Skocz do zawartości

Fanklub Grado


majkel

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, euter napisał(a):

@xtpppp Ja na ich stronie widzę tylko niskie modele Grado. Chyba, że sprzedają lepszy towar spod lady ;)

Wysłałem zapytanie i maja bezpośrednio od głównego dystrybutora.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wierzyć zawodowym naganiaczom, to ostatnia odsłona lepiarskich wykonów gra już od modelu 225x. Coś mnie ostatnio nosi, żeby znowu posmakować tych popieprzonych japowyjców. Co jak co, ale te ich ponapinane, szybkie membrany w tubkach bez dampingu potrafią przenosić ładunek emocjonalny i klimaty niedużych składów, szczególnie tych grających muzykę bałkańską, żydowską, czy arabską.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, audionanik napisał(a):

Co jak co, ale te ich ponapinane, szybkie membrany w tubkach bez dampingu potrafią przenosić ładunek emocjonalny i klimaty niedużych składów, szczególnie tych grających muzykę bałkańską, żydowską, czy arabską.

 

No i fortepian. No i skrzypce (choć przy skrzypcach trzeba już uważać z głośnością ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, audionanik napisał(a):

Jeśli wierzyć zawodowym naganiaczom, to ostatnia odsłona lepiarskich wykonów gra już od modelu 225x. Coś mnie ostatnio nosi, żeby znowu posmakować tych popieprzonych japowyjców. Co jak co, ale te ich ponapinane, szybkie membrany w tubkach bez dampingu potrafią przenosić ładunek emocjonalny i klimaty niedużych składów, szczególnie tych grających muzykę bałkańską, żydowską, czy arabską.

 

Podesłać gs1000? Xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, audionanik napisał(a):

Gs1000 miałem u siebie kilka tygodni; ps1000 słuchałem wielokrotnie u @majkela gs1000i były u mnie ze trzy miechy; gs1000e 4 dni, sr325e miałem swoje - dzięki, ale interesuje mnie seria x :D.

diabeł mnie kusił, żeby szarpnąć się na te gs3000x, ale w sumie po co, jakbym chciał je później sprzedać to z trudem szukałbym nabywcę za połowę ceny sklepowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

22 minuty temu, Samuel_ napisał(a):

diabeł mnie kusił, żeby szarpnąć się na te gs3000x, ale w sumie po co, jakbym chciał je później sprzedać to z trudem szukałbym nabywcę za połowę ceny sklepowej.

Nie no, za piątkę to ktoś by się w końcu złapał.:D

2 godziny temu, xtpppp napisał(a):

jednak rs1x nie dostępne w krajowej dystrybucji :)

Mi coś to wygląda jakby polska dystrybucja była w ogóle niechętna do dystrybucji gradosów...

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, audionanik napisał(a):

 

Nie no, za piątkę to ktoś by się w końcu złapał.:D

Mi coś to wygląda jakby polska dystrybucja była w ogóle niechętna do dystrybucji gradosów...

fakt, znalazłem na wyprzedaży za 4000 euro (już w vatem :) ale bez kosztów wysyłki), więc wychodzi ok. 9400 zł, no to niecałą połowę :) 

przy czym za 9400 zł, można mieć wydaje mi się zdecydowanie lepsze słuchawki używane, ba, ostatnio rozmawiałem w przedmiocie używanych focal utopii i nabywca był zainteresowany zakupem za 5 do 6 tyś zł, co tak na marginesie jest kwotą mniejszą niż za d8000 od final, gdzie oferowano maks 8 tyś za idealny stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, euter napisał(a):

Długo wytrzymałeś.

Na tyle wypożyczyłem za kaucją w mp3storze.

 

1 minutę temu, euter napisał(a):

Z mojej obecnej perspektywy to najgorsze Grado,

Jedne z lepszych słuchawek w ogóle - mocny efekt lajf, żywiołowe, szybkie jak rekin, bardzo dobre stereo; niestety szybko męczą i są dość specjalistyczne (mało dołu). Do odsłuchu akustycznych instrumentów i wokali trudno o lepsze słuchawki... ale trzeba wybić se z głowy myślenie o relaksie.

12 minut temu, Samuel_ napisał(a):

znalazłem na wyprzedaży za 4000 euro

:ph34r:

https://respectphono.de/en/grado-gs3000x-headphones.html?gclid=Cj0KCQiAvqGcBhCJARIsAFQ5ke6CFJrFLR4IaHbddkFcmDA9pE58uBz3g3U-H5YAkMrfSpbKM_CN-p4aAk8mEALw_wcB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2017 o 23:30, audionanik napisał(a):

@Samuel_ co prawda nas opuścił, ale zostawił w spadku swoje gradosy GS1000i. Ten wyjątkowy egzemplarz był już słuchany już przeze mnie kiedyś (będzie ze trzy lata do tyłu), a teraz znowu mam okazję z nim obcować dzięki obecnemu właścicielowi - @rezystor-owi.

Cóż mogę powiedzieć..."NIC NIE GRA JAK GRADO"

 

 

IMG_20171213_223858.jpg

tak żem przypadkiem teraz przeczytał Twój stary wpis, umieszczony podczas mojej banicji (z własnej woli); tak! w koleżeńskiej cenie sprzedałem je koledze rezystorowi. Tak, ta sztuka miała coś w sobie - dobrze ją wygrzałem :) bo miałem nówkę sztukę jako pierwszy właściciel, scena, barwa, emocje, to było coś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Samuel_ napisał(a):

tak żem przypadkiem teraz przeczytał Twój stary wpis, umieszczony podczas mojej banicji (z własnej woli); tak! w koleżeńskiej cenie sprzedałem je koledze rezystorowi. Tak, ta sztuka miała coś w sobie - dobrze ją wygrzałem :) bo miałem nówkę sztukę jako pierwszy właściciel, scena, barwa, emocje, to było coś :) 

Taaaak; niestety w zestawie w ciul zniekształceń; niektórych rzeczy nie szło wręcz słuchać, znowuż kilka rzeczy brzmiało jakby były stworzone dla grado.

11 minut temu, euter napisał(a):

Takich nie znam

https://allegrolokalnie.pl/oferta/grado-rs2e-odpinany-kabel-44mm-shipibo-opaska-xl

11 minut temu, Samuel_ napisał(a):

no patrzcie, tyle lat, tyle grania, tylu właścicieli różnych i się nie zepsuły :) 

@majkel ich nie słuchał:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, audionanik napisał(a):

@majkel ich nie słuchał:D

Ależ ja uwielbiam czytać wpisy @audionanika, kiedy znowu się zachowuje jak mój dawny pies, gdy zwęszył ślady cieczki. Rozumiem, że owa piękność wabi się Grado tym razem? 

 

Nic nie poradzę, iż Grado potrafią drzeć japę tylko po cichu, bo inaczej dostają chrypy albo tracą głos. Dotyczy wszystkiego większego od RS1 (coś tam). Chociaż goście z hype-fi podobno dali radę RS1e. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności