Skocz do zawartości

Rowery


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat kolor chyba jest najmniejszym problemem :P

A propos "ciut ingerowania w geometrię", to słyszałem, że pan Orłowski daje pełną dowolność w ustawianiu swoich parametrów (długość rurek, nachylenie widelca). Nawet możesz sobie wybrać standardy montażowe tj typ supportu, stery, haki itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rama Sikorskiego wygląda nieźle. Akurat jestem na etapie sprzedaży zjazdówki i szukam właśnie jakiegoś fulla który ogarnie też podjazdy. Ale 100mm sikorskiego to jednak ciut mało. Może ktoś coś polecić ze skokiem 140-160mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giant?

 

Kolega używa reigna z totemem. Od zjazdów w górach po niedzielne xc w okolicy. Fajny rower.

 

Do tego hydrauliczna sztyca siedzi w tej chwili.

 

http://www.pinkbike.com/photo/6220865/

Edytowane przez maciej76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totem troche za krowiasty (on ma 180 skoku?) do tego roweru. Reigna biorę pod uwagę ale z amorek max. 160mm. Przjechałem sie na reignie kolegi to musze przyznać że bardzo miło to śmiga, ocenili że w dół zjechałem szybciej niż na mojej zjazdówce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Full profeska :D Jeździcie jeszcze? Ja w niedziele zaliczam maraton, ale nie porywam się na dystans mega (68km). Jednak praca biurowa nie sprzyja budowaniu formy... zobaczymy jak ogarne 38km po miesięcznej przerwie od roweru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

ja też miałem przerwę z 2-3 tygodnie, musze kupić jakieś długie spodnie i coś na górę i nie mogę nic wybrać w miarę taniego... trzeba jeszcze z miesiąc pojeździć, muszę się ogarnąć.

 

A z olejem fakt profeska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cieplejszą kurtke wyrwałem w decathlonie za 50zł na wyprzedaży. Przód nieprzewiewny, tył częściowo z polaru. Jak na razie bardzo fajnie się sprawuje. Na nogi zamówiłem z allegro nogawki firmy Nessi - niby fajne ale to jest sama lycra, nie bardzo ocieplają. Teraz szukam jakichś z neoprenem luz z mikropolarem od wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo faktycznie jest sporo fajnych okazji. Kupiłem sobie ostatnio membranę, nówkę za 60 złotych. Klejone szwy, YKK etc. Widziałem też kilka innych ciekawych ubrań na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikesport.pl ma często ciekawe promocje, jakiś czas temu kupiłem http://www.mikesport...-softshell.html bo mieli przecenę, bardzo fajna membrana, dzisiaj pod spodem miałem jedynie krótki rękawek ;)

 

za to znacznie gorzej z rękami, nie mam jeszcze rękawiczek i ciężko tak dłużej jechać

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam największe problemy z obuwiem. Nie mam butów rowerowych, jeżdżę w swoich pseudo- trekkingach ale w deszczu jest słabo - przemakają. Jakiś czas temu zakupiłem ochraniacze na buty kolarskie firmy PRO bodajże, wykonane z jakiegoś gumowego tworzywa, rozciągliwe. Niestety szybko się przetarły, a ich nieprzemakalność także pozostawiała wiele do życzenia.

 

Macie jakiś patent na suche buty w deszczu?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś patent na suche buty w deszczu?

 

Suche buty są mniej istotne niż suche nogi. Oczywiście najlepsze byłyby jakieś bardzo a co za tym idzie nie tanie ochraniacze ale... jest jeszcze metoda starych Indian :) Polega to na tym że w plecaku wożę wcześniej dobrane do mojej nogi dwa foliowe woreczki. Jak wiem że będzie mooookro robię Pit Stop i jadę dalej o suchej stopie... stąd metoda starych Indian a dokładnie Suchej Stopy z klanu Cyklistów :D

 

Na zimę jego brat Ciepła Stopa, tak naprawdę jest 100% hetero, udoskonalił pomysł i zamiast woreczków poleca folię aluminiową termo. Taką do pakowania potencjalnych zwłok póki są jeszcze ciepłe, na przykład, na miejscu wypadku. ;)

Edytowane przez KaDargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to się pakuje z głową a nie pompą próżniową jak szynkę ;) Każdy musi doświadczalnie dopasować gdzie dać folię i ewentualnie nakłuć, gdzieniegdzie. :) But, żaden, nie przemaka wszędzie. Na rowerze zwłaszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności