Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Reklamowałem uszkodzone krzesło w pewnym salonie meblowym. Powiedzieli mi, że nie mają już części zamiennych i zaproponowali 30zł. Powiedziałem, że za 30zł żaden tapicer nie naprawi mi tego krzesła. Zaproponowałem 50zł. Zastanawiali się parę dni i dostałem odpowiedź, że mogą dać 43zł :D

Rozbawiło mnie to :lol:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamowałem uszkodzone krzesło w pewnym salonie meblowym. Powiedzieli mi, że nie mają już części zamiennych i zaproponowali 30zł. Powiedziałem, że za 30zł żaden tapicer nie naprawi mi tego krzesła. Zaproponowałem 50zł. Zastanawiali się parę dni i dostałem odpowiedź, że mogą dać 43zł :D

Rozbawiło mnie to :lol:

Napisz że albo 45 zł albo zgłaszasz sprawę do UOKiK :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamowałem uszkodzone krzesło w pewnym salonie meblowym. Powiedzieli mi, że nie mają już części zamiennych i zaproponowali 30zł. Powiedziałem, że za 30zł żaden tapicer nie naprawi mi tego krzesła. Zaproponowałem 50zł. Zastanawiali się parę dni i dostałem odpowiedź, że mogą dać 43zł :D

Rozbawiło mnie to :lol:

 

Ja bym tam napisał, że się zgadzam, pod warunkiem że pieniądze prześlą kurierem, przesyłką ekspresową :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękojmia jest fajną rzeczą bo to ty decydujesz co chcesz, a nie sprzedawca i ma tylko 14 dni KALENDARZOWYCH, a nie roboczych jak niektórzy sprzedawcy próbują nadinterpretować. 15 dnia jak jest głucho przychodzisz do sklepu i zgodnie z żądaniem, zabierasz kasę (jeśli jej zażądasz przy składaniu reklamacji). Ale nie zapomnij podkreślić że składasz reklamację z tytułu rękojmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko nieco zimną wodą chlupnę... Sprzedawca zatrudnia rzeczoznawcę, który stwierdza że uszkodzenie nastąpiło wskutek niewłaściwego użytkowania :P

 

 

A że nie ma w tym nic śmiesznego, to coś co mnie dzisiaj rozbawiło

 

 

I już za jedyne 39,99 można poznać niewątpliwie fascynujące i obfitujące w nagłe zmiany akcji koleje losu pana Popka :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności