Skocz do zawartości

W Co Gracie?


deritv

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam moje ulubione tytuły:

-Enemy Territory (w to grałem sporo :P)

-Quake ]|[ (w to juz mało, ale lubię )

-D2: LoD (ahh te czasy na GT... ale do D2już nie wrócę, pożeracz czasu :) )

-KotOR 1 i 2 - imho najlepsze crpgi wszechczasów

-Heroes of Might and Magic 3, ew. + WoG, gra legenda, świetna szczególnie w hot seats

 

EDIT: zapomnialem o Warcrafcie 3 - świetna gra, ale DotA> zwykły W3, kto nie gral w DotA niech spróbuje

 

To chyba te najważniejsze, niestety lata lecą i nie ma już ani czasu ani takiej ochoty na granie (ale w Q3 albo ET czasem grywam dla odreagowania :) )

 

Nowych tytułów się nie czepiam, bo nie mam już ochoty i nie chcę się w nic wciągać, gram tylko w klasyki z sentymentu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Edtheduck, posmakuj WOW`a, to Warcraft 3 będzie nudny i liniowy :D Z RPG`ów offline to polecam Heroesa III Złotą edycje, tzn ze wszystkimi dodatkami i jeszcze nieoficjalnym WOG - World Of God. Świetna sprawa, sam dodatek diametralnie zmienia, rozbudowuje rozgrywkę, coś pięknego. Warto pograć gdy nie ma WOW`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jest gta5? lol.

 

 

Gta 5 inaczej San Andreas, piata część serii smile.gif

 

 

--------------------

 

Heh, jak tu łatwo człowieka zmylić :D To ja grałem w GTA 6, ot co!

 

PS Byłem wczoraj w Empiku i co zobaczyłem... World Of Goo za 19.99! Super gierka, polecam, w CDA chyba 9,5, w pełni zasłużone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu sobie w tą gre grałem. Ale nie na tej piosence ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=zYiKAIe6Srg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Kings Bounty: The Legend, miesiąc temu przeszedłem całą w parę tygodni ( jakbym miał więcej czasu pewnie pyknął by ją w parę ale dni ).

Od czasu do czasu teraz gram w ET, kiedyś regularnie w klanie przez 3 lata ! To były czasy xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba po raz 3 przechodzę Gears of War na PC. Uwielbiam tą grę szkoda, że nie mam Xboxa 360 z chęcią wypróbowałbym 2 część. Do tego jeszcze World of Goo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edtheduck, posmakuj WOW`a, to Warcraft 3 będzie nudny i liniowy :D Z RPG`ów offline to polecam Heroesa III Złotą edycje, tzn ze wszystkimi dodatkami i jeszcze nieoficjalnym WOG - World Of God. Świetna sprawa, sam dodatek diametralnie zmienia, rozbudowuje rozgrywkę, coś pięknego. Warto pograć gdy nie ma WOW`a.

 

Nie żebym się czepiał, lecz:

1.porównywanie gier różnych typów [w3 i wow] nie ma sensu

2.homm to strategia turowa, a WOG = Wake of Gods

Ale popieram, homm3 wymiata ;)

 

Polecam Kings Bounty: The Legend, miesiąc temu przeszedłem całą w parę tygodni ( jakbym miał więcej czasu pewnie pyknął by ją w parę ale dni ).

Od czasu do czasu teraz gram w ET, kiedyś regularnie w klanie przez 3 lata ! To były czasy xD.

 

ET rządzi, mógłbym zagrać w ramach integracji, chętny ktoś? :>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edtheduck, posmakuj WOW`a, to Warcraft 3 będzie nudny i liniowy :D

WOWa trochę grałem, w becie miałem druida, a teraz mam wojownika i warlocka

Czasem jednak fajnie odpalić Warcrafta 3 i zagrać mały pojedynek na BN

 

Z herosów lubię też 5 moim zdaniem całkiem udana część :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bresiu, dobre.....

 

Hard Truck: Haulin'.

 

Tja, pamiętam, parę lat temu, jak się nad tym nocki zarywało.... Sądząc po moim wieku to trochę dziwne sformułowanie, ale pamiętam :D

 

A ja niedawno skończyłam World of Goo, i nie wiem za co teraz się zabrać ;(

 

 

Doskonała gierka, co nie? Po zakończeniu przesiadłem się na Crazy Machines II, niestety w PL gierka legalnie nie dostępna, chyba że kupisz na aukcji. Poprzednie części też są niezłe, ale ta wykorzystuje technologię Nvidii CUDA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dorwałem jakąś przygodówkę na DS'a z 2005 roku. Trace Memory (albo memories, z pamięci piszę tytuł) się nazywa. Całkiem fajna, z elementami point'n'click, jakieśtam proste łamigłówki. Taki odmóżdżacz na wiosnę ;] Myślę, że dziś albo jutro w pociągu ją skończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności