Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę, że ludzie w USA kupują masowo iPody dla samej chęci posiadania.

Nie kochają muzyki, tylko są chciwi i chcą pokazać innym, że oni też mają.

 

Później trzymają je w szufladach, szafkach itd...

I co tydzień kurz z nich wycierają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

eeee tam, ja nie nosze na widoku mojego iRivera- jeszcze mnie napadną i ukradną:) W moim mieście też jest tak że nie jest to najpopularniejsza marka. Także niestety:) I także niestety zdarzają się ludzie którzy zadowalają się zwykłymi jakimiś słuchawkami (ja mam oryginalne iRriverowskie i uważam że wcale nieźle sobie grają)

pozdr4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie Twoj wiele wnoszacy do dyskusji post...

 

cos w tym jest, ze ludki zza wielkiej kaluzy kupuja sobie ipody ino coby szpanowac przed kumplami... bo to fazi i w ogole sprzet ;] ale imho jak juz kupia to go uzywaja, chyba az tak gupie to to tam nie jest ;]

 

co do noszenia playerkow po kieszeniach... niestety, smutna prawda :/ Ja swojego impa tez w plecaku trzymam, ktos moze poznac co mam po pilocie jak zmieniam katalog ;] ale to sie rzadko zdarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Mistrz< 232 pracuje na miano spamera :) Dobrze mu idzie, u mnie juz ma ten tutuł.

 

mart!n3k U mnie takze widoczny tylko pilocik, ale w ubieglym roku trafilem na wlasciciela jakiegos iFPa. A raczej on na mnie. Robilem na osrodku wczasowym w Grodku nad Dunajcem jako stroz nocny i 'chlopczyna' zauwazyla niebieski blask mojego wyswietlacza (to byly czasy jak jeszcze działał :) ). Na poczatku myslal, ze tez mam iFP. Gosciu byl z Krakowa razem ze swoja ekipa przyjaciol. Jako, ze noc byla dluga i spokojna to spedzilem z nimi kilka godzin. A wszystko zaczelo sie od pytania, ktore padlo kilka minut przed polnoca: "gdzie tu mozna kupic wodke o tej porze?". Wodka jednoczy :) nawet tych, ktorzy nie piją jej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos w tym jest, ze ludki zza wielkiej kaluzy kupuja sobie ipody ino coby szpanowac przed kumplami... bo to fazi i w ogole sprzet ;] ale imho jak juz kupia to go uzywaja, chyba az tak gupie to to tam nie jest ;]  

 

co do noszenia playerkow po kieszeniach... niestety, smutna prawda :/ Ja swojego impa tez w plecaku trzymam, ktos moze poznac co mam po pilocie jak zmieniam katalog ;] ale to sie rzadko zdarza...

Nie Jest Tak Super Jak Mówisz mart!n3k. Mojego Playera Możesz Poznać Po Klocku W Kieszeni Bo Pilota W Polsce To Do Niego Nie Kupisz. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w Lublinie paraduję w cresynach i żadnej bratniej duszy nie widzę...

 

a już niedługo już nie będę tak świecił słuchawkami, bo szykuje się słuchawkowa zmiana... i o kontakt z potencjalnym forumowiczem jeszcze trudniej...

 

...zresztą to i tak Lublin, nikt tu nie słyszał o iAUDIO :(

 

[nie jest ze mną dobrze, zaczynam narzekać... :huh: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w Lublinie paraduję w cresynach i żadnej bratniej duszy nie widzę...

 

a już niedługo już nie będę tak świecił słuchawkami, bo szykuje się słuchawkowa zmiana... i o kontakt z potencjalnym forumowiczem jeszcze trudniej...

 

...zresztą to i tak Lublin, nikt tu nie słyszał o iAUDIO :(

 

[nie jest ze mną dobrze, zaczynam narzekać... :huh: ]

Hey,

 

To juz jest nas chyba czworo czy piecioro z Lublina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w Lublinie paraduję w cresynach i żadnej bratniej duszy nie widzę...

 

a już niedługo już nie będę tak świecił słuchawkami, bo szykuje się słuchawkowa zmiana... i o kontakt  z potencjalnym forumowiczem jeszcze trudniej...

 

...zresztą to i tak Lublin, nikt tu nie słyszał o iAUDIO :(

 

[nie jest ze mną dobrze, zaczynam narzekać...  :huh:  ]

Hey,

 

To juz jest nas chyba czworo czy piecioro z Lublina :)

+ ja :) też z Lublina B)

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adams moze jednak da rade sie spotkac, jezeli krecisz sie na miasteczku akademickim, po deptaku, starowce i ludowym, nie nie wykluczone ze sie namierzymy :) Niestety nasze misato nie swieci playerami, zwlaszcza iAudio :/

Oczywiscie nie omieszkam, spotkac sie na rodzinnnych starych Bronowicach z themadcub -em :)

 

Myslalem o utworzeniu specjalnego miejsca na forum, obejmujacego wieksze mista, w ktorym meldowaliby sie forumowicze. Dzieki temu mogli by sie np. spotykac, porownywac i dokonywac testow urzadzen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adams moze jednak da rade sie spotkac, jezeli krecisz sie na miasteczku akademickim, po deptaku, starowce i ludowym, nie nie wykluczone ze sie namierzymy :) Niestety nasze misato nie swieci playerami, zwlaszcza iAudio :/

Oczywiscie nie omieszkam, spotkac sie na rodzinnnych starych Bronowicach z themadcub -em  :)

 

Myslalem o utworzeniu specjalnego miejsca na forum, obejmujacego wieksze mista, w ktorym meldowaliby sie forumowicze. Dzieki temu mogli by sie np. spotykac, porownywac i dokonywac testow urzadzen...

Wyglada na to, ze jest w tym miescie troche uzytkownikow :)

 

 

Wow, moze jeszcze wyjdzie na to, ze sie znamy... :blink::unsure::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adams moze jednak da rade sie spotkac, jezeli krecisz sie na miasteczku akademickim, po deptaku, starowce i ludowym, nie nie wykluczone ze sie namierzymy :) Niestety nasze misato nie swieci playerami, zwlaszcza iAudio :/

Oczywiscie nie omieszkam, spotkac sie na rodzinnnych starych Bronowicach z themadcub -em  :)

 

Myslalem o utworzeniu specjalnego miejsca na forum, obejmujacego wieksze mista, w ktorym meldowaliby sie forumowicze. Dzieki temu mogli by sie np. spotykac, porownywac i dokonywac testow urzadzen...

Wyglada na to, ze jest w tym miescie troche uzytkownikow :)

 

 

Wow, moze jeszcze wyjdzie na to, ze sie znamy... :blink::unsure::)

wujek? :lol:

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest tutaj ktos z okolic Lubina , Polkowic albo Głogowa. Województwo dolnoślaskie jakby ktos nie wiedział. Mile widziani studenci a najlepiej studentki :D z DWSPiT w Polkowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejj... do rzeszowa to mogę się wyekspediować w dowolnym momencie poza rokiem akademickim, mam 50km (leżajsk) ;]

a jest ktoś z krakowa? (nie mam siły przeglądać kilkinastu stron) ;]

 

na ulicy mijam zbyt wielu ludzi żeby wyłapać jednostki (BTW ciekawe zboczenie się wyrabia - patrzę przeważnie nie na twarz tylko na słuchawki ;] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności