Skocz do zawartości

Recenzja Sony MDR-EX 85 LP Monitor


Rolandsinger

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy Douglaz da się naciągnąć

 

narazie zobaczymy czy da się usprawnić moje biedne UM1. ale już powoli przymierzam się do odsłuchu EX85 bo w Gdańsku są w fajnym sklepie i w przystepnej cenie. ale szczeże mówiąc, mam nadzieje że bedą chłodniejsze niz to sobie wyobrażam po tej recenzji.

 

PS: czy one wystają mocno z ucha ? czy można się z nimi położyć na boku w łóżku ? mógłby by być ktoś tak uprzejmy i zrobić kilka fotek (z różnych pesrpektyw) EX85 in ear ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 735
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie, nie już nie wydam 340 PLN na słuchawki, które ledwie izolują :P w EX85 to jakoś przeżyje, bo kosztują znacznie mniej, zresztą ponoć też i scena duzo lepsza, w tańszych słuchawkach. ale tak czy siak róznice nie mogą być duże na tych samych driverach i nie ma sensu kupować EX90 imho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie zobaczymy czy da się usprawnić moje biedne UM1. ale już powoli przymierzam się do odsłuchu EX85 bo w Gdańsku są w fajnym sklepie i w przystepnej cenie. ale szczeże mówiąc, mam nadzieje że bedą chłodniejsze niz to sobie wyobrażam po tej recenzji.

 

PS: czy one wystają mocno z ucha ? czy można się z nimi położyć na boku w łóżku ? mógłby by być ktoś tak uprzejmy i zrobić kilka fotek (z różnych pesrpektyw) EX85 in ear ?

 

jaki to sklep i gdzie? tez się wlasnie przymierzam do kupna ale chcialbym je przesluchac i zobaczyc czy na v39 naprawde jest taka rewelacja jak kolega roland twierdzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki to sklep i gdzie? tez się wlasnie przymierzam do kupna ale chcialbym je przesluchac i zobaczyc czy na v39 naprawde jest taka rewelacja jak kolega roland twierdzi

 

 

www.jonczak.pl

 

jeden jest w tym centrum handlowym Manhattan, a drugi sklep jest za madisonem (jak się idzie tą ulicą przy której jest ten duży hotel Merkury i ten brązowy wieżowiec, to sklep jest na samym końcu tej ulicy, swoją drogą świetny sklep obsługa i ceny, goraco polecam).

 

Douglaz na Twoja prosbe. Chyba balbym sie w nich polozyc spac;]

 

wielkie dzienki ;]

 

dlaczego bałbyś się :P ? chodzi o wygode, czy trwałośc słuchawek ? moje poprzednie EXy wytrzymały półtora roku spania z nimi, ale obiecałem sobie dbać o następne słuchawki po padniętych westonach :P czyli czy wpadają z ucha i czy słuchanie z nich lezac na boku sprawia ból ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.jonczak.pl

 

jeden jest w tym centrum handlowym Manhattan, a drugi sklep jest za madisonem (jak się idzie tą ulicą przy której jest ten duży hotel Merkury i ten brązowy wieżowiec, to sklep jest na samym końcu tej ulicy, swoją drogą świetny sklep obsługa i ceny, goraco polecam).

Hmmm, może przy okazji meetu byśmy się tam wbili? :P

Sam jestem ciekaw ;)

 

Co do fotek: Dzięki welder666:)

Jakoś nie widzę tych słuchawek do leżenia na boku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej o trwałość. W ogole nie wyobrażam sobie zeby kłaść sie w słuchawkach. Noc to okres w ktorym potrzebuje ciszy;] Szczególnie jak zasypiam. Z ucha raczej nie wypadną. Kształt słuchawki plus tips trzymają nieźle. A ten wystający "młoteczek" praktycznie nie uwiera jak położe sie na boku. Ale i tak- ja w sluchawkach nie sypiam;]

 

 

PS. Baols co sie w kolejke wp..... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, może przy okazji meetu byśmy się tam wbili?

Sam jestem ciekaw

 

w sumie z MP3Store do Manhattanu blisko, z buta mozna podejść. inna sprawa, ze to by podejżanie wyglądało, jakby grupka chłopaków chciała posłuchać konkretnych dokanałowek, a potem podziękowała i poszła. aż głupio ;]

 

nie koniecznie sprzedawca w tym sklepie musi mieć takie obyczaje jak w MP3Store :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Baols co sie w kolejke wp..... ;]

Wiesz, że właśnie mówisz do łysego dresa? :D

(nie żartuje)

 

w sumie z MP3Store do Manhattanu blisko, z buta mozna podejść. inna sprawa, ze to by podejżanie wyglądało, jakby grupka chłopaków chciała posłuchać konkretnych dokanałowek, a potem podziękowała i poszła. aż głupio ;]

 

nie koniecznie sprzedawca w tym sklepie musi mieć takie obyczaje jak w MP3Store :P

Ja tam myślę, że jak byśmy kulturalnie się zachowywali to ok.

Nie można się poddawać jakimś dziwnym przeczuciom... że głupio ;)

Chociaż przy zbyt dużej grupie osób sprzedawca może czuć się zagrożony...

OK, koniec OT :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że właśnie mówisz do łysego dresa? biggrin.gif

(nie żartuje)

Robi się groźnie... jesteś łysy?

Ładnie ładnie... dres słuchający metalu :P

 

nie wiem, mnie troche szkoda by było tego gościa ;P

No tak... zrobimy tak... pójdziesz Ty Douglaz jako spec od Sony i pójdzie @baols. @baols dlatego że podoba mu się to co mi... i ja będę widział czy EX85 są OK czy nie są OK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera, dzwoniłem do sklepu przed chwilą nie mają ich w sklepie i sprzedawca mi powiedział, że już ich dawno nie było (wszystkich słuchawek z serii EX) w magazynie Sony Polska, więc może być problem z ich dorwaniem w Gdańsku. z kolei w MM szkoda mi wydawać na nie tyle $ i w Saturnie, nie wiem jeszcze co zrobie w takiej sytuacji, ale coś wykombinuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem je dziś przez chwilę w uszach. Jak dla mnie to one izolacji nie mają w ogóle. Przynajmniej na standardowych tipsach.

 

Czy naprawdę każdy na tym forum słucha muzyki wyłącznie w środkach komunikacji miejskiej z czasów Gierka?

 

Pod moim byłym wydziałem nie ma wolnych miejsc parkingowych, niemal każdy student jest zmotoryzowany, więc po co komu ta izolacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie w kazdym miescie sa nowe autobusy czy tramwaje. w gliwicach np wciaz sie jezdzi starymi gruchotami i marna izolacja jest niewystarczajaca... takie polskie realia i poki co dobra izolacja jest mocno porzadana...

co do zmotoryzowanych studentow to chyba jednak lepiej zainwestowac w car audio, a nie sluchawki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę każdy na tym forum słucha muzyki wyłącznie w środkach komunikacji miejskiej z czasów Gierka?

 

Pod moim byłym wydziałem nie ma wolnych miejsc parkingowych, niemal każdy student jest zmotoryzowany, więc po co komu ta izolacja?

 

Skoro ludzie pytaja sie o ta izolacje to najwyrazniej jej potrzebuja - i niekoniecznie dotyczy to komunikacji miejskiej. Masz jakis interes we wmawianiu im ze nie potrzebuja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności