Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj widziałem w Warszawskim metre gostka w sennheiserach HD202, około 17:20 wsiadł na stacji służew a wysiadł na stacji stokłosy. Nie wiem jakiego miał playerka. Acha, był w jasno-berzowej czapce (chyba wełnianej). Może był to ktoś z forumowiczów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... a sadzilem ze z WWA to raczej nikogo nie ma :) / posiadanie takich sluchawek wcale nie swiadczy o dobrym playerku ;) moja zjaoma ma takowe a slucha z CDplayera manty czy innego grundiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... a sadzilem ze z WWA to raczej nikogo nie ma :)

Eee... nie po to szukałem Was po Jerozolimskich w celu kupienia playerka żeby teraz uciekać z Wawy ;-)

 

Dzisiaj widziałem gościa (niestety tylko przez szybę samochodu) co... miał święcące słuchawki. Jakieś diodki mu mrygały czy cuś... albo mam coś ze wzrokiem już :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w GreenWay'u* przy Chmielnej widziałem dziewczynę (kobietę? :)) z ifp89x i sporymi zamkniętymi albo półotwartymi cans'ami philipsa (zabijcie ale nie wiem jaki dokładnie model).

 

* - tak wiem, nie po to się wspinaliśmy na szczyt łańcucha pokarmowego żeby być wegetarianami, ale czasami lubię coś tam wtrząchnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem widziałem w krakowie, w autobusie dziadzia wyglądającego jak Jakub Wędrowycz (dobre 80 lat)... z dużymi nausznymi (takimi obejmującymi całe ucho) słuchawkami Philipsa na uszach i nie aparatem słuchowym, tylko... playerkiem w kieszeni (nie dostrzegłem co konkretnie)...

a może to był aparat słuchowy... ale żeby takie słuchawki? O_o

 

stałem za daleko więc nie wiem, ale na oko słuchał radia ;)

 

pozdrowienia dla dziadka, też bym chciał takiego :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w metrze czasem zjawia sie w senkach 202 moj kumpel :) i wysiada na ursynowie - stoklosy o ile dobrze pamietam, ale ostatnio chyba nosi oryginalne ipodowskie bo to lanser jest i senki mu siadly :P

 

swoja droga, czesto poza nokiami widuje low-endowe pchelki sennheisera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Algorytmach i strukturach danych dałem kumplowi do posłuchania Rammstein'a z mojego iFP-ka. Powiedziałem mu: masz i poczuj to. Faceta tak zachwycił dźwięk wydobywający się ze słuchawek że aż oniemiał! Tylko szkoda że ni mo kasy, bo tak jak każdy z wydziału pakuje wszystko w kompa, aby był dobry komfort pracy i dobra wydajność podczas operacji na macierzach w Matlab'ie ;), a na grajka zostają wtedy mizerne fundusze... . Szkoda.

 

Ale nic to - punkt dla mnie (bo jak już sobie uzbiera nieco forsy, to nie kupi jakiegoś no-name za 89 zł...). :D

 

[EDIT] Jak następnym razem go spotkam, to zarzucę mu Dimmu Borgir'a - przy dobrym wietrze powinno mu rozerwać głowę :lol:...

 

Postro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś rano (ok. 07:40-07:50) na Sowińskiego (Lublin) widziałem gościa, z którym chodziłem do podstawówki (co prawda do innych klas) w KOSS Porta Pro. Zasuwał na rowerku w kierunku uczelni ...

a już myślałem że LBN jest zacofany w audio :P

ja jeszcze nikogo nie widziałem w firmówkach

 

widziałem ostatnio przed szkołą gościa z jakimiś z pałąkiem ale firmy nie rozpoznałem :/

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności