Skocz do zawartości

A10 FW - V001.003.013 "B"


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fajnie, pytanie czy procesor temu podoła i czy jest coś takiego gotowego w SDK. Temat do przemyślenia, ale dopiero w kolejnych wersjach.

 

Wywoływanie ewentualnego pod-menu w czasie odtwarzania zawierające:

- dodaj do ulubionych / usuń z ulubionych

- skasuj plik

 

Co do listy odtwarzanych plików (na podstawie playlisty / Folderu / Wyboru z Tagów) - Fajne, tyle, że podobnie jak wyżej :)

 

Póki co Panowie skupimy się na poprawie tego co się da z listy. Rozbudowa zarządzania trybem odtwarzania i playlistyą oraz kasowanie plików zostawiam na później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dodać... wskaźnik wysterowania?

Czasem jest potrzeba sprawdzić, czy nie ma przesterów.

A tak w ogóle to dla niektórych byłby to szpanerski bajer :D

Co do miejsca w wyświetlaczu to dałbym opcję taką jak z napisami - gdy się ją włączy zamiast tagów mamy wskaźnik.

Moim zdaniem dacie sobie radę ;)

Jak się udało 9-cio pasmowy EQ to VU przy tym to prościzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PEWNIE że tego nie będzie. Mogę Ci to obiecać! Masz to jak w banku!

Tego typu pomysły możecie sobie od razu odpuszczać :)

 

 

Przypomnę po raz enty i z pewnością nie ostatni - brak SDRAM ogranicza ilość rzeczy, które mogą dziać się jednocześnie.

A już z całą pewnością dotyczy to odtwarzania muzyki i jednoczesnego generowania czegoś. przy FLAC czy APE zabijało by to odtwarzacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj SRAM nie jest potrzebny.

Wiem bo programowałem już mikrokontrolery (nie multimedialne jak Sigmatel).

Nie chodzi mi o bajer, ale użyteczność.

Nie wymagam cudów jak analizator widma, a prostego wskaźnika VU.

Nie znam SDK Sigmatela, ale chyba w programie wystarczy pobrać z odpowiedniego rejestru poziom dźwięku, następnie przeliczyć to na procent i wyświetlić odpowiednią ilość pixeli na wyświetlaczu (narysować go).

Przypomnę po raz enty i z pewnością nie ostatni - brak SDRAM ogranicza ilość rzeczy, które mogą dziać się jednocześnie.

Z całym szacunkiem, ale głupi nie jestem, gdyby było jak piszesz to nie wyświetlałyby się nazwy, itd.

 

P.S. SDRAM jest w komputerach PC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy byłaby możliwość dodania stopera?? Nawet najprostrzego, nie musi działać wraz z muzyką, nie musi mieć międzyczasów i innych bajerów - najprostrzy stoper. Czy jest to możliwe??

 

Pewnie, że się da, ale w SDK gotowego nie ma :P

 

P.S.

W telefonie nie masz

Ja w palmfonie nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzucono mi, że piszę blog, a ja mam naprawdę duzy kłopot, bo nie mogę przeprowadzic aktualizacji.

Piszę informację, które mogą być ważne, byc może cos robię źle albo jest problem ze sprzętem.

 

Czy fakt, że system wykrywa playera jako urządzenie interfejsu HID może mieć znaczenie dla procesu weryfikacji updatu? Jęsli tak, to jak zmusic system, żeby wykrywał playera jako urządzenie mtp-msc?

 

Czy to już blog czy jeszcze post?

 

Aha, nie wiem czy to ważne. po przerwanej aktualizacji włącza się aimacja startowa a potem building. Pasek postepu idzie do końca a potem player się wiesza.

 

Ksy, czy mozna jakoś obejśc ten proces weryfikacji updatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskaźnik przesterowań to nie jest funkcja niezbędna, szczególnie gdy nie ma innych usprawniających działanie playera. Zresztą po co wskaźnik na ekraniku, na którym nic nie widać, gdy zaczyna świecić słoneczko? Stoper? Gry? Czy tylko mój a10 jest mniejszy od pudełka zapałek i ma proporcjonalne do rozmiaru możliwości obliczeniowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz palmfona to powinna być odpowiednia aplikacja stoper'owa

Stoper w odtwarzaczu jest zbędny-moim zdaniem zegarek też, ale to ino moja opinia bo nosze przy sobie i zegarek na ręce i telefon i odtwarzacz

Wskaźnik moim zdaniem też jest zbędny skoro mamy system ochrony słuchu-swoją drogą jak działa ten system konkretnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi stoper by się przydał, bo na lekcji wf nie można wyciągnąć nawet telefonu z kieszeni a tak wyciągam vedię i proszę... I zawsze może się przydać na jakiejś imprezce gdy np. pijemy coś na czas :D

 

 

I zauważyłem ża gdy jesteśmy w menu i naciśniemy A-B to przerzuca nas do radia... w też tak macie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze gry zainstalujcie jakieś w a10. ale nie jakieś snake, tetris czy coś tylko jakieś 3D. Najlepiej emulator PSP. Zamiast czytania plików txt przydał by się jakiś czytnik pdf. I o paincie nie zapomnijcie! Bo a nuż w kimś obudzi się talent malarski. Nie obraziłbym się gdyby jeszcze zainstalować w nim wagę, przelicznik walut itp. Zawsze mogą się przydać.

 

Ludzie to jest ODTWARZACZ MUZYKI (sic!) a nie komputer. Po cholere tyle bajerów? Wystarczy stabilny soft, dobra jakość dźwięku, playlisty różne tryby odtwarzania. Dodatkowo macie dyktafon, transmiter, radio. Fakt funkcja kasowania była by bardzo wskazana przy tak dużej ilości pamięci istnieje prawdopodobieństwo wrzucenia na playera jakiegoś niechcianego pliku.

 

Zaraz ktoś się wychyli czy nie można by telewizje satelitarną, modem albo inne ustrojstwo tam wsadzić. Opamiętajcie się!

To że Vedia słucha sugestii klientów nie oznacza że będą spełniali indywidualne zachciewajki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są źle zakodowane, pokaże znak '?'

 

Do .ksy: Jednak SigmaTel 3770 posiada SRAM. Mało tego, jego wielkość to aż 512Kb!

Widać że A10 ma 2x więcej SRAM niż B6!

 

Dowód w załączniku.

P.S. Jeżeli trolluję to piszcie ;)

STMPFAMCOMPTBL.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proc9 sciagnalem torche flacow i praiwe zaden nie dziala. po wlaczeniu playera sie zawiesza (chyba) ile trzeba czekac na wlaczenie przy uzywaniu flacow?

Sprawdź jakiej są jakości, .ksy kiedyś pisał, że przy zbyt dużej player po prostu nie wyrabia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są źle zakodowane, pokaże znak '?'

 

Do .ksy: Jednak SigmaTel 3770 posiada SRAM. Mało tego, jego wielkość to aż 512Kb!

Widać że A10 ma 2x więcej SRAM niż B6!

 

Dowód w załączniku.

P.S. Jeżeli trolluję to piszcie ;)

 

I tu się pojawia moje pytanie: jak to się ma do podstawowej funkcji tego urządzenia: odtwarzania muzyki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności