Skocz do zawartości

A10 FW - V001.003.013 "B"


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beherit
Losowy nie powoduje też odpalania playera z budowaniem bazy

Coś chyba nie działa... Wgrałem nowego softa na moje 8GB A10, potem zapełniłem prawie do końca (zostało jakieś 200MB wolnego miejsca) i pierwsze włączenie trwało jakieś 3 minuty... :o Potem posłuchałem trochę na trybie losowym i wyłączyłem odtwarzacz, włączyłem z powrotem i? No i wisi sobie już od tak 15min na building... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Otóż .ksy. Ja doskonale wiem, że to są wersje beta. Zwróciłem Ci jednak uwagę na pewien fakt: umiejętności programistów, którzy skopali coś, co wcześniej działało dobrze. Zakładam, że chcą poprawiać coś, co nie działa, a nie psuć coś, co działa. Delikatnie tylko zapytałem, czy aby na pewno jesteście z nich zadowoleni i czy nie chcecie znaleźć kogoś lepszego do tej pracy - to było tylko takie pytanie i tyle.

 

Co do udostępniania bet to sam doskonale wiesz, że w interesie firmy leży ich udostępnienie, bo z tego co widać chociażby na tym forum odkrywanych jest wiele bugów co stanowi istotną pomoc. To użytkownik instalujący betę robi przysługę tym którzy rozwijają firmware, a nie odwrotnie.

 

 

nie znam się na programowaniu, ale to chyba nie jest tak prosto, że jak się cos naprawiło to już sie nie popsuje... tam chyba wystarczy, że będzie jakas linia kodu co bedzie się gryzła z czymś i już wywala nowy błąd... ja mimo tego że ten A10 troszke mnie rozczarował podchodze do tych wersji beta z wyrozumieniem, ze to w końcu ulegnie naprawie :)

 

 

cieszę się że coś się dzieje w kierunku firmware, nawet tak małe zmiany jak wersja 1.3.14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam soft 001.003.013. Zauważyłem taką dziwną przypadłość. Na początku utworu, utwór przycina się. I teraz najciekawsze, dzieje się to tylko na jednym z wyjść słuchawkowych (przy tym od strony karty, przy tym od przycisków jest ok). Przy włożonych dwóch parach słuchawek czasem przycina się na tym od karty, czasem na obu. Co ciekawe takie cuda dzieją się tylko z plikami .ogg. Z .flac i .mp3 (nawet z niskim bitrate) jest ok. W zasadzie jak tylko odtwarzacz się naładuje schodzę na 001.003.006 ale czy ktoś posiadający soft 001.003.013 mógłby sprawdzić jak to wygląda u niego? Czy podobną operację mógłby przeprowadzić ktoś na 001.003.006? Bo przyznam szczerze nie wiem, czy to może być wina softu? Na zdrowy rozum tak bo problem jest tylko z .ogg ale z drugiej strony zacina się tylko na jednym z wyjść.

 

Jakieś propozycje rozwiązania problemu?

 

Poglądowy plik:

 

05___Track__5.ogg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się że coś się dzieje w kierunku firmware, nawet tak małe zmiany jak wersja 1.3.14

 

Ja też się cieszę. I nawet A10 mnie nie rozczarował gdyby nie to, że na fabrycznym firmware transmiter wiesza odtwarzacz. A przecież płacę za coś, co ma określone fuknkcje i to działające, prawda? WYobraź sobie, że dajesz do sprzedaży telewizor z funkcją obraz w obrazie, piszesz to wszem i wobec w danych technicznych że telewizor to posiada, ale użytkownik po zakupie dowiaduje się z autopsji że każde użycie w/w funkcji powoduje zawieszenie się telewizora.

 

Ja też się cieszę z nowych bet, z tego, że moi bracia Azjaci pracują nad tym by mój odtwarzacz wreszcie działał tak, jak napisano w jego specyfikacji, co czytałem zanim go zakupiłem decydując się właśnie na ten a nie inny model. Jedynie dziwi mnie opieszałość i chaotyczność ich działań. Rozumiem, że "debugging is twice as hard as writting the code in a first place", ale to nie są dzieci tylko zawodowi programiści.

W związku z tym podzieliłem się tylko odczuciami i zasugerowałem, że może zmienić team na lepszy/wydajniejszy/robiący mniej błędów.

 

Poza tym logika - wystarczyłoby w fabrycznym firmware poprawić działanie transmitera i trybu losowego i wszystko byłoby super hiper (jeszcze obsługa karty). A nie, 9-zakresowy EQ, jakieś inne duperele. Wszystkie te redundantne rzeczy powodują, że rozszerza się specyfikację urządzenia o nowe funkcje zaniedbując te, które zostały podane jako posiadane przez urządzenie.

 

Gdybym był złośliwy to każdy sąd konsumencki przyznałby mi rację gdybym chciał zwrócić produkt jako niezgodny ze specyfikacją.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje KONWALIOWY z tym sądem i rozumiem Wasze zdegustowanie tym wszystkim ale odkryłem coś co tej becie wyjdzie na plus. Nie wiem czy to tylko moje subiektywne wrażenie ale odtwarzacz gra WYRAŹNIE lepiej na wersji 1.314 niż na 1.313. Jutro porównam z softem fabrycznym ale mam wrażenie że to ta sama jakość przynajmniej na ustawieniu Normal wszystkie inne są do bani i nie ma tego Bass z fabrycznego który dobrze się spisywał. Nie sprawdzałem nic więcej ale naprawdę ładnie to się zapowiada. Musze porównać z 1.205 :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vertigo

 

Sprawdziłem tę piosenkę u siebie na fw 1.3.6. Tnie się. Na obu wyjściach, w różnych momentach...

Choć mam wrażenie, że mp3 też mi się czasem tną, ale w takich przypadkach może to być związane z graniem całej pamięci (~8GB), trybem losowym; ale nie analizowałem tego za bardzo.

 

Propozycja rozwiązania problemu: Skonwertować do mp3. Choć pewnie Cię to nie urządza. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką sprawę: gdzieś tam u góry, .ksy opublikowałeś ustawienia equalizera do każdego z presetów. Zrobiłem eksperyment i na presetach użytkownika ustawiłem dokładnie takie same jak podałeś - no i ni hu-hu nie przypominają tych opublikowanych. Dźwięk jas zupełnie inny. Czyżby presety się pozmieniały?

 

A może ktoś inny zobaczy i spróbuje to zrobić? Post jest TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje KONWALIOWY z tym sądem i rozumiem Wasze zdegustowanie tym wszystkim ale odkryłem coś co tej becie wyjdzie na plus. Nie wiem czy to tylko moje subiektywne wrażenie ale odtwarzacz gra WYRAŹNIE lepiej na wersji 1.314 niż na 1.313. Jutro porównam z softem fabrycznym ale mam wrażenie że to ta sama jakość przynajmniej na ustawieniu Normal wszystkie inne są do bani i nie ma tego Bass z fabrycznego który dobrze się spisywał. Nie sprawdzałem nic więcej ale naprawdę ładnie to się zapowiada. Musze porównać z 1.205 :D

 

 

I jak porównaleś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak tam nowe fw? Szczególnie interesuje mnie jakość dźwięku i transmiter. Aktualnie jestem na pierwotnej wersji, jakość dźwięku kosztem transmitera :)

Mnie też interesuje nowy fw. Szczególnie stabilność, tryb losowy (tu uśmiech do Beherita). Czy poza problemem z transmiterem występują jeszcze jakieś bugi? Siedzę na 1.3.6. Był mocno polecany. W miarę się sprawdza, choć po wcześniejszych doświadczeniach uważam z trybem losowym ;). Zastanawiam się czy warto przejść na nową betę, ale nie chcę już za bardzo eksperymentować. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianmu z transmiterem mam tak, że włączyłem go 2 razy i musiałem playerka potraktować spinaczem w obu przypadkach ;D Poza tym wszystko ok, nawet do zasłonki na USB nie mogę mieć zastrzeżeń.

Więc jak to jest w nowej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tech Music dla mnie odtwarzacz z softem 1.2.05 (fabrycznym) i najnowszą nieoficjalną betą gra podobnie. Jest przestrzeń której nie było w poprzedniej becie. Odtwarzacz gra ciszej tak jak na stockowym sofcie (albo mi się wydaje). Ciężko mi powiedzieć czy dźwięk jest taki sam bo nie mam dwóch a10 ale jest poprawa w stosunku do poprzedniej bety. Transmiter u mnie działa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tech Music dla mnie odtwarzacz z softem 1.2.05 (fabrycznym) i najnowszą nieoficjalną betą gra podobnie. Jest przestrzeń której nie było w poprzedniej becie. Odtwarzacz gra ciszej tak jak na stockowym sofcie (albo mi się wydaje). Ciężko mi powiedzieć czy dźwięk jest taki sam bo nie mam dwóch a10 ale jest poprawa w stosunku do poprzedniej bety. Transmiter u mnie działa :)

 

 

Ciszej? To puść sobie volume na 1 na fw stockowym a na becie... dla mnie stockowy był głośniejszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zauważyłem na 1.3.14 EQ się trochę zmienił. tzn na 13 słuchałem na ustawieniu HOP, teraz jest ono przytłumione, ale na normalnym jest fajnie :)

 

 

 

btw. wczoraj zaliczyłem takie zwieszenie że nie wiedziałem co robic (na 1.3.13). odtwarzacz się nie odpal, jak dałem reset to pisało building i nic.... nie wykrywało go w kompie. dopiero przeinstalowanie softa pomogło... jak doszło do zwieszenia? moje podejrzenie jest, ze za szybko po kliknięciu na play zeby zobaczyć godzine, chciałem go włączyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zauważyłem na 1.3.14 EQ się trochę zmienił. tzn na 13 słuchałem na ustawieniu HOP, teraz jest ono przytłumione, ale na normalnym jest fajnie :)

 

 

 

btw. wczoraj zaliczyłem takie zwieszenie że nie wiedziałem co robic (na 1.3.13). odtwarzacz się nie odpal, jak dałem reset to pisało building i nic.... nie wykrywało go w kompie. dopiero przeinstalowanie softa pomogło... jak doszło do zwieszenia? moje podejrzenie jest, ze za szybko po kliknięciu na play zeby zobaczyć godzine, chciałem go włączyć...

 

Nie no ja już mam tego dość. Jak do lipca nie wyjdzie normalnie działający soft do oddaję to cudo tam gdzie je kupiłem (Komputronik) podając jako przyczynę wprowadzenie w błąd przez producenta. A jak nie będą chcieli przyjąć, to sąd konsumencki.

 

Tak, jestem za Polską, za polską myślą techniczną, ale nie pozwolę żeby ktoś mnie oszukiwał - podawał, że urządzenie posiada dane funkcje jeśli ich nie posiada (tzn. każde użycie powoduje zwiechę albo alternatywny soft ale bez equalizera). Dziś po tym jak musiałem użyć agrafki to naprawdę się wk...łem ostro. Co to ma być psiakość, jeśli płacę za coś to to ma działać, a nie spinacze, agrafki przy normalnym użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie narzekalem na zaden wskaznik nigdy wczesniej, tez tak samo skacze jak wczesniejsze

ale chyba to nie jest wskaznik naladowania baterii a odtwarzacz, cnie?

jak go zwał tak go zwał. albo bateria mi się wyrobiła i zgrała z softem albo soft się poprawił bo pierwszy raz miałem tak że bateria padła przy 15% a nie jak dotąd przy 20-25%. I co ciekawe jeżeli pokazywało np. 50% to było to mniej więcej w połowie (nieco ponad 8 godzin używania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności