Skocz do zawartości

Rowery


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Buty z oznaczeniem R czyli takie jak napisałeś R076 to buty szosowe.

 

 

Po kolejnych modach:

zmienione: mostek, kiera, sztyca, siodło, koła, wywalone podkładki spod mostka.

 

W sumie na odwróconym mostku wygląda lepiej ale jest zbyt odciążony tył i zamiatam tylnym kołem więc zostaje jak jest

DSCN0709.JPG

DSCN0710.JPG

DSCN0712.JPG

DSCN0713.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek zamawiam już cały zestaw (rower , pedały , buty itp) i jeszcze rower ten eurobike czy mbike ?

http://www.flowerbike.pl/product-pol-9587-Rower-MTB-EUROBIKE-Aggressive-0-2.html

http://sklep.swiatrowerow.com.pl/product_info.php?cPath=1_6_39&products_id=135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

jakbym miał wybierać wziąłbym Mbike'a, swoją drogą ciekawe skąd wzięli tą wagę, jak on waży poniżej 13,5 realnie to jest sukces

 

ma dobre klamki i hample z avida, lepszy amor, świetne opony (chociaż szybko się zużywają), ma też kilka gorszych elementów np piasty... ale jakoś bardziej mi sie podoba, firma chyba też troszkę lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem swoją pierwszą jazdę w życiu w spd. Myślałem że będzie trudniej sie przyzwyczaić ale zrobione 30km wystarczyło żebym przekonał się do "wpinek". Buty mam takie jak kurop - shimano m123 - zdecydowanie polecam ze względu na super przewiewność.

Co do wagi mbike'a to trzeba wziąć poprawkę na to co podaje producent, mój Renegade 0.6 w katalogu waży 10.9kg, mi wyszło na wadze 11,7kg. Tyle że ja mam rozmiar 19 cali a w fabryce ważą pewnie najmniejszy (który swoją drogą pewnie i tak nie waży tych 10,9).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nogger jakie zakupiłeś pedały ? :)

Ja właśnie w następnym tygodniu (albo za dwa - zobaczę jak finansowo się zmieszczę z zakupem ... ) też pierwszy raz na spd się przejadę :D

a jeszcze pytanie - jest jakaś różnica w jeździe między tymi pedałami spd a spd z doczepioną platformą ? (chodzi o komfort jazdy z butami spd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup już cokolwiek, imo temat już został znakomicie objaśniony, a Ty nas ciągle masturbujesz pytaniami typu: co lepsze, brac to czy to.. jaki rozmiar buta.. kup taki jaki Ci pasuje, zresztą personel sklepu znakomicie ci doradzi i rozwieje ewentualne wątpliwości.. Nie obraź się, ale zastanie Cie jesień a będziesz bez butów. Bierz kasę, marsz do sklepu i rób te zakupy. m520 + buty, jakiekolwiek, nawet turystyczne m42 i wsiadaj na rower, rób kilometry. Tego Ci życzę

 

Nubreed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są tylko podstawy i szybko przechodzi w odruch, ale na pierwszy raz może się komuś przydać.

 

 

 

 

 

stwierdziłem, że jednak chcę normalne baranie rogi, przywykłem i mogłoby mi tego brakować. więc merida speeder odpada. czy np. to byłby dobry wybór?

 

Z góry dzieki za odpowiedzi ;)

Dziwna ta rama. :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności