Skocz do zawartości

Rowery


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego na powazne i szybkie jazdy zakładam pełne rękawiczki. Doceniłem dziś walory prkatyczne spinki, pyk pyk i łańcuch gotowy do mycia.

 

Wrzućcie foty swoich rowerków.

 

Właśnie kupiłem nowy zegarek, nowa kierownica miała być. :D:D Teraz muszę czekać na $$$ z pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawitała Salsa pro moto flat bar. 710 i 11 do tyłu. Do tego mostek 110 i jest miodzio.

 

Dziś 70km i drugi raz padła dętka, nie udało się uratować, wóz techniczny musiał mnie zabrać do domu, a miało być 80 albo i lepiej.

Edytowane przez maciej76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie rekord km na dzień?:>

 

U mnie jeszcze tylko szprychy, klocki, łańcuch i suport i można dalej jeździć bezawaryjnie 8 lat.

Zastanawiam się jedynie nad suportem, za ile mozna wyrwać już coś konkretnego? http://allegro.pl/suport-shimano-bb-es25-121-mm-68-bsa-octalink-i1704267143.html styknie?

Edytowane przez rawks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie podałem zły suport, bo mam kwadrat na korbie. Wolałbym inuknąć teraz zmiany korb, bo po 1 kasa, po 2 moja jeszcze powinna stykać, ewentualnie same zębatki powymianiam. Narazie mój suport po 15kkm ma takie luzy ze sie to w głowie nie miesci. Nie oszczedzalem go co prawda, patrząc nawet na łańcuch i kasete, ale powinno chyba być lepiej.

http://allegro.pl/suport-shimano-bb-un26-122-5-mm-68-bsa-nowy-i1709767994.html vs http://allegro.pl/wklad-truvativ-square-le-113-68-kwadrtat-i1720795434.html czy może dopłacać?

Edytowane przez rawks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale napina od razu :D. Łańcuch po 8k juz wymagał wymiany, korba jeszcze jeździła. Zastanawiam się teraz czy ją wymieniać, ale w gruncie rzeczy to wystarczy wymiana zębatek. Teraz własciwie to wypadałoby przebudować cały napęd, ale zobaczymy na ile fundusze pozwolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łańcuch po 8kkm :D ja swój wymieniłem po 800.. na Sram PC-991 HollowPin, kaseta tez poszła do wymiany choć miałem Deore CS-HG61 - Teraz CS-HG80 [slx] w połączeniu z przerzutką tylną XT SHADOW GS wyraźnie czuję poprawę kultury wrzucania/zrzucania oraz szybkość reakcji łańcucha. Niestety ostatnio wygiąłem lekko pająk od korby Race FAce Evolve XC na zintegrowanym suporcie i delikatnie największa tarcza bije na zewnątrz w jednej pozycji, da się jeździć, ale już zbieram fundusze na nowego XT lub Tez RF Evolve XC bądź DEUS wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łańcuch po 8kkm :D ja swój wymieniłem po 800.. na Sram PC-991 HollowPin, kaseta tez poszła do wymiany choć miałem Deore CS-HG61 - Teraz CS-HG80 [slx] w połączeniu z przerzutką tylną XT SHADOW GS wyraźnie czuję poprawę kultury wrzucania/zrzucania oraz szybkość reakcji łańcucha. Niestety ostatnio wygiąłem lekko pająk od korby Race FAce Evolve XC na zintegrowanym suporcie i delikatnie największa tarcza bije na zewnątrz w jednej pozycji, da się jeździć, ale już zbieram fundusze na nowego XT lub Tez RF Evolve XC bądź DEUS wink.gif

Wiesz, zależy jaki rower składałes i jakie miałeś priorytety. Na rower pracowałem długo, i nie bawiłem się przy nim w półśrodki, bo po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuch to wymieniaj nie na okres km tylko na jego wydłużenie, jak ostro dajesz po lesie to szybciej poleci. Stosować można też taktyki na 3 czy 5 łańcuchów co jakiś okres km, ale nie jest to 8k.

 

Patyczak, dokręć korbę jeżeli strzelanie jest przy nacisku, jak strzela dokładnie w jednym momencie niezależnie od siły to po prostu suport do wymiany. idź do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności