Skocz do zawartości

Rowery


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam Rohloffa od ok. 4 lat bez względu na porę roku i warunki atm. Zdecydowanie polecam. Po naoliwieniu łańcucha odczekuje jakiś czas a później przecieram suchą szmatką. Wtedy nie przyciąga tak bardzo syfu. W sumie to z każdą oliwką tak powinno się robić - nasmarowane powinny być ogniwa od wewnątrz a nie łańcuch od zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

we Wrocławiu można kupić w PM Rider za chyba 32zł, na allegro też pare razy widziałem małe butelki.

 

Z wad zauważyłem że im bliżej końca pojemnika tym szybciej wysycha i trzeba częściej smarować. Ale ale wydajność rewelacja wystarcza na dużo dłużej niż pro gold i nie trzeba jeździć "na mokro"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do VeloTechu i rozlewanie wznowią dopiero w styczniu. 25zł za 50ml to nie jest majątek ale kupując puszkę 1L za 206 daje 20zł za 100ml + skombinować pojemniczek i wysyłka listem -5zł dałoby 100 ml za 25zł z wizytą listonosza. Gdyby znalazło się kilku chętnych to nawet mógłbym się tego podjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie skorzystałby też mój kumpel i sąsiadka (po 100ml) , ja wziąłbym 100ml, jeśli kurop i zervis też wzięliby po 100 to byłoby już 500ml. Zorientuję się jutro w sprawie buteleczek, może ktoś z Waszych znajomych również by potrzebował?

 

W tym momencie Rohloff z przesyłką byłby w cenie Finish Line.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiadka bierze na pewno, kurop, zervis, nogger, Pasiasty, ja i być może kolega. Jest 600ml. (+ 100ml, dzisiaj się dowiem)

 

Próbowałem załatwić buteleczki i obdzwoniłem kilka firm w moich okolicach bez rezultatu. Kupić można takie http://mazidla.com/i...chk=1&Itemid=27 (10 x 0,88 + przes 9,50) / 10 = 1,83zł za butelkę, jeśli macie jakieś pomysły w tej kwestii to walcie, ja jeszcze popatrzę. Wyjdzie ok. 22,50 + szip PP 3zł eko lub 4 zł prio.

 

kurop wysyłanie butelki Ci się nie opłaca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 6-ciu chętnych, jeśli macie mobilnych kolegów/koleżanki to warto zapytać, bardziej opłacalnej oferty na samrowidełko do łańcucha nie ma nigdzie.

 

Buteleczki myślę, że są dobre, nie za duże - do koperty ładnie wejdą, jest dozownik, razem z Rohloffem wychodzi bardzo tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xar - 200ml

kurop - 100ml

zervis - 200ml

nogger - 100ml

Pasiasty - 100ml

se.BooL - 100ml

 

Mam okazję kupić 1L jeszcze taniej http://allegro.pl/na...1870847877.html , to beretem rzucić ode mnie, w ofercie sklepu jest drożej a na allegro wystawili taniej. Wolne jest jeszcze 200ml.

 

Kumpel bierze dwie buteleczki, więc mamy komplet.

 

Rohloff 198,88 / 10 = 19,90zł + 1,83 za buteleczkę = 21,73. Proponuję za butelkę dać 1,98, wtedy paczka będzie prio i wyjdzie 21,88 . Przesyłka według cennika poczty polskiej + 1zł za kopertę.

 

Przesyłka prio (100-350g) 2,90 + 1zł kop = 3,90zł

przesyłka eko (100-350g) 1,90 + 1zł kop = 2,90zł

 

Jeśli ktoś chce polecony niech odpisze na moje PW, cena trochę wzrośnie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git ;)

To fajnie, że jest kilka rodzimych firm, których ramy mogą spokojnie rywalizować z zagranicznymi konkurentami. A co najfajniejsze, ich ceny są porównywalne z cenami najlepszych modeli producentów zagranicznych robiących "masówki" (tak, wiem że Trek TOP FUEL nie jest masówką, tylko "WYROBEM ZROBIONYM Z SERCEM SPECJALNIE DLA CIEBIE, DROGI WŁAŚCICIELU"). Za tę cenę, nie ma co szukać za granicą fajnych customów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności