Skocz do zawartości

W Co Gracie?


deritv

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem tematu nie znalazłem jak ktoś znalazł to niech tego usunie. Wiec w co gracie na pc. Ja narazie gram w diablo II kiedyś (przez 2 lata) grałem w lineage 2 C4 ale wyszedłem z nałogu i jestem wolny. Ale nie powiem gierka jest świetna jak kogoś zainteresowało to moge foto wsadzić(lineage oczywiście). POzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm dawno nie grałem,ostatnio to chyba w icytowera ;p ogólnie preferuje rpg( np Morrowind, Baldur ale także Diablo czy Sacred) ale gry do których najchętniej wracam to Heroes of Might and Magic 3½: In The Wake of Gods oraz (zwłaszcza) Fallout 2 nieśmiertelna gra:] ale także dawno w nią nie grałem,czasu nie ma;( do nowych gier już nawet mnie nie ciągnie,są zbyt skomplikowane ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram w Shadow of Memories - ale bardziej film niż gra :P. Fabuła świetna, dość specyficzny klimat może się bardzo podobać, ale może też odrzucić, muzyka bdb, choć chwilami zbyt oldskulowa, również grafa nieco archaiczna. Ogólnie rzecz biorąc mi się gierka podoba, ale raczej ciężko mi ją komuś polecić - Fani przygodówek pewnie uznają że za prosta, fani szybkiej akcji zanudzą się na śmierć, ci, którzy stawiają bardziej na gameplay niż na fabułę mogą sobie darować, ci, którzy oczekują od gier świetnej grafy również (choć sam design chwilami jest naprawdę świetny), inni mogą spróbować, ale nie gwarantuję że się spodoba.

PS. gram w to na PS2, ale na PC chyba też wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexus: The Jupiter Incident (z CD-A tongue.gif )

Nexus miał naprawdę fajny klimat, to rozdzielanie mocy na poszczególne podzespoły. Można się było poczuć jak kapitan Enterprise - Połowa mocy na silniki i osłony. Pełna moc na lasery. Zniszczyć wroga! :)

I te małe detale np. silniki przy manewrowaniu.

Generalnie bardzo miło wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexus: The Jupiter Incident (z CD-A)

 

W którym numerze był!! Gadać mi!! :D

 

Ostatnio Homeworld 2 z modami takimi jak PDS (obejrzyjcie flilmy na youtubie!!), FSNA (ale ten tylko do multi wsumie :(), AFF (nie mogę go odpalić za chiny,szlak mnie trafia), Kronicki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay i Flat Out 2.

 

I z ostanim Clickem były Midway Arcade Treasures 2 i 3, zajefajne paczki z grami z automatów. Wsam na pare minut (Hydro Thunder :rolleyes: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram w CoD4 oczywiscie multi. W planach mam (bo niedawno temu sprzedalem karte i jak tylko zdam sesje to czas kupic cos lepszego):

-najpierw przejsc po raz drugi Wiedzmina (wykonujac tym razem absolutnie wszystkie misje jakie sie nawina)

-przejsc Crysisa (bo zapewne dostane go wraz z karta:D)

-Gears Of War

-w planach mam tez dobicie w Wow'ie do 70 lvla (ale to pewnie w wakacje dopiero bo to pospolity zjadacz czasu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam czas to:

Il-2 Sturmovik

Richard Burns Rally

Medieval Total War

 

Jak nie mam czasu:

Vietcong2

Delta Force: Black Hawk Down

 

Same starocie, ale niestety karta graficzna dyskwalifikuje nowości.

A poza tym jeżeli chodzi o Ila i RBR to nikt w tym względzie jeszcze niczego lepszego nie wymyślił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subWOOFer na twoim miejscu wybral bym Gearsa teraz ;] ale samemu sie zle gra, wsumie najelpiej znalesc jakiegos kumpla, zrobic sobie siec w domu i zajechac gre przez noc i kawalek dnia przy duze ilosci piwa ... ihmo bardzo dobry sposob na weekend ;D

 

 

co do gier to aktualnie :

 

CS:S na steamie i wsumie tyle <lol>

czasem Warcraft 3...

 

czekam na Assassins creed wsumie zaniedlugo pewnie bedzie... niema wsumie teraz dobrych gier, wszystko jest albo fajne i krotkie albo slabe i tez krotkie ... tylko wiedzmin wsumie byl dluga gra w ostatnim czasie, ale momentami az zaduzo czasu przyniej leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności