Skocz do zawartości

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nie dawaj AD8022 na kanały, bo będziesz miał offset na wyjściu. Do przetestowania byłyby OPA2727, ale widziałem je tylko w Farnellu i tylko z Newark, czyli 25€ drożej za przesyłkę, co jest bez sensu. Jak ktoś ma możliwość w USA odebrać paczkę i przesłać do Polski, niech się do mnie zgłosi. To otworzy możliwości tanich zakupów części z USA, między innymi z Mousera, od którego parokrotnie kupowałem z wysyłką do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie dawaj AD8022 na kanały, bo będziesz miał offset na wyjściu. Do przetestowania byłyby OPA2727, ale widziałem je tylko w Farnellu i tylko z Newark, czyli 25€ drożej za przesyłkę, co jest bez sensu. Jak ktoś ma możliwość w USA odebrać paczkę i przesłać do Polski, niech się do mnie zgłosi. To otworzy możliwości tanich zakupów części z USA, między innymi z Mousera, od którego parokrotnie kupowałem z wysyłką do USA.

 

Na kanały idą AD8397 i AD8066 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o opampy to sprawa nie wyglada tak różowo - na allegro nie sprzedaja tych polecanych przez majkela, więc fajnie byłoby się zorganizować i zamówić odpowiednią liczbę sztuk z zagranicy

 

No właśnie ja 2 * AD8397 kupiłem przez Allegro. Wyszło mnie 10 złotych za 1 sztukę, z odbiorem osobistym. Ale widzę, że z tej aukcji opy już się rozeszły.

 

Szybki edit: a które są polecane? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie AD8397 zabija troche ideę MXM'a jako ampa portable - jest bardzo prądożerny i amp krótko działa na jednym ładowaniu...

 

Czarna lista nieotrzymanych przelewów:

new_oscar - 3 Alpsy

gasolin - 3 Hammondy

 

Zostały 3 wolne Alpsy na zbyciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie dawaj AD8022 na kanały, bo będziesz miał offset na wyjściu. Do przetestowania byłyby OPA2727, ale widziałem je tylko w Farnellu i tylko z Newark, czyli 25€ drożej za przesyłkę, co jest bez sensu. Jak ktoś ma możliwość w USA odebrać paczkę i przesłać do Polski, niech się do mnie zgłosi. To otworzy możliwości tanich zakupów części z USA, między innymi z Mousera, od którego parokrotnie kupowałem z wysyłką do USA.

Tak może trochę przyszłościowo, ale... 01-12.06 jestem w USA na dwa tygodnie i mam możliwość odebrania jakiś niedużych paczek (niestety nie zgadzam się na rolę wielbłąda:-P ). Przypomnę się z tym jeszcze za jakieś 3m, ale już teraz daję znać.

Jezu, chyba na prawdę będę musiał się doczytać o OPAMPach... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem AD8397 i AD8066 po 10zł na allegro od użytkownika 04.21, jeżeli ktoś zainteresowany to pisac do niego może jeszcze ma.

 

Forza kiedy można sie spodziewać Alpsa :) ??

 

Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem - przepłaciłem troche ;)

 

Alps będzie pewnie w przyszłym tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem AD8397 i AD8066 po 10zł na allegro od użytkownika 04.21, jeżeli ktoś zainteresowany to pisac do niego może jeszcze ma.

 

Ja właśnie od tego Pana odbierałem osobiście AD8397 :D Rzeczywiście warto się u niego pytać, dużo możliwe, że ma coś na składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem - przepłaciłem troche ;)

 

Alps będzie pewnie w przyszłym tyg.

Podawalem linki do opampow przeciez . Wszystkie byly po 10pln .

 

 

Co do pradozernosci to faktycznie 8397 ciagna sporo ale bez prrzesady . Mi mxm trzymal z nimi ( 2xAD8397 ) okolo 7,5h . Ostatecznie uzywam juz tylko 2xAD8066 - przy sluchawkach niskoohmowych wydajnosc pradowa nie bardzo ma tu znaczenie ( pisze o grado sr60 , Creative ep630 itp ) . Z kolei k701 nawet 2xAD8397 nie uciagnal optymalnie . MxM to wzmak portable wiec w wiekszosci przypadkow beda podpinane sluchaweczki raczej malopradozerne . Na 2xAD8066 mxm trzyma okolo 18h .

 

Pamietajcie ze z playerka sygnal ma wychodzic na full , glosnosc regulujcie tylko we wzmaku . 

 

No i nie polecam innych akku niz profitexx . Mialem dwa inne typy i lipa byla . Nie trzymaly zbyt dobrze a i ladowanie dla nich powinno przebiegac z inna wartoscia pradu .

 

 

 

Tak na marginesie - kiedy mozna spodziewac sie plytek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jesli chodzi o opampy to bardziej sie oplaca 2xAD8066 wsadzic ze wzgledu na zywotnosc wzmaka a jakies inne istotne czesci i opcje modyfikacji jesszcze sa,

btw: co da zmiana kondensatorow na te BG?

 

i u kogo moge zlozyc zamowienie na obudowe jesli jeszcze aktualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszając kwestię Mouser'a...

Znalazła się osobą chętna do współpracy, z tym że nie mieszka ona w USA, tylko w Kanadzie. (należałoby doliczyć +14% VAT i dodatkowe ~11$ za przesyłkę). Koszt wysłania paczki lotniczej (<250g) do Polskie to ~10$.

 

Znajdzie się jeszcze osoba z (chyba) NY, ale nie wiem jak u jej z czasem. :P

-----------------------------------

Ech... szukam dalej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki niskoomowe właśnie bardziej potrzebują prądu niż napięcia, wysokoomowe odwrotnie. Przetestujcie też 2x LM4562MA, one grają od 5V, czyli na zdechniętej baterii jeszcze będzie gadał, a prądu dużo nie weźmie. Powinien zagrać ciepło, LME49720 to jest to samo, tylko bardziej chłodny. Miłych testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżelijest ktoś chętny na wersje z plastikowymi forntami to znalazłem firmę sprowadzającą w ciągu 5 dni za 29,90 zł

full alu - 45zł

 

odnawiam zatem listy:

plastikowe fronty

new_oscar - 4 szt.

fuxik - 1szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do op-ampów, to pisałem, że u oficjalnego dystrybutora należy kupować. Za dwa układy i wysyłkę pocztą dałem 27zł, nie wiem jak będzie przy dzisiejszym kursie dolara. Jak ktoś chce, to może gdzieś za 40zł kupić dwa AD8599, wzmak powinien dłużej działać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu gdy przelalem kase za plytki poslalem Ci priv prosbe bys potwierdzil ze przelew dotarl . Pytalem rowniez kiedy orientacyjnie mozna sie plytek spodziewac . Widocznie cos nie tak kliknalem albo co i priv polecial w czeluscie kosmosu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu gdy przelalem kase za plytki poslalem Ci priv prosbe bys potwierdzil ze przelew dotarl . Pytalem rowniez kiedy orientacyjnie mozna sie plytek spodziewac . Widocznie cos nie tak kliknalem albo co i priv polecial w czeluscie kosmosu .

Prawda, prawda. Ja wysłałem dwa PMy do @new_oscar i nie odstałem w ogóle odpowiedzi. Oscar, może Ci się skrzynka zapchała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności