forum popularne

 

chyba nikt nie traktuje tego na zasadzie "będę taki fajny jak ten z oryginałem" ;-)

Edytowane przez Jackzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście lat temu miałem marketowy zegarek, który łapał opóźnienie po kilka minut dziennie, więc być może te też nie pokazują tego samego czasu :D

a automaty za grube tysiące mają to samo plus stają po dwóch dobach nieużywania :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja zaszalałem i coś takiego sobie na próbę strzeliłem

 

 

za całe 16zł : D

linka! :D

 

 

 

 

Widzę, że kopie są u nas na forum popularne

 

chyba nikt nie traktuje tego na zasadzie "będę taki fajny jak ten z oryginałem" ;-)

 

link

http://www.aliexpress.com/item/2015-Color-Fashion-Nylon-Fabric-With-Wristwatch-New-Hot-Sales-DW-Leisure-Sports-Watch-Daniel-Wellington/32342462896.html

 

oczywiście, że nie kupuję "dla lansu". Zegarek ma spełniać swoją rolę, a że ten model przy okazji jest ładny, no to... ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żebyś się nie zdziwił, jak się okaże, że w rzeczywistości nie będzie on ani ładny, ani nie będzie spełniał swojej roli. Przy tej cenie użyto chyba najtańszych możliwych materiałów. Pasek pewnie będzie twardy i niewygodny, sreberko szybko zacznie odłazić, oznaczenia godzin się poodklejają, szybka nie zdąży się zarysować, bo wcześniej wypadnie... to samo śruba. Raz nakręcisz i wykręcisz ;)

 

Niby taniocha, a jednak kasa wyrzucona w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jedno marzenie spełnione to lecim z kolejnym... Może mi spadnie z nieba tak jak Orient Star...

 

15056811734_951f2078b0_b.jpg

 

 

 

E: Piękny ten Vostok, indeksy i wskazówki... ładnie to współgra... tylko szkoda, że taki grubas :D

Edytowane przez ichris
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak:

 

IMG_20150606_132536%20%5B800x600%5D.jpg

 

Petarda, Ten vostok mi się zawsze podobał/

A u mnie taka sytuacja:

 

attachicon.gifDSCN3567-5.jpg

 

attachicon.gifDSCN3568-3.jpg

 

attachicon.gifDSCN3567-3.jpg

 

attachicon.gifIMG_20150625_174735-4.jpg

 

 

Foty zrobione tak od strzała. Marzenie z poprzedniej strony spełniło się szybciej niż myślałem ;)

Szkoda, że ciut mały, poza tym rewelacja sikor/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś coś takiego (na zdjęciu)

 

Cieszę się, że to już poszło na właściwy cel.

Tylko mogę przyklasnąć tym którzy twierdzą, że zegarek nie powinien kosztować więcej niż pare złotych bo i taki każdy czas mierzy nasz ostatni raz ...

(Sam mam kilka pewnie takich droższych , ale to pamiątki po najbliższych z bardzo dawnych czasów)

 

Szczęścia życzę !!!

image.jpg

Edytowane przez Arturos1967
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, wszyscy mamy nosić Q&Q... Nie widzę nic złego jak ktoś uczciwie zarabia, aby kupował sobie porządne zegarki. Na przykład ta Omega parę postów wyżej za ~17k jest warta każdej złotówki i jakbym zarabiał (znacznie) więcej to bym sobie ją kupił z przyjemnością. Są droższe zegarki, które nie są wiele warte ale jak ktoś się interesuje tematem i potrafi docenić kunszt wykonania, design, materiały itd. to czemu nie Omega? Poza tym nie bez przyczyny masz pamiątki w postaci "pewnie takich droższych" zegarków na których pewnie nie ma logo Q&Q.

Edytowane przez ichris
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda, że ciut mały, poza tym rewelacja sikor/

 

 

Dzięki ;) Strasznie się jaram tym OS-em. Mógłby być większy to fakt... i to jedyna "wada" tego zegara. Pocieszam się, że średnica takiego przepięknego Grand Seiko (cena ok. 25 000 pln) jest tylko 1mm większa :D

 

Grand-Seiko-Hi-Beat-36000-GMT-7.jpg

 

Akurat tą Omegę Seamastera z paru postów wyżej znalazłem gdzieś za lekko ponad 16K, więc okazja :P Nie do końca rozumiem kupowania szwajcarskiego kwarcu. Tak jakby kupować niemieckie rowery dlatego, że niemieckie auta słyną z jakości i solidności. I dlatego np. wolałbym kupić solidnego Edifice niż np. pseudo-szwajcarskiego Bisseta.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z takimi marzeniami, to zapraszam na właściwe forum - zegarkiclub.pl/forum, mój nick Jakub Mróz ;)

 

Omega AquaTerra i Grand Seiko są ostatnio, na forum, jednymi z najbardziej popularnych zegarków, więc znajdziecie tam korzystne oferty z pewnych rąk i porady gdzie kupić i jak serwisować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z takimi marzeniami, to zapraszam na właściwe forum - zegarkiclub.pl/forum, mój nick Jakub Mróz ;)

 

Omega AquaTerra i Grand Seiko są ostatnio, na forum, jednymi z najbardziej popularnych zegarków, więc znajdziecie tam korzystne oferty z pewnych rąk i porady gdzie kupić i jak serwisować ;)

 

 

Dobre forum ;) No niestety (albo stety) zostaje z OS. I tym samym wracając na ziemię i do bardziej osiągalnych zegarów, taki Citek:

 

DSC01308.jpg

 

Jak nie lubię rzymskich indeksów... tak tego Citizena nosiłbym.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności