Skocz do zawartości

W Co Gracie?


deritv

Rekomendowane odpowiedzi

x2, bije na łeb na szyję wszystkie NFS.

 

Jak grałem w Grida w poprzednie wakacje, to mi się podobało, ale po ochłonięciu wyścigami (które prędzej czy później musiały mi się znudzić) uważam, że gra taka sobie. Co do przewagi, to możliwe, że przez następnego NFS'a chcą ją zmniejszyć - na forum rozeszła się wieść, po screenach (kokpit itp), że ma być to Grid 2 :P

 

Ja jednak ponad wszystko (chociaż odpoczywać od wyścigów) stawiam na Burnout Paradise - czasami zdarza mi się powrócić na kilka wyścigów do gry :)

 

 

I mojego laptopa :f Niestety ale jestem skazany na NFS.

 

Spróbuj Burnouta, może Ci pójdzie. Jeżeli już wybierać NFS'a, to MW, U2 lub jeszcze starszą część.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

>>Spróbuj Burnouta, może Ci pójdzie. Jeżeli już wybierać NFS'a, to MW, U2 lub jeszcze starszą część.

 

Właśnie U2 .. .. .. kupuję. W burnouty się nagrałem na konsolach PS2/PSP. TOCA 3, być może, dobry pomysł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o NFS, to najlepiej zagrać w strego Porsche 2000. Przyjemnością z jazdy bije na głowę wszystkie inne części (i komputer raczej nie odwala szopek z podejrzanie szybkim odrabianiem strat).

 

Natomiast ja gram obecnie w Prototype - zadyma na mieście pierwszej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mialem kierke od znajomego, taka dosc fajna jakas logitecha, to ciupalem non stop w dirt'a ... duzo frajdy mi to dawało.

 

A tak to gram sobie teraz w Guitar Hero 4, wymagania to ma .. p****ne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pfff... na kierownicy to się młóci w coś porządnego typu rFactor z modem F1 :D

Taaa, to prawda ale ja wolałem GTR2 z fizyką od simracing.

Miałem nawet kierownicę Logotech Momo coś tam. Wszyscy polacają Logitech DFP, ale i tak bylem zadowolony.

Kurcze, kusi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałby nie uciągnąć? HD4870+procek pokroju E8400 ludzie ciągną na markowych 350W.. Ten Corsair się nawet nie spoci...

 

Trosze sobie poczytałem i: Byłoby mnie stać mnie na rzeczoną hd4870, sama w sobie jest dobrą kartą w przystępnej cenie (używki ~400zł). Mam pytanie, pomijając kwestię sposobu zasilania (2 wtyczki pci-e - jedna jest w zestawie a drugą miałbym z zasilacza), stronka amd podaje min. 450W dla tej karty :/.No i jeszcze jedno czy na takiej LOLpłycie jak gigabyte ga-m61pme-s2 nic nie będzie się dziać nic niepokojącego (procek to nie kręcony athlonek 5200 - 2.7Ghz)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działać to by pewnie działało, ale zastanów się czy procesor by wyrabiał z taką kartą - nie ma sensu ładować kasy jak i tak nie odczujesz różnicy. Te 450W to dla jakiejś standardowej konfiguracji, zakładając przeciętnej jakości zasilacz + trochę watów tak na wszelki wypadek. IMHO twój corsair spokojnie to pociągnie, to dobre zasilacze, a 50W różnicy to raczej niewiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedziałeś różnicy można nie poczuć. Kupiłem nowego hd4850 za 420(oczywiście musiałem trafić na fabrycznie pier... :( ), ale w tej samej cenie można spokojnie dorwać 4870, więc to w sumie nie ma dla mnie znaczenia. Dodatkowo gdybym ulepszał w przyszłości kompa, nie będę pluł sobie w brodę że kupiłem słabszą kartę bo procesor miałem za słaby. Sęk w tym że 450W było min. dla firmowych zasilaczy :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności