Skocz do zawartości

To może meet w krakowie?


reGGarf

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki, że nie daje odpowiedzi, ale ciężko będzie z lokum. Chyba, że po nowym roku, by każdemu pasowało, to mogę skombinować domek na powiedzmy 4 lub 5 jak by wam tam pasowało :) Wcześniej raczej odpadnę jeżeli będziecie coś kombinować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

Ja powiem tak - w sumie u mnie warunki, żeby zrobić meet w miarę są, tylko wolałbym już to zrobić, jak ogarnę sprzęt stacjonarny oraz zaadaptuje pokój, zajmie mi to jakoś tak do połowy stycznia (chce jeszcze zbudować Hackintosha jako HTPC i puścić Myteka via FireWire i PureMusic/Audioirvana, poza tym chce wymienić lampy we wzmacniaczu na Electro-Harmonixa i Sovteka, wymienić kable głośnikowe, kondensatory w NS1000M na ESY, zrobić podstawki pod kolumny oraz sprzet, dużo tego a warto by było już tego posłuchać, jak ten system będzie grał na pełni możliwości, a nie tak, jak teraz, bo to co np. Chickenek u mnie słyszał to tak 30% tego, co ten system potrafi...). Btw. można by zrobić porównanie DAC'ów...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do Ciebie to bym nawet mógł swoją szufladę całą wypakować i zabrać, bo miejsca jest :D Koledzy by byli zachwyceni nawet tymi 30% uwierz :D Słuchawki przy kolumnach to jednak wymiękają :D

 

P.S.

Podrzucę Ci PW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

No do Ciebie to bym nawet mógł swoją szufladę całą wypakować i zabrać, bo miejsca jest :D Koledzy by byli zachwyceni nawet tymi 30% uwierz :D Słuchawki przy kolumnach to jednak wymiękają :D

 

P.S.

Podrzucę Ci PW :D

 

No miejsca jest, tylko trzeba wytłumić te duże przestrzenie, zarówno za miejscem odsłuchowym, jak i także za kolumnami, a z tym będzie trochę zabawy, bo nie wystarczy dać tzw. "piramidki", bo to wszystko musi być zrobione z głową i ogólnymi zasadami akustyki, t.j. najbardziej chcę się pozbyć tzw. early reflections a w następnej kolejności pozbyć się odbicia od tej ściany za miejscem, gdzie się słucha, ustawiałem ten sprzęt na węższej ścianie - i co prawda nie było basu (jak teraz) ale za to lokalizacja źródłeł i przestrzeń była taka, że człowiek od razu rozumiał, o co niektórym brytyjskim recenzentom chodziło, jak używali zwrotu "to throw a soundstage" - to nie był dźwięk projektowany "między" kolumnami a rzucony po prostu w przestrzen, z wyraźną gradając planów, nie tylko przód-tył, lewo-prawo ale także góra-dół, powiem tylko tyle, że moje dawne elektrostaty Martin Logan'a tego nie potrafiły aż tak sugestywnie oddać przestrzeni, tam była raczej ściana dźwięku z dużymi pozornymi źródłami właśnie "zawszona" w powietrzu, jak zasłona, tutaj był efekt generowania zarówno źródeł jak i dodatkowo pełnej akustyki pomieszczenia. Ciekawe, zwłaszcza dla ludzi, którzy słuchają cały czas na słuchawkach.

 

A poza tym, to może w styczniu już będę miał Etymotyci ER4PT, i jakiegoś nowego grajka.

 

Ps. Odpisałem Ci na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorki, że nie daje odpowiedzi, ale ciężko będzie z lokum. Chyba, że po nowym roku, by każdemu pasowało, to mogę skombinować domek na powiedzmy 4 lub 5 jak by wam tam pasowało :) Wcześniej raczej odpadnę jeżeli będziecie coś kombinować...

Daj znać na PM gdzie ewentualnie miałoby się to odbyć, może dałbym radę wpaść z HD330 i K319 jeśli ktoś tylko miałby ochotę ich słuchać przy takich cudach jak Ty masz ;). T90 :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wpadnij wcześniej na chwile :)

Gdyby to było na Śląsku to spoko, ale do Krakowa musiałbym specjalnie jechać, co niezbyt mi się opłaca ;) Nie musicie się więc mną przejmować, bo nie z myślą o mnie jest organizowany ten meet. @deadmau52 i tak będzie godnie reprezentował nasze województwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wpadnij wcześniej na chwile :)

Gdyby to było na Śląsku to spoko, ale do Krakowa musiałbym specjalnie jechać, co niezbyt mi się opłaca ;) Nie musicie się więc mną przejmować, bo nie z myślą o mnie jest organizowany ten meet. @deadmau52 i tak będzie godnie reprezentował nasze województwo.

No faktycznie :)

Zapomniałem, że nie jesteś z Krakowa =/

Niemniej jednak zapraszamy następnym razem :)

 

P.S.

Damian a będziesz miał na meet Pro80? :D

Albo ktoś pojawi się z HP100 bądź X1? :)

 

Edytowane przez JuRik99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To wpadnij wcześniej na chwile :)

Gdyby to było na Śląsku to spoko, ale do Krakowa musiałbym specjalnie jechać, co niezbyt mi się opłaca ;) Nie musicie się więc mną przejmować, bo nie z myślą o mnie jest organizowany ten meet. @deadmau52 i tak będzie godnie reprezentował nasze województwo.

 

wrq, ja mieszkam niedaleko Ciebie. Jakiś mój znajomy mi kiedyś mówił, że mieszaksz w Konopiskach o ile dobrze pamiętam. Ja jestem z Wanat k. Kamienicy Polskiej., więc rzut beretem prawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności