Skocz do zawartości

W Co Gracie?


deritv

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie ostatnio wciągnął The Last Remnant, gierka jest hardkorowo trudna, jeżeli chce się zrobić 100% questów. Przy niektórych mobach można dostać kur***icy, gdy klepiesz go siódmy raz z rzędy (1 próba zajmie mi czasem i 20-30 min :P), a on ci przy końcówce hp rozpitoli wszystko za jednym zamachem :P

 

Polecam, bo giera jest przednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pograłem trochę w King's Bounty (kupiony w Steam'owej promocji za ~15 PLN) i muszę powiedzieć, że kampania jest fajniej prowadzona niż kampanie w MoMM'ach i kilka rozwiązań też się całkiem nieźle (lepiej) sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oj tak. Mass 2 to jest mistrzostwo, dawno sie tak przy grze nie bawiłem. Można mieć trochę żalu o uproszczenie rozgrywki, czy troszkę mniejszy kaliber czarnych charakterów niż w 1, no ale, sama gra wsysa niesamowicie (cos jak Imperium Kontraatakuje:P). teraz trzeba czekać na grande finale, ale w sumie mozna być spokojnym, tej serii nie da się zepsuć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o uproszczenie rozgrywki to fakt, nie każdemu to odpowiada. Chociaż cieszy mnie pozbycie się statystyk broni itp, to miła odmiana po innych RPG'ach. Jedynie poziom trudności mógłby być trochę większy. A co do czarnych charakterów, to faktycznie gra jest trochę zbyt cukierkowa, przydałoby się nieco klimatu Wiedźmina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy zbyt cukierkowa? jak dla mnie właśnie odpowiednio wyważona. Wiedźmin (w którego właśnie lece 2 raz:P) to była własnie taka skrajność, totalne przeciwieństwo np władny pierścieni (wladca - wszystko czarnobiałe, wiedzmak - wszyscy szaro-czarni:P ). SPOILER - Bardziej chodziło mi o to, że w pierwszej części był uber-mega Sovereign, zwiastun zniszczenia życia organicznego, a w dwójce mamy jedynie służalców jego pobratymców, marne pozostałości po antycznej rasie... chociaż jak dla mnie to i tak plus, bo ileż razy można ratować cały wszechświat przed niechybną zagładą, a tutaj mamy taki ładny przedsmaczek przed nieuniknioną konfrontacją z resztą reapersów w 3 części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja :) Dragon to takie przeciwienstwo mass - czyli duzo statyczniejszy rpg, Baldurs Gate przeniesiony na dzisiejsze realia. dość oklepana fabuła, oklepany świat fantasy itd:) ale czego chciec wiecej? ogólnie grało mi się ekstra, ale w ocenie ogólnej do Mass2 nie ma startu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pocinam w Ninja Blade z cda [postanowiłem grać tylko w oryginały :D], ale z racji tego, że mój windows ma już z 50 lat i nawet menu start mi klatkuje, więc nie jest to rozgrywka najwyższych lotów. Musze go porządnie wyczyścić i postawić na nogi, może wtedy będzie śmigał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem troche rzeczy (E8400@3800mhz, 2gb ram, płyta asus p5q) a karta dalej stara 6600GT, teraz pocinam w starego bloodrayne 2, na którego się odgniewałem, chociaż do jedynki i tak startu nie ma :P silent hill homecoming troche klatkuje, na dysku czeka godfather 2 pewnie też będzie ciął. Fajnie mieć mocną karte :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja łupię w Urban Terror 4.1 - całkowicie darmowy sieciowy fps, kiedyś mod do Quake'a III od jakiegoś czasu samodzielna (nie trzeba Quake'a III :D ) instalka - waży ok. 700 Mb. Ma niskie wymagania sprzętowe, a grywalność jest bardzo wysoka. Jest mnóstwo serwerów i cały czas pojawiają się nowe mapy. Polecam ;)

Zdarza mi przypomnieć sobie: Doom 3 (kiedy będzie czwórka:), Painkiller (doskonały polski fps), Gears of War, Condemned - Criminal Origins, Prey, GTA, Penumbra (fajny survival fps horror) i... jak sobie jeszcze coś przypomnę to dopiszę :D

 

P.S.

A w pracy "gram" w Open Office i AutoCAD :lol:

 

lostson, jaki nick i jakie servery :D Ja na moim maczku również pykam w urta. Bardzo grywalna gra, wg mnie cs się do niej nie umywa (paru zagorzałych graczy csa już do niej się przekonało za moją sprawą :P) Byłem nawet w klanie ale zrezygnowałem, bo to nie dla mnie. Mój nick to LeonZawodowiec, gram na polskich serverach team survivor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi musi się gierka spodobać, a przeważnie mi się odechciewa na początku :D matrix path of neo przełamałem się i od tamtej pory troche pogram zanim wywale. Co do rpgów to mało mi się spodobało, najlepsze bez dwóch zdań Divine Divinity, beyond divinity już skopali, no i oczywiście Fable (kiedy dwójka?i czy będzie wogóle, na x360 widziałem). Teraz poczekam i zabieram się za Godfathera 2 odkładanego już od dawna, a jak skończe to Ego draconis idzie w ruch :D choć mam obawy, że mogli skopać jak beyond, albo że mój komp nie da rady i trzeba będzie poczekać z wymianą karty jak z gothic 3 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności