Skocz do zawartości

Powitalnia.


Somi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zafascynowany wypisywanymi głupotami, sprzeczkami, teorią- obojętnie jaka jest prawda i tak to ja mam rację, najlepszy słuch i sprzęt itd.

 

POSTANOWIŁEM

 

dołączyć do użytkowników tego forum, gdyż z tego co widzę odnajdę się tu doskonale, będę się czuł jak ryba w wodzie :P

 

O mnie:

 

słucham głównie Hip-Hop i........ rapu. Głównie klasyków tego gatunku (stara dobra amerykańska szkoła), ale również Eminem, Magika, O.S.T.R.

 

ale również słucham i posiadam z dawnej fascynacji:

 

większość (słowo wszystkie nie było by tu nadużyciem, ale...) płyt CD następujących wykonawców- 90% z nich to pierwsze wydawane w Polsce (choć nie tylko) serie, zakupywane od końcówki lat 80- : The Doors, Pink Floyd, Dżem, U2, Queen. I jeszcze by się trochę znalazło ;) choć już nie kompletne serie.

 

Co do mp3/mp4:

 

nazywam je śmieciowym sprzętem audio, głównie z tego względu, że mało, który starcza na 10 lat użytkowania, większość nie doczeka nawet 5 lat. Ale.. no właśnie, lubię muzykę praktycznie wszędzie, dlatego nie mam wyjścia i słucham mp3, a, że słuch mam jak głuszec wystarczy mi całkowicie sprzęt amatorski średniej klasy- to samo tyczy się składaka w domu, choć mój pamięta jeszcze czasy PEWEX.

 

Na koniec:

 

pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i do zobaczenia w gorących dyskusjach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę spóźnione przywitanie, ale Witam wszystkich!:D Na forum zaglądałem juz dużo wcześniej, jednak dopiero niedawno zacząłem brać udział w dyskusjach. Ogólnie przydałoby się trochę więcej aktywności na forum, bo niektóre tematy już umierają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od dluzszego czasu korzystam z forum ale jakos nie mialem okazji wypowiadać się. To sie zmieni ;)

PS.

Mam na sprzedaz sluchawki NuForce NE-7M z 30 stycznia 2011. Uzywane przez ok 4 miesiące (czas je sprzedac bo leza nie uzywane a ja chodze w zamknietych akg k518dj - troche sluch czas oszczedzac) Wiecej informacji i zdjecia na PW. Komplet z gumkami, pudelko, gwarancja, kupione w mp3store w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Śledzę to forum już od jakiegoś czasu ale zauważyłem dopiero teraz coś takiego jak powitalnia :)

coś o mnie:

hmmmm...

22 lata (rocznikowo 23:)), inżynier Mechatronik na PG,

muzyka: słucham w zasadzie wszystkiego co mi się podoba, nigdy nie oceniam utworów, których nie przesłucham. Tak więc każdy rodzaj muzyki mile widziany.

Mam nadzieję, że będę w stanie wam doradzić i w zamian wy doradzicie mi :)

 

Tak patrząc na post wyżej użytkownika "zdanek" przypomniał mi się sytuacyjny kawał :

 

Stary Żyd dawał do gazety nekrolog po swojej żonie i spytał o cenę.

- do pięciu wyrazów mamy za darmo

- No to niech będzie: Zmarła Zelda Goldman.

- Ma pan do dyspozycji jeszcze dwa wyrazy

- to dopisze pani: sprzedam Opla

:P

Edytowane przez Baster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności