Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czy tylko dla mnie wydaje się to dziwne że kupa ludzi, na filmie widać kilkaset osób, goni za wyimaginowanym

ludzikiem z ekranu komórki?

Chyba to powoli koniec świata jaki znamy,aż strach pomyśleć jak to mogą terroryści wykorzystać...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko dla mnie wydaje się to dziwne że kupa ludzi, na filmie widać kilkaset osób, goni za wyimaginowanym

ludzikiem z ekranu komórki?

Chyba to powoli koniec świata jaki znamy,aż strach pomyśleć jak to mogą terroryści wykorzystać...

Czasami mam wrażenie, że od niektórych ludzi mądrzejsze są ich telefony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy tylko dla mnie wydaje się to dziwne że kupa ludzi, na filmie widać kilkaset osób, goni za wyimaginowanym

ludzikiem z ekranu komórki?

Chyba to powoli koniec świata jaki znamy,aż strach pomyśleć jak to mogą terroryści wykorzystać...

Czasami mam wrażenie, że od niektórych ludzi mądrzejsze są ich telefony...

 

w końcu masz SMARTfony, a nie mówi się o SMARTludziach (jeszcze) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Jimmi to nie jest zwykła rolka papieru. Te stoły są wypełnione kartonem o kształcie plastra miodu, dzięki czemu masz lekką, ale wytrzymałą konstrukcję, jedyne co jest kiepskie w tych stołach to mocowanie nóg do blatu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecałem niedawno stolik z ikei... już nie polecam :P

attachicon.gif08240003.jpgattachicon.gif08240004.jpg

Jakby ktoś się zastanawiał, gdzie lądują wszystkie zużyte rolki po papierze toaletowym, to zagadka wyjaśniona :s

Nie słyszał, że na stolikach z IKEI się NIE staje? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko dla mnie wydaje się to dziwne że kupa ludzi, na filmie widać kilkaset osób, goni za wyimaginowanym

ludzikiem z ekranu komórki?

Chyba to powoli koniec świata jaki znamy,aż strach pomyśleć jak to mogą terroryści wykorzystać...

 

Nazwałbym to selekcją naturalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Jimmi to nie jest zwykła rolka papieru. Te stoły są wypełnione kartonem o kształcie plastra miodu, dzięki czemu masz lekką, ale wytrzymałą konstrukcję, jedyne co jest kiepskie w tych stołach to mocowanie nóg do blatu ;)

 

Dobrze, że dałeś tę emotę na końcu, bo bym Ci jeszcze uwierzył ;)

 

Wytrzymała to jest ta cieniutka sklejka stanowiąca spód i górę blatu. Ale też bez przesady. Jakbyś wziął jakiś szpikulec i dziabną nim w ten blat (czy wspomniane wyżej drzwi), to by bez trudu przeszedł na wylot.

 

A nogi to są akurat w całości wykonane ze sklejki i w porównaniu do blatu sprawiają wrażenie mega solidnych :s

 

I nie stawałem na tym stoliku, po prostu pociąłem go na kawałki celem wyrzucenia.

 

A jakby ktoś był ciekawy, to te wydmuszki są robione w polskich fabrykach Ikei...

 

Ciekawe czy karatecy ćwiczą na takich stolikach swoje zabójcze ciosy xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności