Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

Przynajmniej nie jestem sam w okolicy. Ale irivera widzialem tylko jednego moj kuzyn ma H10 ale studiuje we Wrocku. Co do sluchawek no coż wole się nie wypowiadać. Jak poprosiłem kumpla żeby kupił mi Sony mdr-ex71sl to spojrzal na mnie jak na kosmite i powiedzial : " to moj discman mnie mniej kosztował ". Spotkanie tutaj kogos w Portach pro albo PX100/200 graniczy z cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem tylko 2 gości z flashami, w tym jeden coś mi się wydaje że miał mpio :unsure: - sądząc po wyglądzie (widzałem przez ułamek sekundy :]), no i był w pokrowcu jakich raczej do no-nameów nie dodają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiekszosc ludzi, ktorych widuje ze sluchawkami na uszach, to uzytkownicy Creative'ow, lub innych dziadostw z firmowymi pchelkami. Czasami to sie nawet zastanawiam, czy taki koles naprawde nie slyszy tej dennej jakosci sluchawek, czy tylko udaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiekszosc ludzi, ktorych widuje ze sluchawkami na uszach, to uzytkownicy Creative'ow, lub innych dziadostw z firmowymi pchelkami. Czasami to sie nawet zastanawiam, czy taki koles naprawde nie slyszy tej dennej jakosci sluchawek, czy tylko udaje.

dzisiaj w centrum Lublina widziałem 4 osoby z playerkami

dwa to creativy na oryginalnych pchłach

dwa pozostałe playery to sony i jakiś no-name

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj widziałem Creativa Zen Nano Plus z orginalnymi sluchawkami. Do tego mój kumpel kupił sobie używanego no-name za 50 zł. Nawet nie chciałem włożyć tego czegoś do uszu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ja dziś widziałem połowę mojej klasy :lol: odkąd pojawiłem się z lepszym sprzętem koło 10 osób podchwyciło ideę, szkoda tylko, że opartą na no-name'ach. Jest tylko jeden Creative MuVo TX i playerek z podróbkami ex71 - kiedyś ktoś o nim pisał na forum, nie pamiętam co to był za player =P ogółem rzecz biorąc to wszyscy w klasie ze mnie szydzą, że wydałem tyle kasy na playera i słuchawy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zy taki koles naprawde nie slyszy tej dennej jakosci sluchawek, czy tylko udaje.

 

Skoro ładna pani na zdjęciu powiedziała że Creative ew. ipod jest the best to wiekszosc nie widzi powodu by sie nad tym jeszcze zastanawiac lub nie daj Boze porównac empirycznie

 

U mnie w okolicy tez wysyp nonameów i creativow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja twierdzę, że Creativy grają ładnie tylko, że cicho i bez basów. Co do czystości oraz przestrzenności brzmienia nie mam raczej jakiś większych zastrzeżeń i uważam, że większości osobom taka jakość w zupełności wystarcza i są bardzo zadowoleni ( pewnie dlatego, że wychowali się na naprawdę marnych kaseciakach ). Kiedy daje komuś w szkole do posłuchania mojego irivera to nikt jeszcze nie stwierdził, że ma jakieś super extra wybitniejsze brzmienie za to odrazu doceniają lepsze słuchawki ( standartowe mx400 ). Ja handlowałem creativami, wszędzie do okoła mnie są creativy i wiem jak grają dlatego wziołem irivera :D

 

Co do słuchawek.

Ostatnio w Galerii Mokotów widziałem porty pro na jakiejś panience - zdziwiłem się, że są one tak małe i ich nietypowe krztałty wcale nie rzucają się w oczy gdy te słuchawki są już dociśnięte do łba. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że są mniejsze od px'ów 100 i 200, które widziałem przez przezroczyste pudełko w Euro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po was to mam chyba szczęście, w samej mojej klasie jest PMP-140, Rio Karma 20sto gigowy, ja mam X-5, z trzy MuVo są, jakiś różowy czy tam fioletowy iPod oprócz tego jeden gość ma jakiegoś cdplayera Sony i PX-20. Kumpel miał kiedyś iFP-895, ale zmienił na Creative'a, bo to w modzie... no, ale on techno słucha, więc nie ma się co dziwić.

 

Może z racji pierwszego posta na forum się przywitam - przybył wam jeszcze jeden wyznawca iAudio, hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nigdy nie widziałem człowieka w porządnych słuchawkach...

Lustra w domu nie masz? :lol:;):P

Ja jak byłem w Polsce to widziałem dziewczyne z jakimiś kossami, jakieś sennki (PX 100 albo 200 nie jestem pewien), a tutaj widuje same białe słuchawki. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo białe kojarzą się z kunsztem shitpoda :P

ja też często widzę białe słuchawki...

kiedyś widziałem gościa w takich ekstrawaganckich, cool słuchawkach, patrzę a on wyciąga jakiegoś walkmana i kasetę przerzuca na drugą stronę :lol:

 

i wszystko jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę widziałem gościa w portach na giełdzie komputerowej za Stodołą (Warszawa). Niewdzięcznik nie zauważył moich KSC-75. Może gdybym zdjął czapkę... :D

 

PS "Gość w portach" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój kumpel ma zena (micro?) tego z 5GB.I cieszy się że już 3 raz będzie musiał oddać do serwisu bo wtedy będzie mógł zarządać zwrotu kasy za ten badziew.Już mu poleciłem irivera (chlopak trochę nieobeznany to trzeba pomóc :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w 606 o 2:30 na w stronę Chomiczówki podróżowałi:

1) wesłoła wojskowa kompania z wielką ilością przyjaciół (darli mordy przez bite co najmniej 15 minut kto to nie jest przyjacielem kompanii :>)

2) ja i  fp-899

3) jakis młody chłopak i  ifp-790 jedno siedzenie przede mna + srebrne pchełki

 

:)

Ja mieszkam na Chomiczówce, ale mam Porta Pro... a grajka zawsze w kieszeni (wyłącznie dla wygody).

 

Jeszcze nie widziałem na osiedlu nikogo, kto miałby irivera a co dopiero Porta Pro. Będę się rozglądał.

Ja w tygodniu chodzę w gajerze, natomiast po południu i w weekendy na luzie. Jakbyście mnie zobaczyli to napiszcie...

 

Za to w drodze do pracy, jak nie jadę samochodem tylko tramwajem to czasem spotykam na Okopowej miłą Panią z iriverem i chyba w Px100. Moja koleżanka z pokoju obok i kumpel z innego departamentu po tym jak dałem im do przetestowała mojego grajka ze słuchawkami od razu sobie sprawili irivery... a Aga zakupiła jeszcze sporty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja około 7:40 - 8:00 jadę 22 z ul. Bogusławskiego (o ile nie jadę samochodem).

 

 

"Ale... czekam na reckę e4 "

 

Na co czekasz?

 

Kilka miesięcy temu spotkałem się w Warszawie z "wyborcą". Pogadaliśmy sobie miło o ludziach, Polsce, o świecie i troche o sprzęcie, w tym o słuchawkach. Miał się do mnie odezwać jak przyjedzie latem do Warszawy... ale chyba zapomniał :-) ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności