Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy w takim złym stanie? To są słuchawki z lat 80, a pady oprócz kolorku wyglądają na nieuklepane to raz, więc ktoś dokupił na jakimś etapie te nauszniki co w tej cenie jest warte odnotowania. W oryginale te DT880 miały chyba ceratkowe pady, raczej nie ma szans żeby przetrwały próbę czasu. Jak sam dawno temu kupowałem DT880S to miały pady praktycznie rozwalone i uklepane jak kurczak przez Pudziana. Kolor padów - akurat te białe od Beyera ponoć łatwo się brudzą, sam do tej pory nie miałem okazji sprawdzić. Reszta słuchawek oprócz pewnie przykurzeń nie wygląda źle, pałąk w tych słuchawkach jest zazwyczaj porozciągany i rozlatany. To są słuchawki vintage, więc na końcu kwestia ceny i to czego ktoś oczekuje. Są bowiem tacy, którzy szukają takich starych i w pewnych gronach uznanych modeli. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, peter321 napisał(a):

ad. Beyerdynamic dt-880 stare słuchawki 349,05 zł

Jeżeli ktoś wystawia na aukcji "słuchawki" w tak złym takim stanie

tak brudne, zakurzone to słowo "stare" nabiera innego wymiaru... 💩

lub ma totalnie w głębokim poważaniu wszystkich potencjalnych kupujących.

Tutejszy forumowicz potrafi sprzedać słuchawki w tak "złym" stanie, że najgorsze bluzgi na niego, to zdecydowanie za mało. Także te podlinkowane DT880, to "igła", "nos" i "picco bello". ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_20240128-211326_AliExpress.jpg

 

Tutaj recenzja:

https://www.ixbt.com/live/digs/obzor-graveaudio-da06-samyy-dostupnyy-mobilnyy-cap.html

 

W skrócie: dla oszczędnych melomanów ze skutecznymi słuchawkami. 

 

Widziałem też coś mocniejszego na cirrusie, ale nie wiem jak się sprawuje.

Screenshot_20240128-220515_Edge.jpg

 

A jeszcze stojaczki zrobiły się dość tanie:

Screenshot_20240128-211444_AliExpress.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, waski napisał(a):

ORYGINALNE OPAKOWANIE I WYPŁENIENIE, KOMPLET. STAN BARDZO DOBRY, ŚLADY UŻYTKOWANIA

ale minus 5% za pierwszy zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drop.com Pinnacle P1 za 85$+20$ (plus nasze polskie opłaty) 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jaro54 napisał(a):

Na drop.com Pinnacle P1 za 85$+20$ (plus nasze polskie opłaty) 

@bru_nnerius @brunnerius

Sygnał dla Ciebie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jaro54 napisał(a):

Na drop.com Pinnacle P1 za 85$+20$ (plus nasze polskie opłaty) 

 

A zajrzałem na tego dropa i może nie jakaś super ekstra cena, ale wydaje mi się, że teraz opłacalne byłoby nabycie jakby ktoś szykował się z zakupem HD6XX (179$) i Qudelix 5k (95$) nawet z podatkami, a jakby jakimś cudem ominęło vat to super zestaw byłby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aklaim pd4 plus  za 250 PLN fajny dongiel bez czekania na dostawę z chin

https://www.olx.pl/d/oferta/usb-dac-amp-akliam-pd4-plus-CID99-IDYAhut.html

Edytowane przez sheffunio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ibood.pl TWS Philips-TAT8506 za 205 pln z przesyłką 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomaszewski generalnie ZTCP z zapowiedzi, to czekają na nowe SoC do BT i NearLinka... Reszta mniej, lub więcej ma przypominać poprzednika. Tak, czy inaczej, w cenie za nowe urządzenie, BTR7 jeszcze nie był oferowany 👍 poniżej ~900 pln. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, trez0r napisał(a):

@tomaszewski generalnie ZTCP z zapowiedzi, to czekają na nowe SoC do BT i NearLinka... Reszta mniej, lub więcej ma przypominać poprzednika. Tak, czy inaczej, w cenie za nowe urządzenie, BTR7 jeszcze nie był oferowany 👍 poniżej ~900 pln. 

Już trochę wisi ta oferta. Bardziej na uwadze miałem BTR15, niektórzy za 2letnie używki BTR5 życzą sobie niemal tyle. Niby dostępna jest tylko 1 szt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności