Skocz do zawartości

Rowery


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje wszystkim za miłe słowa. :) Ale wszyscy na tym skorzystaliśmy. Zupełnie nie opłaca się kupować małych butelek, w razie zapotrzebowania służę, mam możliwość załatwiać taniej.

 

Kilka dni jeżdżę z nowym olejem i jest naprawdę świetny, napęd jest niemal bezgłośny i biegi wchodzą znakomicie, leciutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba swojego rumaka nie wstawiałem do tego wątku. Szkoda tylko, że ostatnimi czasy ze względu na zdrowie nie jest mi dane na nim jeździć. Cannon w 100% przeze mnie złożony i ztunningowany - cenię sobie stare, ale jare częsci i z takich się mój F400 składa m.in. korba RF Next LP, piasta Hugi z 1995r czy tytanowy suport Rooxa. W międzyczasie dłubie w warsztacie w ramach odskoczni od robienia kabli wink.gif

 

Zdjęcie trochę nieaktualne (bez manetek z fotki i z innymi klamkami - teraz szary XTR M950)

 

caypm.jpg DSC_0965.JPG

 

Edytowane przez Forza Lazio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forza, przepiękny bajk. Strasznie mi się podoba. Także cenię sobie pewnego rodzaju oldschool' owy styl. Co prawda teraz śmigam na nowoczesnym Cube Hooper ale chcę się go pozbyć, a na wiosnę postarać się o fixa. A oto moja maszynka:

 

gallery_23086_346_3525464.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze foto potworka. Salsa pro moto za sterami, wraz z truvativem 110 na minus.

 

Pasiasty świetny ten miejski przecinak !!! Miałem coś podobnego, ale ze zwykłego 29" na singlu- kross unplugged na detonatorach 25c, cudowny był.

IMG_6916 800x600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze że na fotach ten lakier wydawał się "wiejski" same ramy takie sobie. Ale na żywo powalają każdym szczegółem. Dzieło sztuki. No Maverick... legenda amortyzacji. :)

Edytowane przez KaDargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasiasty świetny ten miejski przecinak !!! Miałem coś podobnego, ale ze zwykłego 29" na singlu- kross unplugged na detonatorach 25c, cudowny był.

Właśnie rozważam też 29". Gdzie go kupiłeś i za ile? Co się z nim stało? Nie wiesz czy można je jeszcze gdzieś dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozważam też 29". Gdzie go kupiłeś i za ile? Co się z nim stało? Nie wiesz czy można je jeszcze gdzieś dostać?

 

Został sprzedany za 1450 zł, kupiłem go niewiele drożej, nóweczke z t-bike.pl. ( mają jeszcze jakieś sztuki, bardzo elastyczni są, idzie się potargować :] - http://www.t-bike.pl/p/pl/2083/kross+unplugged+29+-40.html )

 

Obecny to już mój 2gi 29er.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności