Skocz do zawartości

Recenzja Creative Aurvana Live!


Rolandsinger

Rekomendowane odpowiedzi

Bezapelacyjnie. D2 to dla mnie dźwiękowe nieporozumienie.

Mylisz odtwarzacze. Jemu chodziło o F2 a nie o D2. ;)

Poza tym uważam, że V39 + Aurvana Live! wcale nie musi wypaść lepiej aniżeli F2 + Aurvana Live. Zależy jaki dźwięk ktoś chce uzyskać. Według mnie V39 jest trochę za ciepłym odtwarzaczem do tych słuchawek. Ja preferuję mniej "cukierkowy" dźwięk dlatego uważam, że F2 będzie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strodus ma racje, V39 jest zdecydowanie za cieply tak samo jak moj Monolith 7050, choc ten juz tak nie slodzi i gra zgola inaczej (recenzja zestawu na dniach), czaje sie na Monolitha 7000 ten podobno gra analityczniej i chlodniej, to moze byc przenosny zestaw marzen....

 

Zdecydowanie chlodny, ba! moze wrecz analityczny (choc co do tego nie jestem do konca przekonany) player/odtwarzacz powinien zalatwic sprawe, zagra to baaardzo fajnie, tymczasem czekamy na slow kilka Rolandsingera o duecie Aurvan z Moonlightem.

 

pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie chlodny, ba! moze wrecz analityczny (choc co do tego nie jestem do konca przekonany) player/odtwarzacz powinien zalatwic sprawe, zagra to baaardzo fajnie,

 

Wygląda na to, ze z Vibez-em lub iPoo Classiciem byłoby bardzo dobrze ...

 

No i "kultowy" iRiver H1xx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charakteru brzmienia odtwarzacza nie zmienisz EQ,

 

poza tym moje osobiste zdanie:

EQ przy dobrej klasie sprzetu jest zbedny i wprowadza niepotrzebne zamieszanie, dla mnie to ma grac na flat wtedy wychodzi ktore to aspiruje do miana HI-END

 

pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strodus ma racje, V39 jest zdecydowanie za cieply tak samo jak moj Monolith 7050, choc ten juz tak nie slodzi i gra zgola inaczej (recenzja zestawu na dniach), czaje sie na Monolitha 7000 ten podobno gra analityczniej i chlodniej, to moze byc przenosny zestaw marzen....

 

Zdecydowanie chlodny, ba! moze wrecz analityczny (choc co do tego nie jestem do konca przekonany) player/odtwarzacz powinien zalatwic sprawe, zagra to baaardzo fajnie, tymczasem czekamy na slow kilka Rolandsingera o duecie Aurvan z Moonlightem.

 

pozdroofka

 

Z neutralnych, analitycznych plejerów dysponuję iPodem Classic. Ponadto wczoraj zaopatrzyłem się w kabel Apple AV Line Out Cable za kosmiczne 209 zeta (cenią się jabkożerne sukinkoty!!!) w Saturnie. Tak więc ten kabel jest ostatnią szansą Classica na pokazanie swoich możliwości. Przesłucham go dziś wieczorem z Moonlightem V6 na AL (sam Classic w polskiej wersji nie chce niczego napędzać z wyj. dziadowskich pchełek). Tego ostatniego nie recenzowałem wcześniej we współpracy z AL, gdyż mam go od piątku i musiał się wygrzać, a nie chcę pisać bajek, a później korygować swoje obserwacje pod wpływem zmiany brzmienia spowodowanej dogrzaniem wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałem powiedzieć, że jeżeli już mamy jakiś konkretny odtwarzacz i konkretne słuchawki i to zestawienie tak nie do końca nas satysfakcjonuje, to lepiej podbić lub zbić jakieś pasmo o kilka kresek, niż się z tym męczyć.

 

Co do klasy sprzętu, iFP jest odtwarzaczem przenośnym, co prawda bardzo dobrym, ale mimo wszystko tylko odtwarzaczem przenośnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności