Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jaką używaną nokie polecicie do 300zł? może być trochę więcej, najwyżej będę czatował na okazje. w sumie liczy się tylko dobre wykonanie, bateria i żeby nie zamulał (co mnie najbardziej wkurza w mojej obecnej 2630) - po prostu zwyczajny, solidny telefon.

 

edit: e50, e60? bo nie trafie raczej tak tanio e51, którą widzę wszyscy polecają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką używaną nokie polecicie do 300zł? może być trochę więcej, najwyżej będę czatował na okazje. w sumie liczy się tylko dobre wykonanie, bateria i żeby nie zamulał (co mnie najbardziej wkurza w mojej obecnej 2630) - po prostu zwyczajny, solidny telefon.

 

edit: e50, e60? bo nie trafie raczej tak tanio e51, którą widzę wszyscy polecają.

 

6120C. To samo co E51 tylko bez wifi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam Flash w G1. Co prawda nie działa to idealnie i czasami trzeba czekać nawet do 5-8 sekund, ale jest. Nie spotkałem się ze stroną, która by się nie załadowała... Adobe odwaliło kawałek dobrej roboty. Żeby było jeszcze lepiej trzeba poczekać na wersje do systemu Android, bo na razie bawiłem się tą wyciągniętą z Hero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wawie w przeciągu około dwóch tygodni będzie konferencja Play z ich pierwszym telefonem na Androidzie w roli głównej. Jak dobrze pójdzie może się wkręcę jako redaktor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Opłaca się w ogóle w to inwestować?

 

Mój ojciec miał niedawno U600 i opchnął go szybciej niż kupił. Ale U900 się nie bawiłem, więc nie będę się wypowiadał. Ogólnie też nie brałbym telefonu samsunga. Chociaż z drugiej strony moja matka ma C130 od ponad roku i sobie chwali.. no nie wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C130 akurat niczego specjalnego w sobie nie ma, więc nie można na nic narzekać :) Jeżeli chodzi o dzwonienie, sms`owanie to samsungi jak i każdy inny telefon (poza iP) dają radę. Tak, wkurza mnie ostatnio fakt, że w byle telefonie wystarczy wybudzić/odblokować telefon, by móc wybrać jakiś numer telefonu, co trwa moment. W iP po odblokowaniu trzeba wejść w "telefon", chwilę przy tym poczekać, następnie wybrać "klawiaturę" i dopiero pisać ów numer. W przypadku braku czasu jest to bardzo, ale to bardzo irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też trzeba odblokować i dotknąć ikonki telefonu, ale klawiatura już potem jest :D Ale tak to jest, żyjemy w czasach, gdy niedługo w telefonach łatwiej będzie uruchomić aparat foto czy odtwarzacz mp3 niż zadzwonic/napisać esa (hm, już tak jest ;P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc w końcu :) 13 września wygasa mi 4-letnia w sumie umowa abonamentowa z Erą (Nowy Komfort 40). Zasięg w domu tylko w wybranych miejscach tj. w pobliżu okien, a i z tym bywa problem. Jest to więc główny powód dla którego chcę się w końcu pozbyć Ery. Od pewnego czasu testuję na drugim telefonie Play Fresh (full zasięg, także 3g). 29gr/minutę itd. to bardzo ciekawa oferta, ale być może w międzyczasie pojawiła się jakaś atrakcyjniejsza oferta?

Starzyk w sumie był już w Play`u załatwić kwestię przeniesienia numeru do play`a, ale w nazwisku jest błąd, przez co muszą to anulować i nie wiem czy nie będą robili z tego powodu problemów tzn. prędzej Era może się czepiać. Telefonu zmieniać raczej nie zamierzam, chyba że na jakąś nokie e66, bądź blackberry, musiałbym wówczas opchnąć iPhone. Eh... a miałem tylko zapytać czy nie ma jakiejś nowej ciekawej oferty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałbyś Blackberry to tylko w Orange / Plusie , ponieważ tam usługa BIS jest za 19zł. Ten cały BIS oferuje nielimitowany dostęp do neta przez przeglądarke Blackberry, są tam ponoć jeszcze jakieś komunikatory ale nie jestem pewnien ;) Poprostu chodzi o to że Blackberry bez BISa to nie jest "to" Blackberry - wtedy już lepiej wziąć jakąś Nokia np. E71 albo - w Twoim przypadku - zostać przy iPhonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie umiem ciekawie opowiadać historii, ale tą jedną Wam opowiem, zaznaczam jednak, że nie musi być ona ciekawa ;)

 

W piątek 31.07 w Play została podpisana umowa na przeniesienie numeru z Ery (abo) do Play`a (fresh), jednak pracownik Play`a w formularzu popełnił błąd w nazwisku, czego mój tata (właściciel) nie zauważył i takie zgłoszenie poszło do Ery. Fakt ten zgłosiłem do Play`a tego samego dnia. Zgłoszenie przeniesienia miało zostać anulowane w przeciągu 24h by potem złożyć je ponownie, tym razem bez błędów. Do godziny 10 rano na stronie http://przeniesnumer.playmobile.pl/ (status przenoszenia numeru) nic się nie zmieniło tzn. w realizacji pkt 2. tj. "Oczekiwanie na zgodę obecnego operatora". Zadzwoniłem więc do Play`a by zapytać jak to w końcu wygląda. Zostałem poinstruowany bym zadzwonił do Ery i zrezygnował z przeniesienia, Play także zgłosi w swoim imieniu rezygnację z przeniesienia. Zadzwoniłem do Ery z prośbą o rezygnację z przeniesienia, jednak w trakcie rozmowy z konsultantką otrzymałem od Play`a sms`a, że obecny operator zgodził się uwolnić numer 27.09. Konsultantka z Ery poinformowała mnie, że rezygnację z przeniesienia muszę wysłać do Ery pisemnie, podziękowałem i się rozłączyłem...

Tak więc Era zgodziła się uwolnić numer, którego zgłoszenie zawiera błąd w nazwisku. Zadzwoniłem więc jeszcze raz do Play`a i poinformowałem ich jak sprawa wygląda. Pracownik po sprawdzeniu sprawy w systemie potwierdził moje słowa. W zasadzie Play był równie zdziwiony jak i ja i poinstruował mnie bym tak tą sprawę zostawił, skoro Play otrzymał zgodę od Ery na przeniesienie numeru, a błąd w nazwisku poprawi się podczas podpisywania umowy z Play`em.

 

Co Wy o tym myślicie? Era niby wyraziła zgodę na przeniesienie numeru (z błędem), Play`owi to pasuje, ale przyjdzie co do czego i się w Erze ludzie kapną, że jest błąd i się z wszystkiego wycofają. Pamiętać należy, że zgłosiłem telefonicznie Erze chęć rezygnacji z przeniesienia numeru, które btw musiałbym wysłać pisemnie, ciekawe tylko, czy może to mieć jakieś znaczenie.

 

Myślę zostawić to tak jak jest, w najgorszym przypadku Era przedłuży mi umowę na czas nieokreślony, a w takim przypadku jeszcze raz zgłoszę podanie o przeniesienie numeru.

 

Co ciekawe dwa lata temu, już na trzy miesiące przed jej zakończeniem wydzwaniano do mnie z Ery z propozycjami przedłużenia umowy. Aktualnie do końca umowy został miesiąc i 10 dni, a ani jednego telefonu z ofertą nie otrzymałem. Zmieniła się polityka Ery, czy może nie jestem dla nich dochodowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności