Skocz do zawartości

Nano Iii Generacji


getz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

świetny ten ipodzik

to chyba będzie mój następny odtwarzacz ;p

Jak myślicie, jaka będzie cena nano 4 gb w polskim sklepie Apple?

Ostatnio też pojawiła się polska wersja iTunes na Windows.

Czy jest szansa że niedługo iTunes Store zawita do naszego pięknego kraju??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ilounge.com znalazłem dwie recenzje:

 

- iPod classic

 

i dla porównania

 

- iPod enchanced 5G

 

Wynika z tego, że jednak najnowsze dziecko Apple`a nie wypada lepiej niż poprzednia wersja. Classic dostał ocenę tylko B+, natomiast 5.5G dostał już A- ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak myślicie, czy w iTouch'u (jak go nazywam) cena jest tak wysoka przez ten dotykowy wyświetlacz, wifi ? czy co? miałem na niego ochotę, ale skoro uważacie, że nie za tą cenę, to się zastanawiam teraz. Bo w sumie najbardziej mi chodzi wiadomo - o player, a wifi moze być miłym dodatkiem, ale jesli za to mam tyle dopłacać... Co jest wg was czynnikiem mówiącym o za wysokiej cenie, jego pojemność porównana z innymi odtwarzaczami ? tylko 8GB za te ponad 300$ (bo podatki w us)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iTouch pojawil sie glownie jako alternatywa dla tych, ktorym podobal sie iPhone, i ktorzy mogliby go kupic, jednak nie potrzebuja telefonu

i nie chcieli wiazac sie kontraktem z AT&T (patrzac na rynek amerykanski)... no i jednoczesniej po to, zeby Apple moglo sie pochwalic, ze

wypuszcza cos nowego. IMO jest to takie wypelnienie luki rynkowo-produktowej miedzy normalnym iPodem a iPhonem, wykonane minimalnym

nakladem pracy - bierzemy iPhona, obcinamy wszystko co jest zwiazen z obsluga szeroko rozumianego GSM i mamy iPoda Touch.

 

Swoja druga szykuje nam sie albo proces albo jakas ugoda sadowa Apple z HTC (producent palmtopow i smartphonow), ktory jeszcze

przed premiera iPhone wypuscil i zarejestrowal urzadzenie o nazwie HTC Touch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja druga szykuje nam sie albo proces albo jakas ugoda sadowa Apple z HTC (producent palmtopow i smartphonow), ktory jeszcze

przed premiera iPhone wypuscil i zarejestrowal urzadzenie o nazwie HTC Touch :)

Jak dla mnie to byłby jakiś absurd. Przecież nie wprowadzili Apple Touch, tylko Apple iTouch. Nie zrobili żadnego plagiatu, poza tym - jak już wyjdzie jeden sprzęt elektroniczny z przyrostkiem Omega, to znaczy ze inne firmy nie mają prawa czegoś takiego wypuścić? Trochę dziwne moim zdaniem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/wtd już wytłumaczył zresztą to o czym tu piszę/

 

Gwoli ścisłości: on się nazywa iPod Touch, (nie iTouch) czyli dodano do nazwy słowo "Touch", które zostało już wykorzystane przez inną firmę. Oczywiście, również uważam, że sądzenie się o to jest nonsensem, co to nie można używać pewnych słów jak ktoś sobie je zaklepie? Inną drogą, Apple też chyba kiedyś sądziło się za używanie przez innych słowa "Pod" .. :|

 

p.s no dobra, w takim razie wychodzi na to, że nie warto go kupować (za taką cenę). Jak już ktoś napisał - za jakiś czas pojawi się pełno takich urządzeń (z dotyk. ekranem) i ceny zmaleją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem sobie myślę, że zastrzegę w urzędzie prawa do dowolnie wybranych, dziesięciu losowych słów z języka polskiego i będę czekał aż ktoś utworzy firmę o takiej nazwie, żeby móc go pozwać do sądu xD

 

Ipod touch trafia w moje gusta idealnie. Nie potrzebuję wybajerzonego telefonu, a czegoś między telefonem, odtwarzaczem mp3, a palmtopem. Chcę mieć w jednym urządzeniu internet wi-fi, oraz muzykę, a apple wypuszcza właśnie coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem sobie myślę, że zastrzegę w urzędzie prawa do dowolnie wybranych, dziesięciu losowych słów z języka polskiego i będę czekał aż ktoś utworzy firmę o takiej nazwie, żeby móc go pozwać do sądu xD

 

Ipod touch trafia w moje gusta idealnie. Nie potrzebuję wybajerzonego telefonu, a czegoś między telefonem, odtwarzaczem mp3, a palmtopem. Chcę mieć w jednym urządzeniu internet wi-fi, oraz muzykę, a apple wypuszcza właśnie coś takiego.

 

 

ignacy a odpowiada Cie, ze w tym urzadzeniu internet = przegladarka www ? :)

 

bo ja jesli mialbym miec internet w takim uradzeniu to chcialbym www / telnet (ssh) / vnc / mail /gg oraz icq przynajmniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignacy a odpowiada Cie, ze w tym urzadzeniu internet = przegladarka www ? :)

 

bo ja jesli mialbym miec internet w takim uradzeniu to chcialbym www / telnet (ssh) / vnc / mail /gg oraz icq przynajmniej :)

 

Niestety, to jest jedna z wad - nie obsługuje nawet javy... :rolleyes: Sprawdzanie poczty przecierpiałbym przez www, ale jeżeli chodzi o możliwości dogrania dodatkowego oprogramowania to rzeczywiście jest bieda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilounge, portal wiadomo o czym, zamiescil wlasnie dosc obszerna recenzje ipoda touch

 

http://www.ilounge.com/index.php/ipod/revi...uch-8gb-16gb/P1

 

Liczacy na peany pod adresem nowego produktu apple moga sie zawiesc, recenzja jest

bardzo wnikliwa i zarazem bardzo krytyczna, a sam touch dostal bardzo niska nota

bo "B-" aka "limited reccomendation". Generalnie uwazaja oni, ze Apple zamiast zaskoczyc

nas czyms nowym wypuscilo na rynek odgrzewanego kontleta aka okrojony iphone, ktory

co wiecej oparty zostal na gorszej jakosci podzespolach (np. gorszy wyswietlacz).

 

we cannot in good conscience generally recommend the iPod touch to all of our readers. The essential elements of the “true video iPod” we and others have been waiting for are obvious—an iPhone-matching screen with iPod classic-matching capacity and battery life—but between its so-so screen, limited storage and below-nano battery life, iPod touch doesn’t equal or surpass the best portable products Apple has released this year. If you need similar storage space and don’t need a big video screen, get an iPod nano. If audio quality and capacity are important to you, buy an iPod classic. And if you’re a video fan, consider an iPhone if it’s available in your country, or save your money. Wait until Apple (or someone else) gets the “true video iPod” formula right. We sincerely hope that it will be sooner rather than later.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że projektanci techniczni Nano III zasłużyli na pochwałę... za to dizajnerzy niekoniecznie. Kontrowersyjnie ;]

 

IMHO jesli juz jakies slowo ma nam sie cisnac na usta w zwiazku z nano 3, to przede wszystkim "nieproporcjonalnie".

Bo to wyglada tak, jakby chcieli wstawic wiekszy ekran... bo video... a jednoczesnie musieli zrobic nowego ipoda mniejszego

od poprzedniej generacji. A jakby zachowac stare proporcje to nowy nano 3g musialby byc wiekszy od 2g, a ten wariant

w Apple by nie przeszedl.

 

W zwiazku z czym wyszedl duzy ekran, maly iPod... cos w stylu tego dowcipu o kulturyscie... gdzie puenta bylo

stwierdzenie... duza klatka, maly ptaszek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dotychczas był podział Shuffle do muzyki, Nano do muzyki i do zdjęć a Video do muzyki, zdjęć i filmów to teraz Nano 3G wygląda jak odchudzona wersja Classica (pastly Video).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dotychczas był podział Shuffle do muzyki, Nano do muzyki i do zdjęć a Video do muzyki, zdjęć i filmów to teraz Nano 3G wygląda jak odchudzona wersja Classica (pastly Video).

 

 

Ale classic wciąż jest na hdd więc do biegania dalej trzeba mieć szuflę, z nano3 też wygląda średnio do biegania, więc i tu przydałaby się szufla :)

 

 

btw. nie ma słowa "pastly" może być ew. previously. bo domyślam się że chodziło ci o słowo "poprzednio".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba to ze jak ktos nieumie biegac, i sie wywróci to ze go roztrzaska ;p jest lekki , wmiare maly , niewiem co przeszkadza ;p jak mozna z t10 na ramieniu biegac to czemu nie z naniakiem .... mi tam garbate ksztalty odpowiadaja ... ale mam moja lapa jest ogromna wiec to logiczne ze mi takie cos spasi ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO jesli juz jakies slowo ma nam sie cisnac na usta w zwiazku z nano 3, to przede wszystkim "nieproporcjonalnie".

Bo to wyglada tak, jakby chcieli wstawic wiekszy ekran... bo video... a jednoczesnie musieli zrobic nowego ipoda mniejszego

od poprzedniej generacji. A jakby zachowac stare proporcje to nowy nano 3g musialby byc wiekszy od 2g, a ten wariant

w Apple by nie przeszedl.

 

W zwiazku z czym wyszedl duzy ekran, maly iPod... cos w stylu tego dowcipu o kulturyscie... gdzie puenta bylo

stwierdzenie... duza klatka, maly ptaszek :)

 

Mimo wszystko Nano III odziedziczył chyba wiele może nie tyle z wyglądu ale kształtu poprzednika

na pewno , bo mimo że proporcje dwóch wymiarów faktycznie uległy zmianie : szerokość wzrosła

a długość sie zmniejszyła - to nie zapominajmy ze jest jeszcze ten trzeci często niewidoczny

na fotografiach : grubość - a ta się nie zmieniła nawet o milimetr

 

Nawet w porównaniu z wcale przecież nie tak znowu grubymi iPhone lub iTouch 'szczupłość "

Nano III jest wręcz porażająca ( na zdjęciu standartowa płyta CD , iPhone i Nano III)

 

del-ipodnanog3-02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności