Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jak wiem że można by przycebulić jeszcze 4 dyszki a nie działa to już zakup nieopłacalny. Poczekam jak stanieją do 2 stówek :D Tam niby w regulaminie jest jakaś wzmianka o 1000 osobach ale wtedy chyba nie powinien ten kod się wyświetlać na stronie amazona/w profilu. Inna sprawa, że na Pepperze każdy sobie go może wyświetlić więc chyba taki unikalny nie jest. Wysyłka niby z Amazon więc tu pasuje wszystko. 

 

PS. Hihimen to jest jednak ewenement. Znaczy ten Doktor Kieł. Nowy model startujący z MSRP na poziomie 2500 czy ile tam one stały, niech będzie że dwa koła, nie mija pół roku i rozdają nawet nie za pół darmo :D Ciekawe czy jest szansa na te RE-9 w prajmie na najbliższe dni? Bo chyba powinno wyjść nieco lepiej niż bezpośrednio z ich sklepu jak się nie korzysta z tego całego Revoluta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Perul napisał(a):

No, ja się nad R9 mocno zastanawiam, taki wygląd w tej cenie 😍

https://store.hifiman.com

R9

Subtotal

$109.00
Shipping & Handling (Best Way - Table Rate) $36.00
Grand Total $145.00
Dojdzie jeszcze cło i VAT (to chyba idzie z HKong)?
5 minut temu, Undertaker napisał(a):

Działa wam kod promocyjny na te Sundary? :)

Chodzi o Hifiman Sundara Zamknięte Closed back z amazon.pl czy o sundary ze strony hifiman ?

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BearPL napisał(a):

wydaje mi się, że mógłbyś zrobić z nich całkiem przyjemne sluchawki :)

Bez wątpienia, tylko na co mi kolejne słuchawki? Dopiero co SoundBlasterX H5 zmodowałem, a wcześniej Hołki.

W kolejce czekają DT880, D2000, YH100 i jeszcze trochę innych słuchawek.

Jakby ktoś kupił i przysłał do zmodowania, to zupełnie inna para kaloszy ;) 

Teraz, Undertaker napisał(a):

I podobno normalne granie, z basem znaczy

Z tego co czytałem to trochę zmulone, ale odmulić to jest żaden problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zgreg napisał(a):

Chodzi o Hifiman Sundara Zamknięte Closed back z amazon.pl

O te, bo chyba o ten kod chodziło, czy jest jeszcze jakiś inny? :)

4 minuty temu, Perul napisał(a):

Z tego co czytałem to trochę zmulone, ale odmulić to jest żaden problem.

 

Znaczy bardzo fajne strojenie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Undertaker napisał(a):

Znaczy bardzo fajne strojenie :D

No to weź, w razie co Ci je poprawie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Perul napisał(a):

No, ja się nad R9 mocno zastanawiam, taki wygląd w tej cenie 😍

Już chciałem pisać, że Hifimany zamknięte podobno z reguły nieudane, ale jak zobaczyłem cenę, to faktycznie oferta ciekawa :D Zwłaszcza przewodowe R9 za $109

32 minuty temu, Perul napisał(a):

No, ja się nad R9 mocno zastanawiam, taki wygląd w tej cenie 😍

Już chciałem pisać, że Hifimany zamknięte podobno z reguły nieudane, ale jak zobaczyłem cenę, to faktycznie oferta ciekawa :D Zwłaszcza przewodowe R9 za $109

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pioj napisał(a):

Zwłaszcza przewodowe R9 za $109

Niestety wysyłka 36 czy 38$, więc już nieco ponad 600zł wychodzi. Co i tak, jak na tak wykonane słuchawki (muszle), jest imo bardzo atrakcyjną ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Perul napisał(a):

Niestety wysyłka 36 czy 38$, więc już nieco ponad 600zł wychodzi. Co i tak, jak na tak wykonane słuchawki (muszle), jest imo bardzo atrakcyjną ceną.

 

Na wykresie wyglądają fajnie, takie "równe", ale ciepłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pioj napisał(a):

takie "równe", ale ciepłe

Ponoć wymagają jaśniejszego toru, tutaj imo rzeczowa opinia

https://forum.pclab.pl/topic/1370321-hifiman-he-r9-moje-spostrzeżenia-po-miesiącu-uzytkowania/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Perul napisał(a):

Ponoć wymagają jaśniejszego toru, tutaj imo rzeczowa opinia

https://forum.pclab.pl/topic/1370321-hifiman-he-r9-moje-spostrzeżenia-po-miesiącu-uzytkowania/

Albo jaśniejszego toru, albo linijki w equalizerApo "Filter: ON LSC Fc 200 Hz Gain -3 dB Q 0.7" :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Perul napisał(a):

No, ja się nad R9 mocno zastanawiam, taki wygląd w tej cenie 😍

To wersja zmodowana, ponoć lepsza, ponieważ oryginały mają zabałaganiony dół. Pewnie mają potencjał.

https://www.jmaudioeditions.com/product-page/hifiman-he-r9-jm-ocd-extreme-stealth-edition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pioj napisał(a):

Albo jaśniejszego toru, albo linijki w equalizerApo

Albo modu - może jakąś dziurkę zakleić, a może dorobić (zależnie od efektu jaki chcemy uzyskać na inne aspekty brzmieniowe).

 

2 minuty temu, tomaszewski napisał(a):

To wersja zmodowana, ponoć lepsza, ponieważ oryginały mają zabałaganiony dół.

Jakby mi ktoś przysłał do modowania, to opublikuję poradnik jak wg mnie je poprawić. Koszt mojego modu w porównaniu z tamtym byłby symboliczny.

Zabałaganiony dół można poprawić np zwiększając nieco damping, pogrubiając membrany bierne i dodając wygłuszenie (to też na zabałaganioną średnice pomaga). To właśnie jest zrobione w podlinkowanym modzie, tylko innymi (droższymi) materiałami niż ja stosuję. Ale są i inne opcje, tu warto żebym ich posłuchał, a nie w ciemno doradzał, bo mogą być fajniejsze efekty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, zgreg napisał(a):

Skad bierzecie kody rabatowe na amaon.pl na te sundary CB?

Kod na zakupy w aplikacji, tu nie działa, trochę szkoda, bo jeszcze dodatkowy rabat do w sumie dość kuriozalnej ceny to byłoby coś do opowiadnia wnukom 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focal Utopia + dwa dodatkowe kable Forzy za 1850 EUR czyli ok. 8300 zł i pewno można jeszcze coś urwać :
https://www.head-fi.org/classifieds/focal-utopia-2019-cables.47157/

Kupowałem kiedyś od tego Niemca (płaciłem poprzez SEPA). Wszystko poszło perfekcyjnie 👌Sympatyczny gość a same słuchaweczki lux malina.

Dobrze, że mam podobne do nich słuchawki bo pewnie "musiałbym" ich spróbować, a tak to Wy się męczcie z tym tematem :P  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, x86 napisał(a):

Focal Utopia + dwa dodatkowe kable Forzy za 1850 EUR czyli ok. 8300 zł i pewno można jeszcze coś urwać :
https://www.head-fi.org/classifieds/focal-utopia-2019-cables.47157/

Kupowałem kiedyś od tego Niemca (płaciłem poprzez SEPA). Wszystko poszło perfekcyjnie 👌Sympatyczny gość a same słuchaweczki lux malina.

Dałbym lajka ale się skończyły. Cena świetna za genialne sluchawki. Nic ino braść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BearPL napisał(a):

Dałbym lajka ale się skończyły. Cena świetna za genialne sluchawki. Nic ino braść. 

Jakby można było to dałbym sobie lajka za zaje... silną wolę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, x86 napisał(a):

Jakby można było to dałbym sobie lajka za zaje... silną wolę :D 

Trzymam kciuki! Moja żona niestety wie ile Utopie kosztują i od razu by poznała, bo miałem je 2 tyg w domu i dużo ich słuchałem. Poza tym zimno już na zewnątrz a pod mostem nie cieplej, więc nie będę kusił losu.:) 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BearPL napisał(a):

Trzymam kciuki! Moja żona niestety wie ile Utopie kosztują i od razu by poznała, bo miałem je 2 tyg w domu i dużo ich słuchałem. Poza tym zimno już na zewnątrz a pod mostem nie cieplej, więc nie będę kusił losu.:) 

Nie no po Utopiach to z kilometra widać, że luksus, sława i miliony :D

Ja też trzymam kciuki za nowego nabywcę. Oby trafiły do któregoś z naszych rodaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomaszewski napisał(a):

 

No powstał dylemat niemały 😏. Było 9 kilka minut temu. W tej cenie szybko się odsprzedadzą, gdyby nie podeszły. Zamknięte planarki ... w takiej cenie trudno nawet zakładać, że to może być pomyłka. Z aplikacją amazon 4 dyszki taniej edit: kod nie działa. Przejrzałem na szybko kilka recenzji, w sumie nikt ich nie storpedował, raczej pozytywnie, a to już coś. Zostało 7 szt., ale na stronie hifimana też jest akcja (BF). Również na inne modele.

Ja odpuszczam.

Priorytet to teraz dac/amp.

A później to pewnie Hifiman XS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności